24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Treba mi hitno jedna info.

 

Zna li netko dal pasu gewinde sa passata 35i na b4?

 

Jer narucujem gewinde pa nisam siguran dal ce mi pasati, jer na njima pise da je za passata 35i, a pise da pase od 87-97 godine sta bi bilo i za b4, jel zna netko konkretnu informaciju?

Pa sta nitko nezna? :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posljednji primjerci passata 35i su se još proizvodili i početkom 1997.g.,tako da se tu misli na model 35i

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi siguran??? B3 se proizvodio 1997?? pa kaj nije zadnja godina B3 1993 godina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

35i i međulinija imaju iste amortizere,samo je razlika kod novijih u ležaju amortizera

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesi siguran??? B3 se proizvodio 1997?? pa kaj nije zadnja godina B3 1993 godina?

Evo što kaže Wikipedia:Der Passat B4 ist ein Modell der Mittelklasse von Volkswagen. Es handelt sich um ein Facelift des Modells B3, welches auch „ Typ 35i“ genannt wird. Die B4-Baureihe, auch bekannt als Typ 3A, wurde zwischen Oktober 1993 und Oktober 1996 (Variant März 1997) ausgeliefert. Der Passat B4 wurde im VW-Werk Emden/Ostfriesland hergestellt.

Limuzina (govorimo o međuliniji) se proizvodila do 10.mj 1996.,a karavan do3.mj.1997.

Passat b3 se proizvodio do 1993,a od 1993-97 se proizvodio b4, tj. 35i ili kod nas poznatiji kao "međulinija"

Edited by Galaxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm,onda su vjerovatno nešto krivo opisali u wikipedii.Više ništa ne razumijem te njihove oznake,u familiji imamo passat variant 1996. godište(međulinija),i piše da je model 35i...ko bi ga znao sad....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm,onda su vjerovatno nešto krivo opisali u wikipedii.Više ništa ne razumijem te njihove oznake,u familiji imamo passat variant 1996. godište(međulinija),i piše da je model 35i...ko bi ga znao sad....

 

 

Model za međuliniju je 35i facelift...negdje sam to procitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
35i i međulinija imaju iste amortizere,samo je razlika kod novijih u ležaju amortizera

Ajde sad meni koji ne kuzi bas te stvari extra, dal ako kupim gewinde od 35i tj b3, prvog modela, dal ce mi pasati na moga međuliniju? Ako pase kupujem odma.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu li se motorići sa obicnih farova staviti na one kineske sa lecom?

 

Radi se o golfu 3..

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Zvonac:

mogu pasu motorici samo s nekim farovima (GIII) dobijes kracu polugicu za stelanje ako ide motoric ili duzu ak ce ostati rucno stelanje, obicno je ta polugica zalčjepljena na unutarnji dio poklopca kutije

 

 

To RI VW:

 

pasu od modela 91-93 jer oni imaju iste lezajeve amortizera kao i medjulinija al ak kupis stariji tip onda kupis i takve lezajeve i passat ce

 

al od 35i passata je ovjes nesto meksi nego kod medjulinije

medjulinija u orginalu ima deblje opruge

Share this post


Link to post
Share on other sites
To Zvonac:

mogu pasu motorici samo s nekim farovima (GIII) dobijes kracu polugicu za stelanje ako ide motoric ili duzu ak ce ostati rucno stelanje, obicno je ta polugica zalčjepljena na unutarnji dio poklopca kutije

 

 

To RI VW:

 

pasu od modela 91-93 jer oni imaju iste lezajeve amortizera kao i medjulinija al ak kupis stariji tip onda kupis i takve lezajeve i passat ce

 

al od 35i passata je ovjes nesto meksi nego kod medjulinije

medjulinija u orginalu ima deblje opruge

Super onda uzimam konacno gewinde :D Hvala svima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da.da i ja imam gewinde na svom passatu 35i ,zadnji model,modelska oznaka 1993,kao sto su ti vec rekli razlika je samo u odbojnim gumama..

nemoj se zaletiti pa kupiti gewinde za syncro model,jer zadnje nisu iste nikako..posto syncro ima prihvat za amortizer gore na vrhu...iako mislim da odgovaraju i na običnog samo ce auto automatski biti spusteniji 10.ak centimetara. :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zets8v

Pašu li pedale od trojke GTi na dvojku? Riječ je o prebacivanju 2.0 8v motora sa hidro kvačilom, pa bi bilo najjednostavnije prebaciti i pedale? Ili od čega mogu ako ne mogu od trojke? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pašu li pedale od trojke GTi na dvojku? Riječ je o prebacivanju 2.0 8v motora sa hidro kvačilom, pa bi bilo najjednostavnije prebaciti i pedale? Ili od čega mogu ako ne mogu od trojke? Hvala.

 

neznam dal stimaju od trojke...al znam da vecina stavlja od passata pedale kompletne..passat do 1993. godine..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal mi netko moze potvrditi informaciju da imaju 2 vrste lajsni za golfa 3 sa trojim vratima?

i da medusobno ne odgovaraju

Edited by srki

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoje deblje od gti ili gt modela, i tanke od cl-a i razlicite su....

 

i pragovi nutarnji od 5 i 3 vrata su razlicitih duzina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da postoje deblje i tanje..

ali da postoje krace i duze, to nisam znao..

to me zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24