2 2
mur3633

Golf 4 glava upravljača

Recommended Posts

Na plavom Golfu trebam da radim glavu upravljača, jer je u katastrofalnom stanju, curi na obije strane, ima luft, itd.
 
Šta je najbolje da se uzme? Polovna, reparirana ili neka jeftinija nova.
 
Znam da ima nova Bosch i košta blizu 1000€ i to stvarno ne bih uzimao.
 
Nije da se auto vozi na stazi, spušten jeste na 17 točku, ali se i pazi na rupe i loš put.
 
Mislio sam uzeti nešto što bi najduže trajalo.
 
Ako neko ima predloge neka piše
 
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
 
 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam, nisam to radio, ali mislim da imaš majstore koji rade reparaciju tih letvi volana, izgleda mi bolje (a možda i jeftinije) da se reparira tvoja umjesto da kupuješ drugu već repariranu. A s novim brtvama bi trebala bit skoro kao nova.

Znam da je to serijska stvar na golfovima, pa čak i polima iz tog doba. Mom tati je to počelo curit na njegovoj četvorki i mislim da je stavio cijelu novu letvu, ali se ne sjećam detalja.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjeri si cijene popravka tvoje i koliko bi te došla polovna pa odvagni Pro/Con, mada iz tvog posta iščitavam da auto baš i nije mažen kad je dobio toliko slobodnog hoda, pa je pitanje isplati li se uopće taknuti letvu, ovdje mislim ići na opciju popravka.

Teško savjetovat što bi bilo najbolje jer cijena diktira sve, a novo kao što vidiš je nedostupno i neisplativo, a ponekad polovno u dobrom stanju sa prihvatljivom cijenom može biti dobar ulov, skini staru, stavi novu/staru i vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obišao sam skoro sve prodavnice kod nas, niko nema novu glavu.

Tako da ili polovna ili remont, to ću da vidim u ovo par dana.

 

Još kad bih uspio naći glavu od modela koji je fabrički izašao sa 17 točkom (PR-QZ3) to bi bila prava stvar, mada jako teško, jer izgleda da su generalno glave za G4 tražena roba.

 

Javljam svakako što sam napravio.

 

Sent from my S24 Ultra using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modeli G4 sa Highline opremom koji su dolazili sa Santa Monica R17 felgama, to moraš tražit ili naći neki R32 i s njega skinut, onda imaš pravu letvu volana. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2