24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

odgovor je ne.

osim uz veca kemijanja ali posto se radi o starom autu - neisplativo.

ja sam cak imao problema na golfu 5 sa tablama, jer je tabla bila 2006. godiste a auto 2005... i nije radilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paše li servo letva na mjesto obične mehaničke letve volana?

Imam komplet servo skinut s neke dvojke (ne znam koji motor). Ja bi to stavio na dvojku 1,6 dizela. Ne znam dal će mi pasat na onu osovinu volana (na kojoj je volan u kabini)

 

...Za mene su to veliki radovi. Avantura ravna operaciji na otvorenom srcu..pa da ne raskopavam uzalud ako neko zna da ne paše.

Hvala unaprijed

sve ti rekoh uzivo..... :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo mene opet sa trapovima...

 

jel li neko zna ili kojim cudom ima slika da je neko na keca pripasavao neki zadnji most s diskovima? sta je najbezbolnije za pripasat? mk2 gti?

scirocco mk2 16v.....pase nasaraf.....ak ga uspijes nac....

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo mene opet sa trapovima...

 

jel li neko zna ili kojim cudom ima slika da je neko na keca pripasavao neki zadnji most s diskovima? sta je najbezbolnije za pripasat? mk2 gti?

 

Od dvojke gtia diskovi i čeljusti paču vidu na vidu mala zezencija s sajlama jer su za disk drugačije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paše li servo letva na mjesto obične mehaničke letve volana?

Imam komplet servo skinut s neke dvojke (ne znam koji motor). Ja bi to stavio na dvojku 1,6 dizela. Ne znam dal će mi pasat na onu osovinu volana (na kojoj je volan u kabini)

 

...Za mene su to veliki radovi. Avantura ravna operaciji na otvorenom srcu..pa da ne raskopavam uzalud ako neko zna da ne paše.

Hvala unaprijed

 

Ako ti je dvojka 89 ili novija (njemac) znači ima grubi zub na spoju volana može bez nekih večih probema, ako je stariji treba izmjenit križni zglob od volana do letve.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako ti je dvojka 89 ili novija (njemac) znači ima grubi zub na spoju volana može bez nekih večih probema, ako je stariji treba izmjenit križni zglob od volana do letve.

 

 

svakako treba izmjeniti krizni zglob ili kardan volana jer je za servo taj kardan kraci i da treba obratiti paznju na fini/grubi zub

Share this post


Link to post
Share on other sites
svakako treba izmjeniti krizni zglob ili kardan volana jer je za servo taj kardan kraci i da treba obratiti paznju na fini/grubi zub

da trebaš i križni zglob mjenjat ... znaći treba ti pumpa, crijeva, remenica, letva, kružni zglob i mislim da je to to...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od dvojke gtia diskovi i čeljusti paču vidu na vidu mala zezencija s sajlama jer su za disk drugačije.

 

 

hoces rec da se na ovaj, kec most, stavljaju disk glavicine ili komplet most sa dvojke? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,evo jedno lagano pitanje,ja sam dobio svakakve odgovore,nezna se ko pije ko placa a ko samo gleda sastrane..

 

Trazio sam na search ali nista neizbacuje,pise da nema nista za ponuditi,pa nekad izbaci eror..

 

Znaci ovako,posto za golf 2 nemogu naci original profilirane siceva,nasao sam za golf 3 profilirane siceve..

E sad mene zanima dali taj sic iz g3 moze ici u g2?

 

Dali moram raditi kakve preinake za prednje i zadnji sic?

 

Jedni vicu da moze,jedni da nemoze,pogotovo zadnju klupu da je gotovo nemoguce uklopit e sad ja vise neznam nista..pa eto molim pomoc..

 

Dali su prednji sicevi od g3 na g2 samo plug n play?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav svima,evo jedno lagano pitanje,ja sam dobio svakakve odgovore,nezna se ko pije ko placa a ko samo gleda sastrane..

 

Trazio sam na search ali nista neizbacuje,pise da nema nista za ponuditi,pa nekad izbaci eror..

 

Znaci ovako,posto za golf 2 nemogu naci original profilirane siceva,nasao sam za golf 3 profilirane siceve..

E sad mene zanima dali taj sic iz g3 moze ici u g2?

 

Dali moram raditi kakve preinake za prednje i zadnji sic?

 

Jedni vicu da moze,jedni da nemoze,pogotovo zadnju klupu da je gotovo nemoguce uklopit e sad ja vise neznam nista..pa eto molim pomoc..

 

Dali su prednji sicevi od g3 na g2 samo plug n play?

nisu plug und play...

 

 

 

 

..moras raditi preinake..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci preinake i na prednjima i na zadnjoj klupi?

 

Hem nemogu naci za dvojku profilirane siceve nigdje..za trojku imam mogucnost i to blizu pz,ali sad..morao bi se igrat s time preinakama..

Edited by dpeic2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras kratit vodilice na prednjim sicevima par centi, uži su od dvojke... bilo vec 100 puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znaci preinake i na prednjima i na zadnjoj klupi?

 

Hem nemogu naci za dvojku profilirane siceve nigdje..za trojku imam mogucnost i to blizu pz,ali sad..morao bi se igrat s time preinakama..

za zadnju klupu moraš varit nosaće, znaći trebaju ti i nosači sa trojke, a prednjim kratiš vodilice, ugl.imaš tu na forumu puno slika toga u projektima, tomzg ti ima recaro od trojke u duji...

Share this post


Link to post
Share on other sites
hoces rec da se na ovaj, kec most, stavljaju disk glavicine ili komplet most sa dvojke? :huh:

 

ne treba mijenjat trap,samo idu glavčine,diskovi,kocione čeljusti i sajle... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne treba mijenjat trap,samo idu glavčine,diskovi,kocione čeljusti i sajle... :palacg

 

sajle ne pašu sa bilo kojeg golfa!!..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znaci preinake i na prednjima i na zadnjoj klupi?

 

Hem nemogu naci za dvojku profilirane siceve nigdje..za trojku imam mogucnost i to blizu pz,ali sad..morao bi se igrat s time preinakama..

Stavi od trojke. Bolji su nego od dvojke, ako ništa drugo, samo zato jer su noviji. Na prednjima ti paše unutarnja vodilica i ona šina po sredini, a vanjsku (do praga) odrežeš i zavariš tako da ti savršeno paše u vodilicu. Ako sam ja to uspio, a auto mi nije izgorio, onda može svako :palacg

Imam i zadnje, al još ih nisam pripasivao. Kažu da klupa (ako nije djeljiva) paše bez preinaka, a za naslon treba zavarit nosače od trojke na mulde. Nabavi te nosače. Ni ja ih nemam. Neko je spomenuo da ih ima kod Zubaka i da su jeftini. Jel to istina?

Edited by Dado33

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista onda od tih siceva od trojke,posto je auto kompletno sredjen unutra i izvana,pa mi sad bas i nije neka fora to sve raskapat,vadit pragove,nove su kopce,vadit tepih i filc,jer tesko cu s time,ako nevadim,nek malo ode iskra i propalim sve i tepih i filc,a sve sam odrezao kao po spagi i upasao da lezi kao kec na desetku..a i ovo varenje mi se nimalo nesvidja pa onda to sve okolo progori i zacrni se pa moram to farbat pa trkenjat po muldama,tako da nista od toga..

 

ili jedino ako nadjem profilirane od dvojke pa samo plug n play..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nista onda od tih siceva od trojke,posto je auto kompletno sredjen unutra i izvana,pa mi sad bas i nije neka fora to sve raskapat,vadit pragove,nove su kopce,vadit tepih i filc,jer tesko cu s time,ako nevadim,nek malo ode iskra i propalim sve i tepih i filc,a sve sam odrezao kao po spagi i upasao da lezi kao kec na desetku..a i ovo varenje mi se nimalo nesvidja pa onda to sve okolo progori i zacrni se pa moram to farbat pa trkenjat po muldama,tako da nista od toga..

 

ili jedino ako nadjem profilirane od dvojke pa samo plug n play..

 

 

Od corrada ti pasu prednji na vodilice od duje.. Samo ih gurnes... I bit ces zadovoljan s njima... Imas u mojem topicu sliku sjedala.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ovo je 100 posto potvrdeno da pasu prednji sicevi iz corada u golf 2 bez ikakve preinake?

 

A sto je sa zadnjom klupom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

860 milijarditi put

Prednji od corrada pašu,zadnju klupu treba prepravljat nosače,dopunjavat rupu na krajevima............

Share this post


Link to post
Share on other sites
sajle ne pašu sa bilo kojeg golfa!!..

 

ajde da budem precizniji,sajle idu od duje gti strijeg godišta,znači do 88.g...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pase li armatura iz golfa 4-ke na trojku

 

paše sve, i od trice u dvicu i od četvorke u tricu, ali treba nosače "pripasati" i ako idu tapacirunzi od četvorke onda se na spoju tapacirung-tabla malo gužva... trebalo bi stanjit tapacirnuge da sjedne sve po PSu

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24