24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

1. ne radi se ni o kakvom tuningu

2. getriba paše(treba ti i bočni nosač getribe od GTDa )

3.onaj ko bude radio znat će šta treba sve napravit ako si spreman platit

4.ima smisla ako je karoserija zdrava,u suprotnom i nema nekog

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko primjetim ovo ti sam ne radis tj placas nekog da ti to radi,pa ce i onaj koga placas znat sta treba radit... ako ti dimi nemora znacit da su karike,mogu bit gumice vodilice ventila.ako mjenjas karike moras mjenjati i letece lezaje...

 

moja preporuka ako radis dizela trebalo bi busiti cilindre naj vjerovatnije. nove klipove karike itd... da ne nabrajam bespotrebno daklen sve novo i dobre djelove jer je to vise staro ispaceno (u vecini slucajeva)...

 

getriba moze stat zasto ne treba ti i nosac drugi :palacg

 

nezaboravi da ce te motor izac kolko cjeli kec s reg vrjedi,ako ces radit kako treba :mellow:

Edited by VWlaho

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba mu nosac getribe od 5 brzina....i stangice,mehanizam stangica a i stanga od kabine sta ide...sve od 5-brzinca.....samo gtd-ov mjenjac ce mu bit ok u prve 4,ali u 5-oj ce klipsat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanima me jedna stvar a evo stavit cu i slike. kad sam skido kociona klijesta ostetio sam onu cijev kocionu sto ide sa klijesta na gumenu cijev. nisam nikako je mogo nac pa sam narucio sa ebaya neku sa ghie kontam da je to onaj karman ghia. u mene je passat 97 god sad me zanima bil mi ko mogo odgovorit pasel ova cijev.

IMAG0032.jpg

IMAG0033.jpg

na gumenom crijevu stara i nova

IMAG0034.jpg

IMAG0035.jpg

 

narucio sam jos jednu sa audia a4 ako ova nemogne mozda ce ona moc za rezervu samo je polovna

jos nesto narucio sam nove diskove i plocice al sam dobio plocice prednje sa onim senzorom potrosenosti a ja to nemam,jel mogu samo ono kablo osjec i koristit ih.

HVALA

Edited by edolee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li kompletno kvačilo sa zamašnjakom sa Golfa V 1.9 TDI na Golfa IV 1.9 TDI? Na oba je promjer zamašnjaka 228mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz.

nekad netko, jednom, kad sam kupovao felge, šibnuo mi je neke linkove za konfigurator dimenzije felgi i guma pored amortizera.

naime, radi se o tome da hocu stavljat vece felge i sire gume, pa bi malo da vidim s obzirom na et koju sirinu gume da gledam....

moze link i na pm

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozz.

nekad netko, jednom, kad sam kupovao felge, šibnuo mi je neke linkove za konfigurator dimenzije felgi i guma pored amortizera.

naime, radi se o tome da hocu stavljat vece felge i sire gume, pa bi malo da vidim s obzirom na et koju sirinu gume da gledam....

moze link i na pm

 

 

http://www.carbibles.com/tyre_bible.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.8 20v (ne turbo) umjesto 2.0 20V u passat 2003, znači bez neke kemije sa instalacijom???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali paše od golf IV prednje staklo farova na farove od golfa III ? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dali paše od golf IV prednje staklo farova na farove od golfa III ? :rolleyes:

 

ne :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

auu materinu <_<

 

Ništa, odustajem od toga. Hvala na brzom odgovoru ! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
pasu li opruge sa golfa 2, jetta na seat toledo 1993god
pasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase li nosac retrovizora sa passata b5.5 bez zmige u njemu na passat b5.5 retrovizor sa zmigom?

Share this post


Link to post
Share on other sites
i prednje i zadnje?
da...isti drek,sve ti od dvojke sto se tice motora i ovjesa pase na taj toledo i obratno....

Share this post


Link to post
Share on other sites
da...isti drek,sve ti od dvojke sto se tice motora i ovjesa pase na taj toledo i obratno....

ok..hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel su postojali za stariju godinu el. podizači za duju ili pašu od nekog drugog auta...to me zanimalo

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24