24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Evo ovako nasao sam povoljno felge celicne od opel astre 6x15 4x100 ET49 e sad je pitanje dali te felge pasu na golf 3?

Znam da je centralna rupa za opel malo manja(56.6 mislim) a na golfu je 57.1 ali to bi dao malo otokariti mene zanima dali bi ta felga zapinjala za kocione celjusti posto je dosta velik ET, a ne mogu to sad isprobat jer sad ne mogu staviti felgu na auto posto je srce manje, znaci moram je kupiti da bi otokario srce, pa zato pitam da ne uzimam ako ne pase zbog ET-a

Eto ako netko zna nek se izjasni

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imao na svom...sa G60 kocnicama trebas 5mm distancu,na standardne kocnice idu normalno

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja imao na svom...sa G60 kocnicama trebas 5mm distancu,na standardne kocnice idu normalno

e to care i ja cu ici na G60 kocnice zato i uzimam 15" celicne znaci samo 5mm distance a njih imam :bravo

Hvala na odgovoru :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zeza me karburator pierburg 2ee na golf 2 1.6

Zanima me koji bi bio najbolji karburator da se stavi umjesto njega, a da ne moram raditi velike preinake na motoru?

imam ti ja jedan 2ee viska pa nemoras nista prepravljat,a sta te muci,kako se ponasa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ScarFace_vk

u etki kolko sam vidio zadnji ovjes je isti kao golf 2,3,corrado

a isto tak i prednji,e sad nek me neko ispravi ako nije točno

za prednje i zadnje selene su isti kataloški brojevi,znači da ti pašu seleni od

Golfa 2,3,corrada sigurno

Edited by vbratkovic_GTI

Share this post


Link to post
Share on other sites
imam ti ja jedan 2ee viska pa nemoras nista prepravljat,a sta te muci,kako se ponasa?

 

Ona bijela vakum pumpa za ler gas sa potenciometrom - pukla je membrana u njoj. Simptomi su bili da se klapna stalno otvarala i zatvarala u leru. Probao sam je zakrpati i radilo je normalno jedan dan dok nije opet puklo.

U međuvremenu sam naručio preko ebaya iz Nizozemske novu membranu od nekog koji popravlja takve pumpe i prodaje set za reparaciju iste. Sad čekam paket pa ću vidjeti kak će biti :D

 

Hvala na ponudi!

Edited by dcoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel netko zna dal pase komplet zamasnjak lemla i potisni sa passata 130ks pd na afn motor 110ks jer gertiba pase to znam posto ju ja imam od passata 130pd motora na svom motoru afn 110ks

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel' zna netko koliki je promjer rupe na zadnjem staklu kad skinem brisac,tj. koliki promjer cepica treba bit'? :)

Golf MK4...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel netko zna dal pase komplet zamasnjak lemla i potisni sa passata 130ks pd na afn motor 110ks jer gertiba pase to znam posto ju ja imam od passata 130pd motora na svom motoru afn 110ks

hvala

ak hoda obratno,hoda i tako.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kojeg auta jos pase staklo sibera na Golf 3 ? Osim passata medjulinije ...

 

Polo 6N ili 6N2 ? Lupo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnji diskovi sa glavcinama od duje gti,da li pasu na most od obicne duje bez preinaka,pasu li sajle rucne,sta je sa crjevima?znam da mi treba jos peti kocioni,a osim njega ima li jos sta posto nisam nikad nista kemija oko kocnica :zivio

Edited by Leo55

Share this post


Link to post
Share on other sites
zadnji diskovi sa glavcinama od duje gti,da li pasu na most od obicne duje bez preinaka,pasu li sajle rucne,sta je sa crjevima?znam da mi treba jos peti kocioni,a osim njega ima li jos sta posto nisam nikad nista kemija oko kocnica :zivio

 

 

Vjerujem da pašu, ali moraš promjenit i one osovinice koje se šarafaju na most. Mislim da je isti razmak rupa i kod mosta sa dobošima i diskovima. Trebaju ti sajle ručne za diskove, a crijeva sam dao nova prevencije radi, tak da neznam za njih.

 

Što se 5. kočionog tiće ja sam to odradio na čačinoj 1.6D duji prije, i nije trebao 5. kočioni- sve je savršeno funkcioniralo još od 2005. i dan danas. :)

 

 

Preporuka: servisiraj čeljusti, daj nove diskove, pločice, sajle i ležaje, i miran si! A za 5. kočioni se još posavjetuj s stručnijima od mene. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vjerujem da pašu, ali moraš promjenit i one osovinice koje se šarafaju na most. Mislim da je isti razmak rupa i kod mosta sa dobošima i diskovima. Trebaju ti sajle ručne za diskove, a crijeva sam dao nova prevencije radi, tak da neznam za njih.

 

Što se 5. kočionog tiće ja sam to odradio na čačinoj 1.6D duji prije, i nije trebao 5. kočioni- sve je savršeno funkcioniralo još od 2005. i dan danas. :)

 

 

Preporuka: servisiraj čeljusti, daj nove diskove, pločice, sajle i ležaje, i miran si! A za 5. kočioni se još posavjetuj s stručnijima od mene. :)

 

bravo mota znaci sajle ne pasu aj lako cu za njih,crijeva su mi 3mj stara nadam se da barem ona pasu,koje osovinie,imas li kakvu sliku di one idu? bas cu da vidim jel mogu sta u etki vidit

:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te osovine trebaš od mosta s diskovima. Moja preporuka(i najjednostavnija solucija) bi ti još bila nabavit u startu most s diskovima, sve promjenit i reparirat- i beba! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Te osovine trebaš od mosta s diskovima. Moja preporuka(i najjednostavnija solucija) bi ti još bila nabavit u startu most s diskovima, sve promjenit i reparirat- i beba! :palacg

jos ces me na kraju i odgovorit od kupnje he,he

koliko sam vidio po etki samo je razlika u duzini sajle nesto malo,ovo ostalo pase :zivio

Edited by Leo55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servo letva volana,golf 3 stariji i noviji model,koja je razlika?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Servo letva volana,golf 3 stariji i noviji model,koja je razlika?

 

 

trebalo bi biti isto :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

paše li servo letva sa passata međulinije (b4 valjd) na golfa trojku?

i most zadnji sa diskovima jel paše na trojku?

Edited by Vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites
paše li servo letva sa passata međulinije (b4 valjd) na golfa trojku?

i most zadnji sa diskovima jel paše na trojku?

 

ne stima ti letva..

za most neznam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomoć,zna li tko pase li krovni tapacirung od golfa 4 sa 3 vrata na 5vrata???!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomoć,zna li tko pase li krovni tapacirung od golfa 4 sa 3 vrata na 5vrata???!!!

 

 

Na duji ne paše, vjerujem da ni na IV-ci nebi pasao. Ali nemora bit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24