2 2
RenatoZG

ODIS dijagnostika ?

Recommended Posts

Posted (edited)

Pozdrav.

Tražim nekoga u Zagrebu i okolici tko ima ODIS dijagnostiku.

Trebam napraviti kalibraciju LED Matrix svjetala, modul 4 na Passatu 2020. god. jer ju ne mogu napraviti sa VCDS dijagnostikom. U ovlaštenom servisu traže 150€ za kalibraciju, katastrofa.

Ako ima netko može mi se javiti tu u PM ili na mail: croforumhr@gmail.com da se dogovorimo.. 😊

Lp.

Edited by RenatoZG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti ni odis nece pomoci za tu godinu. Isti problem imam i ja. Ako rjesis javi :)

Srecno

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora ODIS pomoći jer sam bio u ovlaštenom servisu i oni koriste ODIS.

Rekli su mi da se kalibracija može napraviti i košta cca 150€

Zakazan mi je termin za 09.04., ako ne uspijem tu nikoga naći otići ću i platiti jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to odis,, u ovlastenom....

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ODIS je službeni program za VAG grupaciju u servisima, pa pričao sam s čovjekom 20 min u servisu jbt 🤦‍♂️

Još ja imam original licensirani VCDS i radio sam neke adaptacije na autu ali kalibraciju matrix svjetala ne može i kaže mi čovjek da imaju dosta tako ljudi koji dolaze od drugih majstora ili sami prčkaju pa imaju isti problem i kaže samo ODIS može riješiti problem jer on vuče podatke direkt sa servera…

A tu sam se javio da vidim imali tko piratsku verziju ODISA da vidim dali radi jer bih ju kupio ako se pokaže dobra 😉

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džaba ti piratska verzija ako nemaš konekciju na server.

 

I to se može riješiti ali opet nemaš onu ploču s kockama i trokutima za kalibraciju. 

I tako u krug. Plati da ti to odrade i bok. Barem imaš garanciju ako nešto ne bude radilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

@Pedja83

Pa sta je ako nije ODIS? Ti si najpametniji pa ces nam svima to objasniti hahah :P

Ne znaci ti nista crackana verzija, ima jos dosta stvari koje samo ovlasteni preko ODIS-a moze uraditi jer zahtjevaju ONLINE adaptacije i kodiranje.

Edited by VW_GTD23
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VW_GTD23

Ma pusti ga ja sam odustao komentirati mu uopće više.. Vidiš da me frajer uvjerava da ovlašteni servis ne koristi ODIS, a ja pričao sa voditeljom servisa 20 min i lijepo mi sve objasnio jer sam mu rekao što sam radio na autu sa VCDS 🤦‍♂️

Ps: Našao sam na njemačkom forumu da se može preko crackanog ODISA napraviti prisilna kalibracija bez spajanja na server pa sam htio probati ako netko ima, ali ljudi u današnje vrijeme samo osuđuju i seru umjesto da pomognu, nažalost haha ✌️

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne znam sta da ti kazem, najzalosnije je sto se on sprda sa mnom i govori mi sta i kako treba raditi pa poslije trazi pomoc od mene preko privatnih poruka i smara me. Sa svojim postovima odmaze i zbunjuje ljude. Ja ako negdje ne mogu pomoci necu nista ni pisati tj. necu nikome odmagati kao on.

Moze li link od te teme na forumu? I sam znas kad koristis crackane verzije da nema nikakve garancije i desava se da nesto za*ebe. Ako vec nema niko da je to radio i da ti moze potvrditi 100% bolje je plati ovlasteni nego da sam rizikujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2