24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

dali paše getriba sa golfa mk1, 1.1 benzinac iz 78 na pola 1,3 benzinac iz 91. koliko znam trebala bi pasati na slikama mi malo drugačije izgledaju pa me zanima dali netko zna sigurno... ako i paše dali će biti neke razlike...

 

radi se o getribi 4 br.

 

 

ovo je od pola

027000.png

 

ovo od golfa

 

024000.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
sat

 

t.d. ima okretaje preko alternatora a za tdi-ja nisam siguran jel preko alternatora ili preko kompjutera

trebao bi vidjet na svojem kako ide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa tribalo mi je 15 min za 3 stranice (49 sve skupa) pa se nemojte ljutit ako pitam nesto sto je vec neko pitao.

 

Zaniima me dali je neko na mk1 stavljao neki zadnji što siri trap (vr, coraddo, passat) da bi prosirio trap bez izbacivaca npr?

Od koga paše šta itd?

 

Isto tako i za prednje vilice? Od koga da ga dobijem dodatnih 7.5 cm od sirine koja mu je u prometnoj? (ograničenje za klasu A09 autoslalom)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dali paše getriba sa golfa mk1, 1.1 benzinac iz 78 na pola 1,3 benzinac iz 91. koliko znam trebala bi pasati na slikama mi malo drugačije izgledaju pa me zanima dali netko zna sigurno... ako i paše dali će biti neke razlike...

 

radi se o getribi 4 br.

 

treba odgovarat samo je različit šaltung i kopčanje kuplung sajle.... fizički su iste....

Share this post


Link to post
Share on other sites
treba odgovarat samo je različit šaltung i kopčanje kuplung sajle.... fizički su iste....

 

ma ipak ju neće trebat mjenjat, na svu sreću lažna uzbuna. hvala svejedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel zna netko s kojeg auta, paše nosač motora za passata 1.9 TD 93 god.

koi nosač? kao da je samo 1? prednji kod filtera ulja, zadnji lijevi, onaj kod getribe???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ekipa tribalo mi je 15 min za 3 stranice (49 sve skupa) pa se nemojte ljutit ako pitam nesto sto je vec neko pitao.

 

Zaniima me dali je neko na mk1 stavljao neki zadnji što siri trap (vr, coraddo, passat) da bi prosirio trap bez izbacivaca npr?

Od koga paše šta itd?

 

Isto tako i za prednje vilice? Od koga da ga dobijem dodatnih 7.5 cm od sirine koja mu je u prometnoj? (ograničenje za klasu A09 autoslalom)

frend radi keca vr-turbo, prednji most je od corrada stavljan, rađeni nosači za njega švasano ovo ono...sve se da napravit, a za zadnji neznam moram ga pitat...

Share this post


Link to post
Share on other sites
frend radi keca vr-turbo, prednji most je od corrada stavljan, rađeni nosači za njega švasano ovo ono...sve se da napravit, a za zadnji neznam moram ga pitat...

 

zamolio bih te da pitas :palacg ,jer sam rjesenje za predenj vilice dobio na jednom drugom forumu. Uglavnom, rade se nove custom varene vilice. Kazu da slika govori vise od rijeci pa evo slika

 

prema2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel zna netko s kojeg auta, paše nosač motora za passata 1.9 TD 93 god.

 

pa zašto ne od passata? nisu skupi

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerujem da ima na forumu 300% al ne mogu da nadjem...

iimam kontorolnu tablu od golfa 3 i to uvaljujem u keca...

PITANJE:

da li ce se "kontrolna" moci spojiti na moju instalaciju da sljaka sve kako trebe ili ce biti potrebne neke izmjene

HVALA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

zanima me da li pase od Golf-a mk2 GTI fabricki lonac s 2 izduva na GTD(da li je potrebno raditi neke izmjene)?

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav,

zanima me da li pase od Golf-a mk2 GTI fabricki lonac s 2 izduva na GTD(da li je potrebno raditi neke izmjene)?

:palacg

Neznan kako to izgleda kod dizela ali ako i ima nekih izmjena nevirujen da ih neki auspuh majstor nemože riješit u 5 do 10 minuta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neznan kako to izgleda kod dizela ali ako i ima nekih izmjena nevirujen da ih neki auspuh majstor nemože riješit u 5 do 10 minuta

 

Upravo tako,hvala na pomoci :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel zna netko s kojeg auta, paše nosač motora za passata 1.9 TD 93 god.

 

 

Pasu ti od golfa II potpuno su isti a kostaju jeftilen odi u ducan i kupi sva tri za nekih 400kn

svakako ce ti brzo riknut

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://img169.imageshack.us/gal.php?g=photo1127h.jpg

ovo tie orednji, zadnji još kemija kak ce...

 

ovo je zavida komplet ovjes sa vr6?

znaci ovdje di je obojano temeljnom (neznan jeli ovo siva ili plava) tu je zavario hvat za vr6 ovjes?

kako je uhvatio one vide koje dolaze po kabinu? kontra matice?

 

jako zanimljivo i svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovo je zavida komplet ovjes sa vr6?

znaci ovdje di je obojano temeljnom (neznan jeli ovo siva ili plava) tu je zavario hvat za vr6 ovjes?

kako je uhvatio one vide koje dolaze po kabinu? kontra matice?

 

jako zanimljivo i svaka cast

da, tu je vareno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paše li letva volana sa golfa 3 vr6 na golf 3 tdi?

 

iste su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li zracni jastuk s volana GT mk5 odgovara na volan od GTI mk5? oblikom mi se cini da da ali da li mozda ima jos neka caka?

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24