1 1
GogiR32

Auto DVD nov 1800kn

Recommended Posts

Čitao sam taj review i mogu reći da se sa dosta stvari ne sla??em, ipak on ima malo prevelika očekivanja od uređaja za 1800 kn, a to je vi??e nego duplo jeftinije od najjeftinijeg takvog uređaja koji nije NO NAME

Share this post


Link to post
Share on other sites

svatko ima svoja očekivanja

ja sam imao sličan uređaj i ne mogu reći ni??ta tako dramatično kao kolega sa cice-a, već naprotiv, a slika je bila dobra, čak i vrlo dobra, jedini minus je bio sami izgled, odnosno dizajn

opet, kad sam na tom istom forumu napisao kako je velika zamjerka krovnog monitora od Alpine-a (PKG 850) zveckanje tipkica za vrijeme vo??nje, onda su me tamo popljuvali, kao da nemam pojma isl.

a činjenica je da taj monitor ko??ta pun qurac novaca i jo?? malo, i da mu te yebene tipke zveckaju dok se vozi?? (kraj uha).

toliko o kvaliteti (brand name, je danas garancija za kvalitetu ul u qurtzu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma daj to je govno teško, takve stvari sam prije uzimao, računao sam na to da se isplati jer je prejeftino. Ali je ujedno i preloše. Ne mislim na DVD nego playere razne koje sam prije sve imao, ali isti rac... Pokvari se nakon 3 mjeseca, onda mjesec dana nemaš player dok oni to "poprave", a kad poprave, najčešće mu kao "očiste laser" i onda kao lof radi. A opet ne radi. i Tako ukrug i ne čekaš da istekne garancija nego dok ne baciš jer se takve stvari nemaju zašto prodavat. Onda sam se opametio i počeo kupovat marke, normalne uređaje... Samo mi sad kidaju živce "pametni" ljudi s raznoraznih foruma koji me žele uvjerit da je kupnja npr. Alpinea, Panasonica, Kenwooda od 6-7-8... t kn bacanje novaca pored ovako jeftinih "dobrih" uređaja...možeš mislit!

Edited by G?¶rtosing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima sad u Lidlu vidio da se reklamira i neki Silvercrest autoradio cd/mp3 bluetooth, za 700kn

A ovaj OT al' da ne otvaram novi topic radi tog; Ima koja domaca stranica na netu da pogledam ponudu autoradio dvd-a ali bez ekrana, samo uređaj?! Tnx

Share this post


Link to post
Share on other sites
opet, kad sam na tom istom forumu napisao kako je velika zamjerka krovnog monitora od Alpine-a (PKG 850) zveckanje tipkica za vrijeme vo??nje, onda su me tamo popljuvali, kao da nemam pojma isl.

a činjenica je da taj monitor ko??ta pun qurac novaca i jo?? malo, i da mu te yebene tipke zveckaju dok se vozi?? (kraj uha).

toliko o kvaliteti (brand name, je danas garancija za kvalitetu ul u qurtzu)

 

 

 

:rotfl

Čitao sam to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1