24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

A jake instalcije 3 žice, i da ne paše upaše se za 28 sekundi :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

pase li od corrada g60 sa klimom hladnjak na corrada g60 bez klime i koje su preinake da bi to moglo da funkcionise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li od golfa TDI nosač servo pumpe na passata b4 isto TDI?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pase li od corrada g60 sa klimom hladnjak na corrada g60 bez klime i koje su preinake da bi to moglo da funkcionise

paše

Share this post


Link to post
Share on other sites

paše li nosač servo pumpe od golfa 3TDI na servo pumpu golfa 2 u golfu duji dizel?

mozda jos bolje pitanje, od ostatka vag koncerna postoji li zamjena za nosac servo pumpe golfa 2 dizela!?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paše li od golfa TDI nosač servo pumpe na passata b4 isto TDI?

 

 

paše 100%

 

To Mateo Split

 

imam ti ja neki metalni nosac koji bi mogao biti od serva uglavnom skinut je sa G II

javi se na mob 091 5194 288

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel paše ispusna grana od Golf IV 1.8 T na isti 1.6?

+ jel bi morao mijenjati cijevi auspuha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima pašu li i koja je razlika jer nitko ništa o tome ne priča..radi se o amortizerima..kada se kupuju opruge, gewinde ili slično onda ima golf2/3/corrado..e sad, zašto te gewinde recimo ne pašu na keca ili na passata b3??

 

Jer gledao sam prednje amortizere od keca i ne čini mi se neka razlika, nisam bio u prilici probati..a nigdje nisam našao da se prodaje neka oprema za dotičnog passata pa me zanima s čega ovjes ide na njega?Jer nije baš da on ima spone i ramena, ima standardan ovjes a godište je duje..

 

thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel paše kilometar sat od trojke,konkretno- ovaj 92b30c51.jpg8fba57c9.jpgb8223a5f.jpg

 

i koliko je teško i komplicirano napraviti da paše,ako ne paše ?

Edited by ScarFace_vk

Share this post


Link to post
Share on other sites
paše 100%

 

To Mateo Split

 

imam ti ja neki metalni nosac koji bi mogao biti od serva uglavnom skinut je sa G II

javi se na mob 091 5194 288

 

 

poslao je kolega joke nosac od 1.9TD sa trice, proba sam ugurati pumpu i pase na nosac, sada mi je samo pitanje pase li nosac na motor?

ja bi to najradije odmah provjerio ali nemam di ugraditi servo a majstor trazi cifru od 1000kn za ugraditi!

 

svejedno hvala!

Edited by mateo.split

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda vec bilo, al zanima me jel pasu predni i zadnji sjedista od Golf IV na Golf III, znaci zanima me jel pasu bez nikakvi promene??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozda vec bilo, al zanima me jel pasu predni i zadnji sjedista od Golf IV na Golf III, znaci zanima me jel pasu bez nikakvi promene??

 

Bez ikakvih promjena ne pašu.

Treba nekih sat vremena po sicu za upasat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez ikakvih promjena ne pašu.

Treba nekih sat vremena po sicu za upasat.

 

Sat vremena za zadnje siceve ??

 

Ti si bome brz onda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel pase sa passata b3 siber na corrada,mislim na vodilice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si bome brz onda..

 

 

Za prednje sat vremena, a za zadnje možda i manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ti si bome brz onda..

 

 

 

Za prednje sat vremena, a za zadnje možda i manje.

 

Za zadnju klupu ti treba min. 2 sata posla, ako želiš napravit kako spada :palacg

Edited by Tolic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool, najverojatnije neki drugi cu da radi to...kako i da je, hvala na info

Share this post


Link to post
Share on other sites
koju getribu staviti na mk2 1.6D da ide normalno?? ja imam vjerojatno 4T 5 brz i auto nejde nikam.

 

 

hmmm filipe ja imam tasonju,1989.g,1.6 dizel..imao je tvornicki 4 brzine,i prije 2 mjeseca sam mu stavio sa 5 brzina mjenjac, i mogu reci da je auto puno tisi,i krajnja brzina mu je povecana za cca 15-ak km/h..i sto je meni njabolje nema onog deranja auta,brzine su fino ustimane i ljepo se salta..jednostavno ovo je pravi omjer brzina..e sad sta je do tebe neznam,ili stvarno da je taj mjenjac u banani :palacd,ili pak da nesta sa motorom nevalja..hmmm cudan problem..

Edited by dpeic2

Share this post


Link to post
Share on other sites
koja ti je oznaka getribe?

stavi si 4s getribu toe od dizela kraća,4t je od td-a ona tie najduža kaj se stavljala na te motore... pogledaj u searchu pik je stavljaao oznake getriba i omjere pojedinih. ( a i kai ssi sam ne pogledaš koja tie oznaka digni auto na dizalicu i piše ti ispod na getribi)

Share this post


Link to post
Share on other sites
stavi si 4s getribu toe od dizela kraća,4t je od td-a ona tie najduža kaj se stavljala na te motore... pogledaj u searchu pik je stavljaao oznake getriba i omjere pojedinih. ( a i kai ssi sam ne pogledaš koja tie oznaka digni auto na dizalicu i piše ti ispod na getribi)

Tako je 4s je za disela obicnoga... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

paše li pumpa goriva vanjska od duje 1.8 8v k-jet na 1.8 16v k -jet

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje dali pase sat od jette benzin sa obrtomjerom na jettu disel bez obrtomjera.??

Share this post


Link to post
Share on other sites
pitanje dali pase sat od jette benzin sa obrtomjerom na jettu disel bez obrtomjera.??

 

pase al:

- obrtaji ti nece radit (i ak oce lagat ce ti 2000 rpm)

-lagat ce ti brzinomjer (morat ces mjenjat pinjon (bar u mom slucaju))

-neces imat lampicu grijaca

...

...

 

 

 

vise ti se isplati nabavit od dizela sat sa obrtajima

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24