0
bundyboy

VAG KKL 409.1 - Pitanje

Recommended Posts

Pozdrav,

kupio sam ovaj kabel: https://www.aliexpress.com/item/1005005989916605.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.24471802jL8DzD

i sve radi

međutim javlja da program VAG KKL 409.1 nije aktiviran, i da zbog toga neke informacije ne može prikazati

pa me zanima dali netko ima aktiviran program ?

i druga stvar, što me zanima dali se u tom programu može vidjeti stvarna kilometraža ?

jer kilometraža na tabli ne odgovara stvarnoj

riječ je o golfu 3 1.9 TDI

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja posalji mail adresu da ti prosledim

Послато са 2107113SG помоћу Тапатока

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, VladaNS said:

Imam ja posalji mail adresu da ti prosledim

Послато са 2107113SG помоћу Тапатока
 

super

poslao sam vam privatjnu poruku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Ne moraš sikdat crackirani vcds, za osnovne stvari će ti i besplatni vcds lite bit sasvim dobar, a ako ti treba malo više toga onda nađi crack za vcds lite 1.2, to ja koristim i sasvim je dovoljan za stariji auto. Ja koristim ovoga tu: VCDS Lite 1.2 Full - Digital Kaos

Ako ti treba za kopanje po eepromu onda pogledaj kw1281 test i vag eeprom programmer.

Kilometraža ti se sprema u instrument tabli, u centralini motora koliko znam ne. Tako da ako je mijenjano teško ćeš nać dokaze i pravu kilometražu. Po meni mislim da ti je najbolje ić na stanicu za tehnički i zatražit ispis kilometraže (mislim da je 10ak e), tamo vidiš koliko je bilo na zadnjem tehničkom i onda dodaš na to još otprilike 5-10 tisuća ovisi koliko je nedavan zapis i koliko se auto vozio. Potraži po internetu nešto tipa "vw mk3 odometer correction" za postupak kako se to radi.

E i ajde molim te nemoj otvarat novu temu za svako pitanje. Za sve već imaš otvorenu temu, dovoljno sličnu, npr.

 

Edited by MateV

Share this post


Link to post
Share on other sites
0