24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Htio bih u golf2 staviti kožne siceve,gledam po oglasnicima nema nista :/

 

sad zanjima iz kojega mi auta pašu prednja dva,koliko sam skuzio zadnja klupa mi paše od corrada?

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niti jedni sicevi od drugog modela auta ne pašu na šaraf, tj da ih samo staviš u vodilice od dvojke i to je to!

Svake treba preradit da pašu.. Većina ima siceve iz trojke i corrada u dvojci.. Njih je najlakše slozit da pasu!

A za zadnju klupu, takodjer ti ne paše niti jedna da ju samo ukopčaš.. Na trojkinoj klupi da ju ubaciš u dvojku moraš zavarit tri nosača ( na svaku muldu po jedan) i centralni nosač... Za klupu od corrada ti takodjer trebaju nosači od corrada... :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imam pitanje.

Od kojeg auta i motora paše turbo za granu od 1.9 TD motora ?

 

Mislim da su od TDI-a i TD-a iste skroz.. dakle 1.9 TD i 1.9 TDI (90ks) :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim da su od TDI-a i TD-a iste skroz.. dakle 1.9 TD i 1.9 TDI (90ks) :palacg

sve ovisi koja je turbina, imam 1.9 s kkk 14 ima isti prihvat na grani ko garrett tb026 od aaz-a, a opet ima i 1.9td s k03 turbinom koja ima 3 šarafa za prihvat na ispušnoj grani dakle... ova garrett tb026 ima štangicu za štelanje ko i k03, a k14 nema štangice nego ima alu.cijev koja ide prema wastegate-u i između ubaciš varalicu i tak dižeš tlak na njoj, isto i sa ovima samo šta ove imaju ptangicu za štelanje bez diranj ovog..

Share this post


Link to post
Share on other sites

passat vr6 i golf3 vr6 da li su mostovi isti zadnji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li volan sa airbagom od audi a4 97 g. na a4 2000.g. b5 redizajn, tj. pašu li konektori za airbag? Jer pretpostavljam da je prihvat istih dimenzija......

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paše li glava od mk3 sportska na mk2??

ak misliš na glavu volana paše za novije modele duje od 88.g mislim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

paše li sa audija a 80 b4 one kromirane kvakice(iznutra kaj su za otvaranje vrata) na mk3 golf .Jel vidim da su iz vana iste.....Jel ne bi željeo one plastične kromirane jel daje dojam jeftinoće i loše kvalitete...... :zivio -li

Edited by *Doktor

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz ne da mi se listati unazad a vjerujem da vec ima....

da li pase getriba sa 2. na keca...ako ne zasto?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozz ne da mi se listati unazad a vjerujem da vec ima....

da li pase getriba sa 2. na keca...ako ne zasto?

 

koji motor??? koja getriba???

 

ak nije 1.1 ili 1.3 ti pase samo moras nosace mjenjat (stavljat od keca)

 

jer od duje 1.3 getriba 5 brzina ti fizicki pase u keca na 1.1 ili 1.3 ali nosac ne postoji moras ga sam radit :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali pase zadnji lonac od trojke na dvojku? Od trojke je lonac od 1.8motora 90ks a moj je obicni 1.6D Znaci dali je isti promjer cijevi i dali je oblik cijevi isti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pase

al uz malo truda i volje (fleksa i švasaparata) sve se da prepasat :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradnja zadnjih kočionih klješta od golf 4 na golf 2. Šta triba sve promjenit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako vec imas diskove odostraga pa mjenjas samo klijesta onda ti pasu gore, ak ne na glavcinu onda na nosac klijesta od mk2 al ces imat problema sa sajlom od rucne jer je na mk4 drugacje i u drugom polozaju sajla rucne ak se ne varam

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako vec imas diskove odostraga pa mjenjas samo klijesta onda ti pasu gore, ak ne na glavcinu onda na nosac klijesta od mk2 al ces imat problema sa sajlom od rucne jer je na mk4 drugacje i u drugom polozaju sajla rucne ak se ne varam

 

imam zada diskove. znači nosač mi paše samo saju triba upasat.

 

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ti nosac klijesta sa mk4 nebude pasal pasat ce ti sa mk2 samo klijesta skines sa vodilica i stavis na nosac od mk2 i stvar rijesena :palacg

 

a velim za sajlu bi mogo imat vise muka najbolje dok je vani ak ima uoci razlike i probaj kak i u koju stranu se rucna zateze ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel neko zna jel pase ventilator kabine od golfa dvojke na pasat 53i,onaj do 94.g?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne

35i je model :)

nede,a...da okrenuli mi se brojevi,umor jbg :palacd hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24