0
DOHC 16 V

da cujem detaljnije

Recommended Posts

ovako...

 

ubacio sam 1.6 110 ks blok, pripasana glava 1.8 karb 8v na nju, sve je ok , nema nikakvih problema, ali sam cuo da moze biti nekih posljedica , pa me sad zanima koje su to detaljno mogle biti , znaci samo je to radjeno unutar bloka i glave nista...

 

 

hvala unaprijed

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobiti ces to da ce auto puno trositi a nece ici nikako!!

 

1.6 motor ti ima kompresioni prostor u cilindru a ravnu glavu ko dizel dok 1.8 glava ima kompresioni prostor u glavi stoga ces dobiti kompresioni prostor i u glavi i cilindrima= kompresija od 8 bara a inace je 13 cca.

 

slozio sam i ja takvu kemiju kad mi se rasula glava od 1.6 pa auto nije imao snage qurcu. bolje slozi nazad 1.6 glavu i stavi dobar frgic i vozi se za malu potrosnju, a moci ces ga i malo stisnuti jer se taj 1.6 motor voli jako vrtjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je ovo naziv topica???? Nije li u pravilima da naslov treba biti smisleniji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne bi nikada tunirao 1.6 GTI motora sa 1.8 glavo. Prvo ima klip premalo hoda (80mm), onda ide kompresija u bananu, po prvih cifrah sta ti 1.6 i 1.8 motorja slična, a malo bolje pogledaj.

 

EG: 140Nm/5000 DX:153Nm/3500 - zadostano da baciš 1.6 i ugradiš 1.8 motor. 1.6 ima ravnu glavu, tako da sa 1.8 nemaš šta, nemaš ni 110 KS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AUTOFREAK UPRAVO TO SE TRAZI ...

 

sto se tice toga sam i sa lakamk1 pricao o tome istom , pa cemo vidjet sta cemo i kako cemo dalje dok ovaj drugi motor miruje...

 

stvar je u tome sto auto ide odlicno , nema nikakvih problema , niti sam ikakvih imo , sad dokle ce tako biti stvarno neznam

Share this post


Link to post
Share on other sites
0