24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

da si ustedim malo vremena, jel pasu amortizeri sa dvojke 1.8 gti 115ks, stariji tip na dizel dvojku 1.6 td noviji tip?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase li od trojke motor 1.6 75ks al goli motor u moju duju 1.6 71ks,znaci samo zaminit goli motor da ostane moj karburator usisna ispusna i ostali agregati? A da se nerade nikakve dodatne preinake?

Share this post


Link to post
Share on other sites
da si ustedim malo vremena, jel pasu amortizeri sa dvojke 1.8 gti 115ks, stariji tip na dizel dvojku 1.6 td noviji tip?

 

 

100% na sraf

 

 

Leo55

100% na sraf

pa to su isti motori

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnji lonac sa 1.9TDI 90ks na 1.6TD?

Može i koji link ako je netko naletio na nekakav zadnji lonac kojem idu cijev(i) prema dolje da si ne dimim po gepeku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pase li od trojke motor 1.6 75ks al goli motor u moju duju 1.6 71ks,znaci samo zaminit goli motor da ostane moj karburator usisna ispusna i ostali agregati? A da se nerade nikakve dodatne preinake?

 

 

ako je u trojci stari tip motora noviji ne igra, znaci ako imaju iste poklopce ventila noviji ima onak okruglasti alu poklopac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luxy nisam nikad gleda pod haubu u trice s tim motorom,mislim ga nac pa ubacit jer je moj prisa preko 350000km mislim da bi mi to bilo bolje nego radit svoj motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Luxy nisam nikad gleda pod haubu u trice s tim motorom,mislim ga nac pa ubacit jer je moj prisa preko 350000km mislim da bi mi to bilo bolje nego radit svoj motor.

 

 

al tio ti je rizik mozda naletis na jos gori motor

 

ako si zadovoljan svojim motorom ganjaj ga do kraja i bok ili napravi generalku i bez brige bus jos min 150000 :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovak,zanima me koja je razlika na mašinama 1.9 diesel i 1.9td šta se tiče bloka,glave,bosch pumpe???ubiti svega osim turba???inače,radi se o golf mk3... :mellow:

Edited by dino_mk1_gti

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovak,zanima me koja je razlika na mašinama 1.9 diesel i 1.9td šta se tiče bloka,glave,bosch pumpe???ubiti svega osim turba???inače,radi se o golf mk3... :mellow:

 

 

u svemu

previse za nabrajat :palacg

 

 

pitaj starog mozda ti opali jednu :bam:

pa kaj vas buduce automehanicare nist u skoli ne uce :blink:

 

salim se

Share this post


Link to post
Share on other sites
u svemu

previse za nabrajat :palacg

 

 

pitaj starog mozda ti opali jednu :bam:

pa kaj vas buduce automehanicare nist u skoli ne uce :blink:

 

salim se

pa mislim si bubnut turbo gore a vidim da u konjaži je jedva 11ks razlika...

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa mislim si bubnut turbo gore a vidim da u konjaži je jedva 11ks razlika...

 

 

ima ti vec dosta topka o tome upisi u serch i naci ces odgovore na sva svoja pitanja :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
ima ti vec dosta topka o tome upisi u serch i naci ces odgovore na sva svoja pitanja :lol2

 

e još da morem najti to bi bilo super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li od Passata međulinije TDI 95. godina na Passata TD 93 godina? Ako paše kako složit obrtomjer?

Share this post


Link to post
Share on other sites

fizicki odgovara...ja sam imao od benzinca...e sada za obrtomjer i ostalo nmg reci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
fizicki odgovara...ja sam imao od benzinca...e sada za obrtomjer i ostalo nmg reci :)

 

i konektor i sajla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da...sat je bio kod mene na 1.6 td ic...samo sto je bio od benzinca pa je bila skinuta klema sa alternatora da ne cita obrtaje jer nije radilo kako treba :)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali paše zadnji duboki branik od Pola 6n isto na Polo 6n ali sa onim dvodjelnim branikom'

Čini mi su ovi jednodjelni duboki išli na Polo plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo glupo pitanje ali eto :mellow: Pase li pepeljara iz ovoga passata na armaturu corrada? :mellow:

2u5fku8.jpg

2z4fi3l.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne paše pepeljara

:bag: fak...izgleda isto....vjerovatno onda skoro nista ne pase s passata na corrada?....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te 2 pepeljare nemogu bit različitije nego jesu,e,dva svijeta......ni blizu sličnosti

 

Pepeljara.....najtraženije nakon G ladera,kvake i ralice od corrada :rotfl

 

Koliko si spreman izdvojit za jednu ako je uspijen pronač?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paše li od Passata međulinije TDI 95. godina na Passata TD 93 godina? Ako paše kako složit obrtomjer?

 

 

jel pitas za motor ili za sat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Te 2 pepeljare nemogu bit različitije nego jesu,e,dva svijeta......ni blizu sličnosti

 

Pepeljara.....najtraženije nakon G ladera,kvake i ralice od corrada :rotfl

 

Koliko si spreman izdvojit za jednu ako je uspijen pronač?

 

treba mi srednja konzola.tj ona plastika oko mjenjaca...i pepeljara...nemam pojma koliko pitas? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24