0
Rezaris

Passat B7 problem s bravom

Recommended Posts

Pozdrav forumaši,

Zamolio bih vas za pomoć oko ovog kvara.

Naime prošle godine u 3. mjesecu mi se dogodilo da vozačeva vrata nisam uspio zatvoriti, stalno su se odbijala. Promjenio sam ju s drugom da bi mi se ista stvar

ponovila u 12 mjesecu. Naime ta brava me počela zezati ovaj tjedan te mi je mehaničar sugerirao da stavim original te da će to biti to.

E sad, danas je bilo hladno ujutro te mi se ista stvar dogodina s originalnom bravom i sad više nisam pametan što može zezati.

Ako itko ima ikakav savjet ili nešto, molim Vas podjelite samnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voda u bravi ? Zaledi se brava pa ne radi ? Zagrij je fenom pa vidi ak se popravi stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo mi je nerealno da je problem voda u bravi. Unutar godinu dana da sve 4 brave na vozačevim vratima imaju isti problem.

Jučer kad mi se to dogodilo, uspio sam otvoriti vrata iz vana ali ih nisam uspio zatvoriti. Kada sam na daljenski zaključao auto s zatvorenim vratima

i ponovo ih otključao onda sam ih mogao samo otvoriti iz unutrašnjosti ali ih nisam mogao otovoriti iz vana.

Tek nakon nekog vremena kvaka izvana je proradila i onda je sve bilo oke.

 

Edited by Rezaris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i ja isti problem kada je vani -5C i nize. Ugl ne zelim mjenjati brave ili kvake, nego supustim prozore na daljinac i iznutra Otvorim na ručicu. Ne diraj vanjsku kvaku! Problem je jer se zaledi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
0