24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Dali pašu sjedala iz Polo 9N3 u Seat Ibizu 2005 god, ali bez kemijanja??

Share this post


Link to post
Share on other sites
paše sve, i od trice u dvicu i od četvorke u tricu, ali treba nosače "pripasati" i ako idu tapacirunzi od četvorke onda se na spoju tapacirung-tabla malo gužva... trebalo bi stanjit tapacirnuge da sjedne sve po PSu

 

 

Hvala na pomoci :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerovatno malo i ja kompliciram :glavomuzid ali dajte mi recite ...

 

Seat Cordoba 98 god da li pašu dijelovi sa POLA ili Ibize istog godišta (pred.blatobran,svjetla).... mislim da pašu ali eto da pitam :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
vjerovatno malo i ja kompliciram :glavomuzid ali dajte mi recite ...

 

Seat Cordoba 98 god da li pašu dijelovi sa POLA ili Ibize istog godišta (pred.blatobran,svjetla).... mislim da pašu ali eto da pitam :palci

 

ne pase ti nista

Share this post


Link to post
Share on other sites
retrovizori sa polo 6n na golfa 3?

 

Ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi servo pumpa... Trenutno mi ona nedostaje tj nisam je ni dobio sa autom.

Servo volan (letva volana i sve komplet) je iz golfa 3 1.9 tdi 90 ks... motor u autu je 1.9 tdi pd 131 ks.

Zanima koja tocno servo pumpa mi treba od golfa 3 ili golfa 4 i dali ima razlike?

Te dali postoji više razlicitih servo pumpi koje su original montirane na golfa 3?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Treba mi servo pumpa... Trenutno mi ona nedostaje tj nisam je ni dobio sa autom.

Servo volan (letva volana i sve komplet) je iz golfa 3 1.9 tdi 90 ks... motor u autu je 1.9 tdi pd 131 ks.

Zanima koja tocno servo pumpa mi treba od golfa 3 ili golfa 4 i dali ima razlike?

Te dali postoji više razlicitih servo pumpi koje su original montirane na golfa 3?

 

 

najbolje bi bilo od motora al neznam dal bi ti stala posto je na PD gore a mozes stavit i od trojke samo sto moras izmislit nosac

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mene zanima jel paše servo pumpa od mk3 1.6 na 1.8?

 

 

DA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me ako neko zna pase li glava motora sa 1.8 8 ventila GTI-a na blok od 1.8 GT-a

to jest dal je isti blok motora u pitanju, hod klipa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanima me ako neko zna pase li glava motora sa 1.8 8 ventila GTI-a na blok od 1.8 GT-a

to jest dal je isti blok motora u pitanju, hod klipa...

glava pase,ali onda moras od gti-a i napajanje stavit ...zbog rupa za dizne.ako je bio monopoint ili frgazer.......manje muke ce ti bit stavit od gti-a bregastu ,paljenje i neku solidnu isp.granu...dobis cca 105-107 ks uz enormnu potrosnju i to ti je to......ili metni gti motor i miran si...oni bar nisu skupi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel paše zadnja klupa iz Pola 9N3 5 vrata u Pola 9N3 3 vrata??

 

Koja je razlika inaće u klupama iz auta s 5 vrata i 3 vrata??

 

Mislim da je to sve isto ali moram pitat

Share this post


Link to post
Share on other sites
glava pase,ali onda moras od gti-a i napajanje stavit ...zbog rupa za dizne.ako je bio monopoint ili frgazer.......manje muke ce ti bit stavit od gti-a bregastu ,paljenje i neku solidnu isp.granu...dobis cca 105-107 ks uz enormnu potrosnju i to ti je to......ili metni gti motor i miran si...oni bar nisu skupi..

 

 

rupe od dizna se daju zacepit sa kovanicom od 10 ili 5 lipa :palacg

 

svabe i nizozemci to masovno rade (vidio po njihovim forumima)

skidaju dizne i sve radi clean look-a i stavljaju weber-e (naravno polirane :rolleyes: )

 

edit:

i jos samo da napomenem da gti glava ima vece kanale i promjer ventila tak da nije lose ako ju imas da si ju ipak stavis

Edited by luxy

Share this post


Link to post
Share on other sites
zanima me koja getriba sa 6 brzina pase u golfa dvojku unutra je afn iz trojke
bez puno kemijanja i zajebancije nijedna....total drugi tip getribe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel paše zadnja klupa iz Pola 9N3 5 vrata u Pola 9N3 3 vrata??

 

Koja je razlika inaće u klupama iz auta s 5 vrata i 3 vrata??

 

Mislim da je to sve isto ali moram pitat

Paše

Share this post


Link to post
Share on other sites
rupe od dizna se daju zacepit sa kovanicom od 10 ili 5 lipa :palacg

 

svabe i nizozemci to masovno rade (vidio po njihovim forumima)

skidaju dizne i sve radi clean look-a i stavljaju weber-e (naravno polirane :rolleyes: )

 

edit:

i jos samo da napomenem da gti glava ima vece kanale i promjer ventila tak da nije lose ako ju imas da si ju ipak stavis

al opet mu je isplativost toga upitna....to ce zderat ko vr6 a opet mu serijala gti bjezi......

Share this post


Link to post
Share on other sites
al opet mu je isplativost toga upitna....to ce zderat ko vr6 a opet mu serijala gti bjezi......

 

ne bjezi mu 100%

dobro slozen 1.8 8v motor na dobre frge jede i vr6 u trici a kamoli duju gti 1.8 8v

da ce zderat oce i preko 10l, al ak zeli snagu i natjeravanje onda nemoze gledat potrosnju....

 

jedno sa drugim nikad nije islo zajedno :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li pase km-sat od corrada na passat b3! Tj jel mogu stavi tablu sa digitalnom kilometrazom umesto obicne analogne, znam da mi treba el. pinjol,jer se po jos necemu razlikuju struja,.... ?

auto je passat g60 1990 godiste

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne bjezi mu 100%

dobro slozen 1.8 8v motor na dobre frge jede i vr6 u trici a kamoli duju gti 1.8 8v

da ce zderat oce i preko 10l, al ak zeli snagu i natjeravanje onda nemoze gledat potrosnju....

 

jedno sa drugim nikad nije islo zajedno :palacg

po meni je to opet bzvz.....pogotovo ak je auto za svaki dan...jesi kad probao kroz guzvu vozit auto na frgazerima''? u biti covjek pita za glavu ,ne spominje vebere....a pod dobro slozen se smatra bregasta divlja,ozbiljno slozena glava,drikteri,kovani klipovi,olaksana radilica....a ne druga glava i frgazeri....opet mu je bolje 16v slagat onda....za tu lovu kaj bi u 8v stuko kupi abf-a i chip i vozi seisto s upola manje goriva...osim ak mu treba auto za brdo vozit.... :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
po meni je to opet bzvz.....pogotovo ak je auto za svaki dan...jesi kad probao kroz guzvu vozit auto na frgazerima''? u biti covjek pita za glavu ,ne spominje vebere....a pod dobro slozen se smatra bregasta divlja,ozbiljno slozena glava,drikteri,kovani klipovi,olaksana radilica....a ne druga glava i frgazeri....opet mu je bolje 16v slagat onda....za tu lovu kaj bi u 8v stuko kupi abf-a i chip i vozi seisto s upola manje goriva...osim ak mu treba auto za brdo vozit.... :palci

 

:palci

 

jedina zica na ubrizgavanju bi trebala biti sajla gasa :palacg

 

apsloutno sve stoji, al ipak sve zavisi ko sta zeli, ima masu primjera da ljudi voze na karbovima, aute koji su inace na injection (1.8 KR, 2.0 ABF...)

 

i to cak na karbovima od R1, ili nekim drugim, sa prosirenim diznama goriva. I samome mi je to cilj. Nekako kec i struja ne idu zajedno (meni vizualno za vidit)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sicevi od passata 3bg u golfa mk3???

Jel stanu uopće, koja je shema sa vodilicama (passat bi trebo imat kao golf mk4???)

 

I jel ima šanse da zadnja klupa ikako stane

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina tdi 1.9 150ks (mkIV, leon) ili 160 (cubra beeza) dali moze ''raditi'' na instalacije od tdi 101ks?

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24