24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Pašu li prozirne plastike u koje idu žaruljice za osvjetljavanje zadnje tablice na golfu 3 sa golfa 2 ili nekog seata?

Edited by rajkec

Share this post


Link to post
Share on other sites

plug'n'play ne jer duja ima obične a trica ubodne žaruljice čini mi se se,ali lako prekopčaš žice... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavljeno od trojke original i složeno još jučer.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozz narode! jedno pitanje dosta mi je hitno pa bi molio ako netko zna da mi odgovori

 

dali paše tepih bunkera i tepih koji ide po muldi iz seata cordobe 95 u pola classic 97?

evo samo da vas obavijesim... ne paše baš "na šraf" al se da pripasati :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeli potrebno za distance 5 mm minjat i sarafe

 

znan da bi bilo dobro stavit duze,al me zanima ima li neko ko tako vozi....znaci distance 5 mm i orginal sarafi

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeli potrebno za distance 5 mm minjat i sarafe

 

znan da bi bilo dobro stavit duze,al me zanima ima li neko ko tako vozi....znaci distance 5 mm i orginal sarafi

 

 

da bi bio 100% siguran uzmi duze jer neces nista izgubit a mozes si sacuvat glavu s njima. Sta je ipak si se odlucio za distance?

Share this post


Link to post
Share on other sites
da bi bio 100% siguran uzmi duze jer neces nista izgubit a mozes si sacuvat glavu s njima. Sta je ipak si se odlucio za distance?

 

rjesija san ono i mogu spustit koliko ocu i sve je uredu kad vozin,ali neznam kako da ti objasnin...iman isprid kuce uzbrdicu,i kad izlazin na ravno i motam desno,malo zagrebe,jer se auto lomi...to je vjerojatno zbog losih selena,pa bi 5 mm rjesilo sve

 

mogu vozit i ovako al mi se neda pazit svaki put

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja distance 5mm i nema problema, vozim se dosta dugo tako i to jos na prednjim kotacima sa obicnim sarafima za alu felge

Share this post


Link to post
Share on other sites
imam ja distance 5mm i nema problema, vozim se dosta dugo tako i to jos na prednjim kotacima sa obicnim sarafima za alu felge

 

jel ti se ikad dogodilo da kad bi isa skidat felgu da sarafi nisu pritegnuti kako bi tribali?

 

tj. da se otpustaju sami od sebe u voznji

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad mi se nije tako sta dogodilo, a vozio sam tako i sa alu i sa celicnim felgama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini felgu jednu, pogledaj koliko ti šarafi vire i na to još dodaj 5mm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tempomat za Golf 3 - od čega sve paše? :)

Vidim da Corrado i Passati imaju iste ručice tempomata, vjerojatno i Vento onda pa me zanima igra li od čega još jer nemoguća misija mi je pronaći za Golf 3 tempomat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda glupo pitanje al.. jel idu ventilirajuci diskovi u kljesta gdje su obicni serijski?

i jel ima jos kakvo centralno u ventu osim vakumskog sto se ugradjivalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% sam siguran da ide ... ali nebi htio bacit pare pa da pitam :D

 

pase li onda 100% rucica tempomata od audi-a A6 modela 1996-2002.g za Passat 3bg ?

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozda glupo pitanje al.. jel idu ventilirajuci diskovi u kljesta gdje su obicni serijski?

i jel ima jos kakvo centralno u ventu osim vakumskog sto se ugradjivalo?

 

ako imaš diskove 239 možeš stavit vent 239 al ti treba šira čeljust

 

ako imaš 256 diskove onda trebaš nosače čeljusti i tanje disk pločice koje idu uz ventilirajuće diskove

 

 

ako ideš sa 239 na 256 ili 280 diskove trebaš i rukavce i nosače čeljusti i čeljusti i disk pločice i lajtunge

Edited by puks

Share this post


Link to post
Share on other sites

239 su, znaci nista bez drugih celjusti sto sam i mislio ali kolega je tvrdio suprotno... hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
90% sam siguran da ide ... ali nebi htio bacit pare pa da pitam :D

 

pase li onda 100% rucica tempomata od audi-a A6 modela 1996-2002.g za Passat 3bg ?

 

hvala

 

anyone ? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li kokpit sa Passata B4 na B3 odnosno, da li dijelovi kokpita međusobno pašu sa tva modela?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ležaji prednjih kotača, da li su isti za golf 1 i 2?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paše li kokpit sa Passata B4 na B3 odnosno, da li dijelovi kokpita međusobno pašu sa tva modela?

 

Nisam ti 100% siguran, al mislim da po dimenzijama pašu, jedino je problem sa prekidačima jer B3 i B4 mogu imat iste konektore, al je raspored žica drugačiji. Gola armatura na B3 i B4 su iste, al dizajn sveg ostalog je drugačiji (rešetke ventilacije, prekidači...). Isto vrijedi i za oplate vratiju, trebale bi pasat, al ako i ne pašu potrebne su minimalne modifikacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24