3 3
kreza

Elsa

Recommended Posts

nakon kaj upišeš admin/admin ti se otvori još jedan prozor pa ga malo prouči prije nego kaj ga zatvoriš na X

 

rehtez5zz5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
nakon kaj upišeš admin/admin ti se otvori još jedan prozor pa ga malo prouči prije nego kaj ga zatvoriš na X

 

rehtez5zz5.jpg

da, ali ne i takav kao u tebe

vec ovaj ...

52390063.jpg

 

na internet sam spojen, tako da ne vidim razlog tome, s tim da sam jucer cak i uspio dobit glavni meni, ali bilo koji auto ili marku auta da sam htio upisat bilo prazno

da napomene update sa linka sam napravio sto sam skinuo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd molim te javi ako riješiš što, da ne skidam ako ne valja.. :)

 

hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites
da, ali ne i takav kao u tebe

vec ovaj ...

52390063.jpg

 

na internet sam spojen, tako da ne vidim razlog tome, s tim da sam jucer cak i uspio dobit glavni meni, ali bilo koji auto ili marku auta da sam htio upisat bilo prazno

da napomene update sa linka sam napravio sto sam skinuo

 

nije ti dobra verzija else,i vjerojatno ti nikad nece proraditi,meni radi 4.00 od kad je izasla,mora ti se otvoriti onaj prozor i srolas dole do kraja i kliknes ok i ide u vozila onda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uspio sredit napokon... Malo čitao jer mi je falio neki komad podataka. Na kraju skužio da treba instalirati ELSAu ali bez Hrvatskog jezika. Samo sam uzeo Eng i German. Instalirao DVD4 i 5. i uđem u program, dolje kliknem OK. Ali nakon toga mi stalno baca failed to load i onda hrpu stvari. I nemrem niš dalje.

Svaki put kad nekaj kliknem kaže mi "Failed to load new document"..

Bum prošvrljo još :P

 

EDIT: aj fala bogu više... sjetio se da bi mogao compatibility podesit i sve radi rad sad :)

Edited by M4rheeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadovezati cu se ovdje da ne otvaram novu temu.
Instalirao sam ElsaWin 4.0 i uradio svaki update do 5.20 , kada ju pokrenem i kliknem "Identifikacija vozila" izbaci mi gresku "80004005", dakle ne mogu nista u njoj raditi.
Jeli netko od vas imao sličnih problema.
Da napomenem ista je stvar od 4.0 sve do 5.20 na kojoj god verziji bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi tu

https://www.google.ba/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiUjq6lnLbSAhVnQpoKHUQkAcYQFggcMAA&url=http%3A%2F%2Fmhhauto.com%2FThread-Elsa-Win-Error&usg=AFQjCNGCzpHK15j5zb0Bh7DUlIi5ug3f-Q&sig2=J_RKYxnt14bTtOBLRJ5n_g

 

upiši na google elsa 80004005 eror

pa pogledaj

 

ja sam ima neki eror sa onim sqlserver pa sam mora sve uninstal i pobrisati sve pa ponovo instalirati ;-)

Edited by dr.restaurator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma guglao sam, nisu tu nista konkretno rekli.

 

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadovezati cu se ovdje da ne otvaram novu temu.

Instalirao sam ElsaWin 4.0 i uradio svaki update do 5.20 , kada ju pokrenem i kliknem "Identifikacija vozila" izbaci mi gresku "80004005", dakle ne mogu nista u njoj raditi.

Jeli netko od vas imao sličnih problema.

Da napomenem ista je stvar od 4.0 sve do 5.20 na kojoj god verziji bilo.

 

kako mislis kad kliknes indentifikacija vozila? Koliko se sjecam, moras na onom popup prozoru obavezno svaki put odskrolati do dolje i stisnitu ok, ako samo zatvoris popup prozor onda nece raditi. Tek nakon toga dobije u krugu ikone sa opcijama i kad neku od njih kliknes onda biras model auta i potreban ti je kod motora, mjenjaca itd da dobijes sto preciznije informacije o svom autu.

 

u admin toolu napravi obicno usera i pod workshop upisi 12345 a nemoj ostavljati prazna polja i taj user koristi za logiranje u elsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

kako mislis kad kliknes indentifikacija vozila? Koliko se sjecam, moras na onom popup prozoru obavezno svaki put odskrolati do dolje i stisnitu ok, ako samo zatvoris popup prozor onda nece raditi. Tek nakon toga dobije u krugu ikone sa opcijama i kad neku od njih kliknes onda biras model auta i potreban ti je kod motora, mjenjaca itd da dobijes sto preciznije informacije o svom autu.

 

u admin toolu napravi obicno usera i pod workshop upisi 12345 a nemoj ostavljati prazna polja i taj user koristi za logiranje u elsu.

evo pogledaj

 

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Engleski i hrvatski. A bila je na njemackom kad se pokrenula pa sam mogao promjenit na jedan od ta dva

Marke samo VW

Edited by dasypeltis

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam napravija dva acounta, jedan na hrvatskom,jedan na englskom i admin je na njemačkom jer neki stariji auti nisu prevedeni a na njemačkom ima skoro sve

 

pa provaj pobrisati pa ponovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i meni

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas skinuo i instalirao Elsu 5.30, zadnja baza podataka 01.2016. sve radi , stavio HR jezik

Moze li link molim te i ako imas neke smjernice za instalaciju

 

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas skinuo i instalirao Elsu 5.30, zadnja baza podataka 01.2016. sve radi , stavio HR jezik

daj i meni

možda je to ista šta imam

al eto meni škoda neće radi jer je starija baza podataka nego elsa pa niej uspilo upariti ni sam patch-em za škodu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslati cu ti u pp, ok

 

NOKIA 3310

salji i meni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro skuzio sa linka, ovo je samo VW verzija, nema drugih marki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainteresiran isto pa ako nije problem pošalji mi link u pp. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elsa je trenutno na 5.3 i postoji audi 02.2016 i vw 01.2016 a ostale marke su starije i ne znam da li rade na 5.3 ali mislim da da uz malu modifikaciju jednog xml filea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li netko voljan pomoci mi oko instalacije ? Skinuo sam i sa ovog ruskog linka ali opet istu gresku imam, ocito nesto pogresno radim.
Ako netko ima malo vremena pa da to instaliramo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve te programe je bitno da se instalacija ne pokrene normalno da se dvaput klikne, nego da se ide desnom tipkom na Run as administrator, to rjesi vecinu problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3