0
sven

G3 jubi pločica

Recommended Posts

Jel u originalu Jubi dolazi sa nekom pločicom na kojoj je pisalo koji je model od koliko proizvedenih ?

 

Na netu sam naletio na ovo ali nikad u zivotu nisam to uzivo vidio niti nemogu prokuziti gdje bi to trebalo stajati...

 

U etki nisam gledao jer neznam pod sta da trazim..ako uopce ima

 

767290g3_20gtia.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kaj nije to ovo 7/400...da je sedmi od njih ukupno 400?tak je bar na meci...valjda je to isto

exslusive142ti8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, znam sto znaci to 7/400 ali me zanima gdje ta pločica stoji na autu jer ju ja ocito nemam i jos barem 10 jubi golfova koje sam vidio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hebeno zgleda plocica.. :da takvu i Devla ima u svom autu!Uglavnom ak bi igdje trebala stajat to bi bilo kod mijenjaca il na armaturi kod radija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema toga ja je nisam imao nit ijedan kojeg sam vidio... vjerovatno si je neko dao izradit

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je dolazilo tako, mislim u austriji, na Jubi-u... iz kojeg razloga, to ni ja ne znam :rotfl naletio sam i ja jednom davno na to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lazo-ono sto devla ima je malo drukcije. na plastici je otisnuto a ovo je metalno

 

 

 

Moj golf je proizveden za Austriju i jedan je od tih 400 koji su napravljeni za njih.

 

Zanima me gdje tocno ta plocica stoji..ok kaze bagi ispred suvozaca al neko konkretno mjesto ili ?!

 

I ne izgleda mi plocica bas kao da je neki home made..kad smo vec kod toga

 

 

 

Jel netko to vidio svojim ocima uzivo??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vidio moj kolega je imao dvojku gti sa takvom plocicom na armaturi 100%orginal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicno nesto ima Otmal Ral verzija Golfa III, na armaturi kod suvozaca.

 

P.S. Sigurno sam krivo napisao ime tog umjetnika ali zaboli me...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@veky-to sam vidio uzivo i izgleda bas okej. i ta verzija golfa je totalno dobra. pogotovo oni polukozni sicevi i ima neki short shift mjenjac i ono totalno mi ije ok taj auto

Share this post


Link to post
Share on other sites
@veky-to sam vidio uzivo i izgleda bas okej. i ta verzija golfa je totalno dobra. pogotovo oni polukozni sicevi i ima neki short shift mjenjac i ono totalno mi ije ok taj auto

 

Vidio sam i ja, ima jedan prijatelj taj model. Doduse ne bas u full orginal stanju (full orginal ima color crteze po limariji auta plus crtezi na sjedalima koja su kako kazes polukozna. Plus koza na vratima tako da auto djeluje puno cvrsce, nema onih skripanja sto je boljka kod G3).

Share this post


Link to post
Share on other sites
to je dolazilo tako, mislim u austriji, na Jubi-u... iz kojeg razloga, to ni ja ne znam :rotfl naletio sam i ja jednom davno na to...

pa Stoki sve se moralo extra radit! :rotfl:rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
0