24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

ETKA veli da postoji 3 verzije tapicirunga,s time da od te tri verzije svaka ima za 2 vrata i 4 vrata,naravno razlikuju se kat. brojevi

pa mi se čini da nepaše :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne stima ti letva..

za most neznam :)

 

Ne paše ti ni most. Baš sam ja to kemijao,ali obrnuto,sa G3 na passata,i golfov most je malo širi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od ceg jos pase staklo sibera za golf 3 ??

 

polo 6n ili 6n2 ?

 

Kat brojevi su isti samo sto jedan pocinje sa 1H0 a drugi sa 1N0 ili tako nesto ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne stima ti letva..

za most neznam :)

 

 

letva štima potpuno je ista

Share this post


Link to post
Share on other sites
jos ces me na kraju i odgovorit od kupnje he,he

koliko sam vidio po etki samo je razlika u duzini sajle nesto malo,ovo ostalo pase :zivio

 

 

trebaš druge rukavce, novi 100kn kom, trebaš druge sajle jer imaju drugačiji prihvat za čeljusti od onih za pakne, a kočiona crijeva ti mogu ostat al trebaš gumeni lajtung za spojit čeljust samo to moraš malo sfrkati jer je duže nego što treba, ljepše je stavit orginal lajtunge od auta sa diskovima onaj dio koji ide po mostu

 

preporuka je da ugradiš korektor kočenja ili 5. cilindar jer bi ti se moglo desiti da zadnji kraj koči jače od prednjeg što nesmije jer bi mogo poginut ako imaš ABS onda ti netreba, mada ga i auti sa ABS-om imaju zbog pojačavanja sile kočenja kod opterećenja (kad se auto natovari)

Edited by puks

Share this post


Link to post
Share on other sites
koji je kataloski broj originalne bobine? motor je 2.0 16v, ABF.

 

jel to za svakoga benzinca ista ide ili ne?

 

 

6NO 905 104

 

to ti je sve isto od bilo kojeg benzinca.

ja imam na svom ABF-u od 1.6 100 ks i radi :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

paše li birač brzina (na sajle) od audia a3 1.8 20v na mk3 1.9tdi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOzda je vec bilo, ali jel pase masina, znaci motor 1.6 D/TD iz audija 80 B3 gdje stoji uzduzno u golf 2 da stoji poprecno, znaci dali je dovoljno uzeti aluminjske nosace od dvojke i zasrafiti ih na masinu iz audija te spakirati nutra i nasrafiti getribu za poprecni motor?? Jel ima mozda kakva razlika u karteru ili rupama na koje se srafe alu nosaci za motor?? ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja radio iz b3 u golf 1,sam paše motor,znači morav bi se s usisom malo poigrati,s nosačima i getribom,znači samo prešraviš iz staroga na novi motor... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja radio iz b3 u golf 1,sam paše motor,znači morav bi se s usisom malo poigrati,s nosačima i getribom,znači samo prešraviš iz staroga na novi motor... :palacg

 

 

To me samo zanimalo dali su blokovi samo po sebi isti, tj. da imaju na istim mjestima predviđene rupe za nosace, ti si isto stavljao 1.6D ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

jep,1.6d v ovaj kojeg ve imam,a 1.8b v onoga kaj sam prije mev...imaš se već predviđeno za nosače... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
To me samo zanimalo dali su blokovi samo po sebi isti, tj. da imaju na istim mjestima predviđene rupe za nosace, ti si isto stavljao 1.6D ???
i kuciste uljnog filtera od golfa moras isto selit

Share this post


Link to post
Share on other sites
i kuciste uljnog filtera od golfa moras isto selit

 

OK :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel' zna netko koliki je promjer rupe na zadnjem staklu kad skinem brisac,tj. koliki promjer cepica treba bit'? :)

Golf MK4...

 

 

ugl.,promjer cepa je 28mm ako ce nekome ubuduce trebat'...

Share this post


Link to post
Share on other sites
paše li birač brzina (na sajle) od audia a3 1.8 20v na mk3 1.9tdi ?

 

 

Da,odgovara..malo treba mjesta za pričvršćivanje prepraviti ali sve ostalo je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da,odgovara..malo treba mjesta za pričvršćivanje prepraviti ali sve ostalo je ok.

 

hvala puno !! .. dali je ta prepravka neki veći posao il je to nešto lakše ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HITNO! HITNO!

 

JEL PAŠU SICEVI OD PASSATA 3B(G) U AUDI A6 C4 ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
6NO 905 104

 

to ti je sve isto od bilo kojeg benzinca.

ja imam na svom ABF-u od 1.6 100 ks i radi :palacg

 

 

To je za motore 4 cilindra da nebi netko pomislio da paše na vr6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah... već dva dana listam pomalo ovaj topic :) Nađoh nekih korisnih odgovora :)

 

Prvo jedna informacija.... scirocco mk1 i mk2 dijele A1 karoseriju istu kao i od golfa mk1. Dakle, sve što se tiče ovjesa paše sa golfa jedinice :palacg

 

A sad pitanja:

 

  • * da li 16V alternator (G60, recimo) paše na 1,6D motor?
    * da li stražnja sjedala od golfa mk1 idu u scirocco mk2? može li netko izmjeriti širinu sjedala i prihvata ako niste sigurni?
    * da li diesel 5-speed getriba za 1,6D ima isti sistem šaltunga kao i ona za benzinca iz scirocca mk2?

Edited by stressman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pašu li ležejevi amortizera od golfa 2 na noviji tip amortizera i federa od golfa 3? Znaci, sad imam ove novije lezajeve i trebao bi ih mjenjati a kod kuce imam nove od golfa 2...pa bi njih stavio ako pasu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo pitanja molio bi sto hitniji odgovor,koji je najjaci alternator sa nekog auta,bilo kojeg da pase na golf 3 1.8 sa klimom?razmisljo sam mozda od passata karavana?

isprike ako je krivi topic

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24