24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Nisam znao da imas ful recaro, mislio sam da su u tebe klasični profilirani.

 

BTW nemam ni ja love na kamare nego ja nisam bio vani s dečkima od 7. mjeseda 2010 godine kad sam bio na moru. Ne sjedim na kavama svaki dan i slično.

 

Za neke stvari se treba i zrtvovati... :palacg

...itekako znam sta je ZRTVA vjerum mi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1: -jel paše getriba 4T na motor 1,9TD?

 

2: -jel paše usisna-ispušna grana od 1,6TD na 1,9TD ?

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
1: -jel paše getriba 4T na motor 1,9TD?

 

2: -jel paše usisna-ispušna grana od 1,6TD na 1,9TD ?

 

Hvala

 

ovisi koji motor u t4 no MISLIM da ti je u t4 za teretni program getriba ???

 

ispusna pase na sraf al turbina sa 1.9 ne pase na ispusnu od 1.6 i obrnuto (morao bu u kompletu mijenjat)

a usisna to odgovara :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovisi koji motor u t4 no MISLIM da ti je u t4 za teretni program getriba ???

 

ispusna pase na sraf al turbina sa 1.9 ne pase na ispusnu od 1.6 i obrnuto (morao bu u kompletu mijenjat)

a usisna to odgovara :palacg

 

čini mi se da misli 4T getribu a ne od t4 a ona paše...

Share this post


Link to post
Share on other sites
čini mi se da misli 4T getribu a ne od t4 a ona paše...

 

Tako je dino.

Nisam mislio na getribu od kombija T4, mislio sam baš na getribu od golfa sa oznakom 4T. (Luxi, puno hvala na odgovoru za grane i turbine)

 

Za getribe pitam zato jer su mi jedan "mehaničar" neki dan rekao da NE PAŠE getriba sa 1,6 motora na 1,9. Jer kaže da nemaju iste spojničke.

 

E sad...jel tako ili nije?

 

Ne volim bit dosadan, ali zašto ovo pitam....sad imam golfa dvojku sa motorom 1,9TD i ne baš sjajnom getribom. A od prije imam odličnu, uređenu getribu od 1,6GTD sa oznakom 4T, pa mi je baš važno da znam jel paše, tako da je ili prodam, ili čuvam za svaki slučaj jednog dana.

Edited by Dado33

Share this post


Link to post
Share on other sites

Getriba ne da paše nego je identična. Ostavi si za rezervu ako ti slučajno zatreba. Lamela je ista (210 mm) no ako je netko prekemijavao nešto uvijek možeš staviti drugu lamelu.

 

4T 020 5-Gang 08/83 - 10/91 3,667 (diferencijal)

 

1. 3,455

2. 1,944

3. 1,286

4. 0,909

5. 0,745

 

CHD 020 5-Gang 08/92 - 04/96 3.667 (diferencijal)

1. 3,455

2. 1,944

3. 1,286

4. 0,909

5. 0,745

Odgovaraju ti još ATH,AON,ACN getribe.

Trabaš samo pogledati rukavce (flanđe) za poluosovine, na ranijim 4T getribama su znali staviti one od 90 mm a kasnije od 100 mm kakve i trebaš.Raniji 1.9 TD (92,93 godište) su imali turbinu K-14 koja je ista kao i na 1.6 TD i ona paše na ispušnu jer obje imaju 4 vijka no novija turbina K03 ne paše, ona ima tri vijka za ispušnu.Za usisnu nisam siguran no mislim da bi pasalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li servo letva s Corrada ili Passata ('94. god. odprilike) na duju?

 

:palacg

Edited by MOTA BOY

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paše li servo letva s Corrada ili Passata ('94. god. odprilike) na duju?

 

:palacg

naravno da pase

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači stavio bi servo letvu od Passata VR-a ('92. god.), koje mi onda spone trebaju da paše na duju?

 

Evo slika letve:

 

P2030002.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znači stavio bi servo letvu od Passata VR-a ('92. god.), koje mi onda spone trebaju da paše na duju?

 

Evo slika letve:

 

P2030002.jpg

pa od dvojke...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Getriba ne da paše nego je identična. Ostavi si za rezervu ako ti slučajno zatreba. Lamela je ista (210 mm) no ako je netko prekemijavao nešto uvijek možeš staviti drugu lamelu.

 

Odgovaraju ti još ATH,AON,ACN getribe.

Trabaš samo pogledati rukavce (flanđe) za poluosovine, na ranijim 4T getribama su znali staviti one od 90 mm a kasnije od 100 mm kakve i trebaš.Raniji 1.9 TD (92,93 godište) su imali turbinu K-14 koja je ista kao i na 1.6 TD i ona paše na ispušnu jer obje imaju 4 vijka no novija turbina K03 ne paše, ona ima tri vijka za ispušnu.Za usisnu nisam siguran no mislim da bi pasalo.

 

Hvala Kenny, hvala Dino. To je bilo opširno i korisno.

 

Vidim da mi je turbina na ispušnoj grani sa 4 šarafa. Znači, paše mi turbina i grane od 1,6TD!?! To bi bilo super...

 

Pogledao sam oznaku na mojoj getribi. Piše CHC i vidim da ima iste prijenosne omjere ko i 4T. Rukavci na 4T mislim da su promjera 90. A ovi koji su mi na autu (CHC) nisam još izmjerio. Ako su 100, u slučaju da stavljam ovu 4T, moram i rukavce mjenjat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

čini mi se da su iste,ak ne paše možeš zamijeniti samo zglob ili čak koplet poluosovinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje jedno, zanima me dali sa audija 80 b3 linije pasu prednje opruge na 80 b4 liniju ? ako ne, dali pasu sa koje druge linije ili auta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frenda zanima dali paše lamela sa gti 8v na gti 16v.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pitanje jedno, zanima me dali sa audija 80 b3 linije pasu prednje opruge na 80 b4 liniju ? ako ne, dali pasu sa koje druge linije ili auta ?

 

pasu ti opruge....samo ce biti razlika u visi....

evo npr...mi smo komsiji na audija b3, 1.6td stavili prednje opruge od audija b4 19tdi....

i prednji kraj je bio dignut ko koza......ruzno za vidit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me kako mi je otišao razvodnik paljenja na ABF-u da li mi paše od kojeg drugog motora? Da li mi paše od 9a?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanima me kako mi je otišao razvodnik paljenja na ABF-u da li mi paše od kojeg drugog motora? Da li mi paše od 9a?

Ne, no paše ti sa ACE motora AUDI 80 2.0 16V.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Frenda zanima dali paše lamela sa gti 8v na gti 16v.

 

ne jer je u dvici razlika u debljini spojnicke osovine,dok je u trici skroz drugi tip mjenjaca

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne jer je u dvici razlika u debljini spojnicke osovine,dok je u trici skroz drugi tip mjenjaca

 

 

Rijeć je o oba motora iz trojke. 2.0 8 v i 2.0 16 v

Share this post


Link to post
Share on other sites
sve ti je to isto samo kupuj i trpaj :palacg

 

Hvala care. A cijena je prava sitnica, ogromnih 40kn! :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hvala care. A cijena je prava sitnica, ogromnih 40kn! :rotfl

 

hm, ja sam za trojku kupio komplet ovaj metalni "L" komad sa kuglom - 2xx kn jer su mi rekli da se nemože kupiti samo kugla :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24