2 2
oliver1968

MIRROR LINK - PROBLEM

Recommended Posts

Pozdrav ekipi !

Kupio sam nedavno VW sportsvan 1.6 TDI 2017.g. SOUND oprema. U stvari to je povišeni golf 7. Super sam zadovoljan, kako i ne bi kad sam do sad vozio auto star 23 godine. Za mene je ovo avion! Ali pošto ovaj auto ima hrpu opcija i „dugmića“ htio bi svaku isprobati i koristiti. Prvo šta me iritira je to što  ne mogu nikako pokrenuti Mirror link. Radi se o Discover Media MIB2

Pretpostavljam da je app Mirror link zrcaljenje ekrana mobitela na ekran auta. Opcija kojom bi mogao imati navigaciju IGO na koju sam navikao i ostale app kojih nema u app. Android Autu.

Auto Android mi uredno radi ali ML mi ne prepoznaje mobitel. Javlja da provjerim dali mobitel podržava ML. Radi se o Samsung S10.

Jel ima pomoći ?

Molim Vas za pomoć.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema. To se aktivira u ovlascenom.

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze se aktivirati i ovako... mirrorlink je ugasen pred par godina tak da samo modificirani android auto da mirroras

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/2/2024 at 1:00 PM, zvonexp said:

moze se aktivirati i ovako... mirrorlink je ugasen pred par godina tak da samo modificirani android auto da mirroras

Jel možeš nekako pomoći oko toga da si to složim ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me znam da li radi na androidima koji nisu rutovani...

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravi onda...


Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Složio sam zrcaljenje ekrana mobitela na ekran auta (GOLF 7 SV - 2017). BEZ ROOTA !

 Dugo sam se zajeb... s time ali sam bio uporan..... 100 videa youtube, foruma, savjeta….

Dakle…..Postoji akp. AAAD koji u sebi sadrži više programa. Između ostalih i Screen2auto i AA mirror. Aplikacija je besplatna ali pazite ! Možete instalirati samo jednu aplikaciju mjesečno (ili platiti pro verziju pa skidati kolko te volja). Ja sam skinuo AA mirror i sad čekam 1 mj. da instaliram neku drugu aplikaciju.

Treba vam aplikacija AA MIRROR ili SCREEN2AUTO (S2A). Razlika je u njima da AAM uredno preslika mobitel na ekran auta ali tač na ekranu auta ne reagira ako hoćete skrolati mobitel preko njega.

S2A ima i tu opciju.  Možete upravljati mobitelom preko ekrana auta. Znači tač na ekranu auta je aktivan i

Ja sam instalirao preko AAAD akp. AA mirror i proradio je odmah. (pogledajte neki video na YT, ima ih puno, ovo je jednostavno)

S2A sam instalirao drukčije i s njime sam se namučio ko konj! Tu vam treba apk. Kinginstaler (v 12, 13 ili 14 - ja sam stavio verziju 12) i apk. S2A . Postupak je malo kompliciraniji ali kad se instalira 80x kao ja da bi proradio onda više nije HAHAHA……FUJ !

Ja imam Samsung S10 sa Android 12 i nije rootan ! Da ne objašnjavam postupke, stavit ću neke linkove sa youtuba po kojima sam ja radio pa ko se hoće malo igrati sa time neka ih dobro pregleda.

PAZITE ! od 100 verzija apk. Screen2Auto meni je samo jedna proradila. Moći ćete je skinuti sa linka koji je ispod videa kako to sve instalirati.

ovdje download S2A !  Taj i samo taj mi je apk radio ispravno od 100 isprobanih  

 

https://ictfix.net/active/how-to-install-screen2auto-s2a-v3-7-on-android-auto-fix-not-display-error/

Ovo je još jedan link sa videom

https://ictfix.net/active/android-12-android-auto-8-2-mirror-android-auto-with-screen2auto-no-need-root-to-use-touch/

Kinginstaler se može lako skinuti, samo upišite u tražilicu. Sad je vezija 1.4. Ja sam stavio isprobanu stariju verziju 1.2  

Moje iskustvo je da AAM bolje radi i jednostavnij se instalira (jedino što nema opcije "tač")  dok je S2A bugovit i teže ga je složiti

Ako sam pomogao nekom - ja zadovoljan ! Pozdrav oLI.

 

 

 

Edited by oliver1968
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to super i svaka cast na trudu. Ja sam to probao i batalio. Jako me nerviralo. Uzeo na kraju android box za auto. I to je top alat. Sve ima i radi besprijekorno.

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

De druze napisi jos koji post u vezi ovoga kako ne moze ili mora preko ovlastenog. Ti ces nam sve objasniti jer sve znas i govoris meni kako ja pisem gluposti a tvoji prethodni postovi dokazuju bas suprotno. Pratim ovu temu ispocetka nisam se htio javljali, ali na kraju kada vidim sta sve pises morao sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li teme da ne useres? Ti pratis? Pa ne znas citati a ne sta drugo, krezo jedan....

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2