24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Dal moze desni retrovizor(suvozacev) od skode octavie 2002-03 godiste na MK4 2002g zamijenit onaj mali , isti su sto se tice retrovizora , al me zanima onaj trokut sto ide na vrata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pašu li duboki branici sa novijeg pola 6n na onaj stariji 6n koji ima plitke? dali je samo plug n play ili ima jebade?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo jednom pitanje :rolleyes:

Edited by mrki OS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa kojih sve modela pašu bočni žmigavci na polo 6n? Ako ima tko bijele za prodat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pašu li zadnje čeljusti od corrada na golf 3 vr6???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pašu li zadnje čeljusti od corrada na golf 3 vr6???

 

da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dal moze desni retrovizor(suvozacev) od skode octavie 2002-03 godiste na MK4 2002g zamijenit onaj mali , isti su sto se tice retrovizora , al me zanima onaj trokut sto ide na vrata :)

ovo i mene zanima ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovo i mene zanima ?

 

 

koliko znam kućište je drugačije, ostalo je isto tak da ne

Share this post


Link to post
Share on other sites
pasu li felge od bmw 318 92 god na caddy 2006?

 

ne jer bmw ima razmk rupa 5x120 a caddy 5x112

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li neko zna iz iskustva da li se moze postaviti mjenjac od tdi motora na sdi i hoce li to sve funkcionisati sto se tice obrtomjera i ostalog.

bump...

Edited by mb73

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali netko ima spone balans štange za golf mk4 da mi stavi koliko su duge ili da je iz zagreba da ih ima da popijemo cugu i ja si neš izmjerim na tim sponama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htio bih na kecu složit servo kočnice, da li samo treba glavni kočioni od dvojke ili još nešto? I paše li uopće cilindar sa dvojke..

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali postoji koja 6 brzina getriba koja paše na 1.8 (KR) blok? NE syncro!

 

I koja bi mikro remenica sa benzinca pasala na servo pumpu od duje? :) Htjeo bih imat vodenu, alternator, servo pumpu i radilicu na istom mikroremenu.

Edited by MOTA BOY

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dali postoji koja 6 brzina getriba koja paše na 1.8 (KR) blok? NE syncro!

 

I koja bi mikro remenica sa benzinca pasala na servo pumpu od duje? :) Htjeo bih imat vodenu, alternator, servo pumpu i radilicu na istom mikroremenu.

 

 

:mellow: Netko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slax mi je odgvorio za 6 brz, i odustao sam od tog. Tražit ću neki getribu od TDI-a il G60 amera.

 

Zanima me sad samo za tu mikro remenicu za servo pumpu za duju koja bi pasala sa benzinca nekog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam tacno dal je dio teme al bolje ovdje.

pitanje za vlasnike golf 5 koji su stavili zadnji branik od GTI-a. prilikom stavljanja branika onaj patos-plastika oko tocka je ostala uza.tj zadnji saraf dolje kod tocka ne moze da se ufati na branik. izgleda da je branik od gti siri u onom doljnjem dijelu. jel imao ko taj problem i kako ste ga rijesili? hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li turbina sa golfa 2 1.6 td, na golf 3 1.9 td, Turbina zajedno sa izduvnom granom od dvojke?? hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24