1 1
Guest Pulja1985

glava motora 1.8 8v

Recommended Posts

Guest Pulja1985

sastavio sam motor i napravio par slika

 

PA100009.jpg

PA100010.jpg

PA100011.jpg

PA150001.jpg

PA150002.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram ovo sad napisati. Neka se nitko ne uvrijedi sada. Ali ja jednostavno ne kuzim zar je tako tesko oprat motorni prostor barem jednom godisnje. Posto ti je motor bio rastavljen i imao si vise mjesta u motornom prostoru mogao si ga oprati. :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

da.. cemo onda sminka motora kad je sve okololo katastrofa...

I vidim zupčasti je ostao stari.... hmmm

 

Zastita remena nece ici gore ha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda planira drugacije zastiti , neki odozdo suspleh, ili nesto drugo , ali je uglavnom lijepo obojeno , cime je to bojeno? ako se smije znati? mislim na poklopcem ba, ta crvena boja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moram ovo sad napisati. Neka se nitko ne uvrijedi sada. Ali ja jednostavno ne kuzim zar je tako tesko oprat motorni prostor barem jednom godisnje. Posto ti je motor bio rastavljen i imao si vise mjesta u motornom prostoru mogao si ga oprati. :palacd

 

:care

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pulja1985

polako decki auto stoji vec godinu i pol dana i nije bilo para za njega

kada mi je istekla registracija nisam ga htio vise registrirati dok ga ne napravim kako treba znaci kocnice,rade samo prednje i ABS je crko pa pragove treba promjeniti, vrata gepeka itd.

bilo bi to mozda sve vec gotovo ali sam u medjuvremenu kupio renault 21 2.0 turbo,pa motor , pa onda audi 80b4, i u njih ulagao pare tako da je passat osto zaboravljen ali nadam se uskoro cu i njega napravit i sigurno nece ostat prljav

 

i da nikakva zastita ne ide na remen ako sta uleti stavit cemo drugi motor

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta zaštita zupčastog toliko bode u oči tak da je višak.... Svašta

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pulja1985

evo jos slikica ali nisu dobre, puklo crijevo od goriva

PA300003.jpg

PA300004.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
:mellow: O sveta kravo... Koji nered...

Od čega je ono sve crno na posudi vode?

bice da je nesto gorilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se cini da je to gorilo !?

 

ja nemogu vjerovat sta citam ! i gledam ! ako ljudi tak slazu aute katastrofa ! bolje nist nediraj !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pulja1985

sam sve slazem i sta rec puklo crijevo od goriva i sve se zapalilo dobro da je bilo kod kuce cijeli bi izgorio

sad mogu opet izvadit motor i oprat mulde i motorni prostor kako treba i necu vise biti jedan od onih koji ne mogu jednom godisnje

oprati motorni prostor

Share this post


Link to post
Share on other sites
sam sve slazem i sta rec puklo crijevo od goriva i sve se zapalilo dobro da je bilo kod kuce cijeli bi izgorio

sad mogu opet izvadit motor i oprat mulde i motorni prostor kako treba i necu vise biti jedan od onih koji ne mogu jednom godisnje

oprati motorni prostor

 

Evo pohvalit cu te unaprijed. Zato sto kazes da ces oprat cijeli motorni prostor kao i motor nadam se. Nazalost desilo se ono sto si najmanje ocekivao ali sta ces. Posto si mehanicar znas da i najmanja mrvica smeca utjece na rad motora i da sve mora biti kako treba.

Edited by tomy18

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo pohvalit cu te unaprijed. Zato sto kazes da ces oprat cijeli motorni prostor kao i motor nadam se. Nazalost desilo se ono sto si najmanje ocekivao ali sta ces. Posto si mehanicar znas da i najmanja mrvica smeca utjece na rad motora i da sve mora biti kako treba.

 

 

bitno je skinut gavu milimetar i ofarbat poklopac a dal su cijevi stare ili nove to je manje bitno

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pulja1985

uvijek se nadje neko pametan bas tu cijev sto je pukla sam stavio novu a morat cu uslikat staru sto je bila i novu izgorenu da nebi bilo da lazem

Share this post


Link to post
Share on other sites
uvijek se nadje neko pametan bas tu cijev sto je pukla sam stavio novu a morat cu uslikat staru sto je bila i novu izgorenu da nebi bilo da lazem

 

nije to nikakva pamet, govorim ono šta sam se i sam uvijerio kod brdo ljudi, glancaju poklopce, stavljaju neonke, svašta nešto a na pola semeringa pušta ulje, kad parkira lokva ispod auta pa tako i cijevi vode, benzina treba malo kontrolirat. A ako je nova cijev pukla onda ne znam od čega je i kako je uopće montirana na auto

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo jos slikica ali nisu dobre, puklo crijevo od goriva

PA300003.jpg

PA300004.jpg

 

:mellow: ako se ne varam cijevi benzina ti idu s druge strane motora a ne tu gdje je gorilo :unsure: ovo je do instalacije sve mi se čini

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pulja1985

pogledaj odmah ispod sajle od gasa ili iznad motorica ler gasa vidit ces puknito crijevo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1