1 1
Leni19

Passat B8 DYNAUDIO

Recommended Posts

Pozdrav! 

Dakle imam Passat B8 te razmišljam o ugradnji DYNAUDIO ozvučenja, zna li netko tko to radi te koja bi mogla biti cijena?

Unaprijed hvala! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imas dynaudio sustav ili ga tek trebaš kupiti? Kada sam se ja interesirao, samo sustav je koštao cca 1200€ pa nadalje, bez ugradnje i kodiranja...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam sustav, trebam kupit, kolko sam ja istrazivao nasao sam jedino na allegro stranici, ako ima jos koja da usporedim cijene bi bilo odlicno. Ako se ne varam cijena oko 900-1000 eura te pise da je komplet spreman za ugradnju, tj da ima sve pripadajuce dijelove. 

Jednostavnije bi bilo kad bi bio netko tko narucuje i ugrađuje da ja nemam muke s tim, no sve opcije su dobrodosle. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklo bi se u narodu, radis razanj a zec je jos u sumi! Najbitniji detalj nisi napisao da si provjerio, da ima unit sa MOST-om


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slagao vec xy puta, komplet sve zvučnike nabaviš i pojačalo.. unit najmanji problem i još šta moraš uzet u obzir da tvoje oplate vrata imaju samo izreze i nemaju nosače za srednje al to se isto lako riješi

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 02. 08. 2023. at 9:12, zvonexp said:

Slagao vec xy puta, komplet sve zvučnike nabaviš i pojačalo.. unit najmanji problem i još šta moraš uzet u obzir da tvoje oplate vrata imaju samo izreze i nemaju nosače za srednje al to se isto lako riješi

Koliko košta takva zezancija? 😁

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno manje dodje zamjenit postojece papirnate zvucnike nekim od renomiranih proizvodjaca autoakustike, dampirat vrata i ostane jos za cevape. A o kvaliteti zvuka i dugotrajnosti komponenti da ne govorim. Btw, kupis novo sa garancijom naspram nekog kompleta sa otpada

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se slazem. Isto planiram. Jedino je probelm naci damping matrijal. Ali nadke se i to.

 

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Potpuno se slazem. Isto planiram. Jedino je probelm naci damping matrijal. Ali nadke se i to.
 
Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
 
 
 
 

Imam ja par ploca Dynamat-a, javi se u privat


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim da smo daleko default_smile.png

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka



Imam ja veze all arround world


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/4/2023 at 9:34 AM, Leni19 said:

Koliko košta takva zezancija? 😁

cca 1500eur

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1