1 1
kepy

Autoelektrika

Recommended Posts

Imam problem sa elektrikom. Bio sam kod mehaničara i kaže da moram električaru pa bi mi vaše preporuke autoelektričara u Zagrebu dobro došle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno Kajfes na staroj Samoborskoj...20m od Skodinog salona... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Definitivno Kajfes na staroj Samoborskoj...20m od Skodinog salona... :palacg

 

Je, čuo sam da je dobar! Ne mogu potvrditi točno iz prve ruke jer nemam problema s tim :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest tommyleezg
Je, čuo sam da je dobar! Ne mogu potvrditi točno iz prve ruke jer nemam problema s tim :lol2

 

Bok, nebi htio ocrniti čovjeka bezveze(kajfeš na staroj samoborskoj) ali naišao sam na slijedeći problem; gorila mi lampica od grijača, odem mehaničaru on kaže, idi kod kajfeša, to ti je do struje. Ja auto odvezem ostavim, zove čovjek za 3 sata i veli< evo više ne svijetli, ja sam to precvikao?! Ja ga pitam u čemu je bio problem, on veli da nezna ali da mi ni pokazivač brzine više ne radi????!! Ja mu velim da je radio, on kaže da nije. Nakon dva dana je i kazaljka od obrtomjera samo lagano klonula i više se ne podiže...Odustao sam od popravaka,,,Btw primijetio sam da je bila gužva tada, ali to nije razlog da mi sad više ništa ne radi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam naisao na problem s Kajfesom sad.

U 6. Mjesecu mi je tamo repariran alnaser i prije pol sata je umro.

Da li postoji kakva garancija na reparaturu alnasera i ako postoji koliko traje.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imam problem sa elektrikom. Bio sam kod mehaničara i kaže da moram električaru pa bi mi vaše preporuke autoelektričara u Zagrebu dobro došle.

 

a da probaš objasnit kakav problem imaš sa elektrikom možda bi neko znao riješenje bez da ideš elektrićaru (inaće sam završio školu za auto elektrićara) pa možda mogu pomoć :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
a da probaš objasnit kakav problem imaš sa elektrikom možda bi neko znao riješenje bez da ideš elektrićaru (inaće sam završio školu za auto elektrićara) pa možda mogu pomoć :palacg

aj baci oko na datum :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

berdik u velikoj gorici kod radnika produžiš kao prema aerodromu i vidiš tablu sa desne strane.dobro radi bar meni,i povoljan cijenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel zna tko za garanciju mocda to je frisko pitanje :P

To ti valjda trebaš znat ako si kod njega dao reparirati...tj. valjda si ga pitao prije nego što si se odlučio na reparaturu???Ako nisi tad sad je nažalost već kasno,,, :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vokić u soblincu ja bar mislim među najboljima meni je na prijašnjem autu radio dosta stvari i sve je sredio pa me nije zafrkavalo ništa same pohvale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u Zdenčini, autoelektričar Vidalin.. Meni radio , brzo odrađeno i dosta povoljno..

Moja preporuka.. Ako treba broj samo se javi... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz evo da dignem malo temu iz mrtvih....ovako s prijateljem sam bio juče u ovlaštenom na mjenjanju kočnica i usput je htio pošto ima na golfu 7 paket svjetlost vidljivost odluči da mu momci aktiviraju da se zatvaraju prozori kad krene padat kiša....e sad oni kako su to kodirali rekli su mu sad to neradi treba proć malo vremena da to proradi...???ok nema veze mi odemo kad danas on me zove neradi mu h7 lijeva žarulja.....ja odem kod njeg upalimo slučajno brisače....skužimo da je dan i da svjetlo radi iako nebi trebalo dok ne padne noć....ok nema veze sipamo iz boce vodu po senzoru...senzor ne funkcionira....očito je deaktiviran....ima li itko savijet gdje to mogu aktivirat i ima li netko sa dijagnostikom da mu to uključimo? iskreno nije mi jasno kako je moguće da u ovlaštenom naprave takav kiks?pa što ako se desi kad odvučeš auto na servis da ti tako nestručnim rukovanjem ugasi npr airbag ili nešto slično???

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1