24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

mislim da je isto, jedino nisam siguran za dužinu onih nosača pločica na rukavcu jel bi oni trebali biti duži

 

To ću zabit glavu jedan dan pa ću sve isprobat..nisam samo htio sve rastavljati ako ne paše..bumo vidili..još bi bilo najjače kad bi mogao pripasati komplet rukavac od duje..tak da mi i amortizeri prednji mogu ić od duje..ali ok, neću pretjerivat.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovak da ti malo objasnim,svi rukavci na kecu su isti,samo je razlika u kugli koja je kod starog tipa fi 15,a kod novog fi 17...a rukavci od duje ti NE PAŠU.... :palacg

Edited by dino_mk1_gti

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz narode!

 

zanima me dal su motorići centralnog zaljučavanja na vakum isti u golfu 2 i u golfu 3?

 

ovo bi trebao biti od golf 2

 

grpn_b9c_u8o6x.jpg

 

znaći dal je isti kao i u golfu 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li kmh sat iz golfa 3 u polo 6n? Meni fizički izgleda isti, dali paše fizički i mehanički? Radi se o Polu 6n 1.9D 95 godina, ako paše - iz koje modela paše 1.9D, 1.9TD, 1.9TDI.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozz narode!

 

zanima me dal su motorići centralnog zaljučavanja na vakum isti u golfu 2 i u golfu 3?

 

ovo bi trebao biti od golf 2

 

grpn_b9c_u8o6x.jpg

 

znaći dal je isti kao i u golfu 3.

 

nije 100% isti, drukčija je ova 'poluga' ali vjerujem da bi pasalo jer je kod mene na ventu takav za zaključavanje poklopca goriva, na ove u vratima iskreno nisam obraćal pažnju kakvi su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li sa golfa 3, 5 vratiju, noviji tip, vozačev el. podizač sa GB auta znaci, volan na desnoj strani, na našeg golfa, sa volanom na ljevoj strani? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paše li sa golfa 3, 5 vratiju, noviji tip, vozačev el. podizač sa GB auta znaci, volan na desnoj strani, na našeg golfa, sa volanom na ljevoj strani? :blink:

 

posto strana volana nema veze sa izgledom vrata, podizac je isti

e sad ako je noviji tip , znaci veliki jack mozda ima neke razlike u struji, jer vozacev podizac uvijek ima vise struje, al fizicki odgovara

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz

 

evo ovako trebam mjerac ulja i onu plastiku za duju 1.6d pa me zanima dali to ide od svake duje ili ne?

 

new-engine-oil-dipsti9xb7w.jpg

 

oil_dipstick_boot_2.0ktzqy.jpg

 

 

ja imam nesto cudno pa bi to promjenio..

Edited by TROJKA

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozz

 

evo ovako trebam mjerac ulja i onu plastiku za duju 1.6d pa me zanima dali to ide od svake duje ili ne?

 

new-engine-oil-dipsti9xb7w.jpg

 

oil_dipstick_boot_2.0ktzqy.jpg

 

 

ja imam nesto cudno pa bi to promjenio..

 

odi u prvi dućan i kupi to za cca 30tak kn

 

mislim da ovo na slici uopće nije od duje diesela

on ima na mjeraču kopčice a na šipki malu žutu plastiku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paše li kmh sat iz golfa 3 u polo 6n? Meni fizički izgleda isti, dali paše fizički i mehanički? Radi se o Polu 6n 1.9D 95 godina, ako paše - iz koje modela paše 1.9D, 1.9TD, 1.9TDI.

 

 

Mislim da su satovi slični al da nisu isti, neka još netko potvrdi ili opovrgne

 

znam da D i SDi imaju različite satove i da je od SDI-a sličniji satu od G IV

Share this post


Link to post
Share on other sites

pase li ovjes od golfa 1 na golfa 2? prednji i zadnji most u kompletu s amortizerima

Share this post


Link to post
Share on other sites
pase li ovjes od golfa 1 na golfa 2? prednji i zadnji most u kompletu s amortizerima

 

ako ne pase sa duje na jedinicu,logicno je da......ne pase ni obratno

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako ne pase sa duje na jedinicu,logicno je da......ne pase ni obratno

 

a neznan ni to pa pitan....iman jednog keca za u presu pa da vidin sta vridi skinit :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej ljudi!

imam golf 3 1.9d 92g sa obicnim kilometar satom ( brzina i vrijeme, jedan jack ).

da li pase km/h od golf-a 3 tdi, sat sa obrtajem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pašu li sicevi od passata 3b ili 3bg na passata 3b odnosno passata 35i? ili možda id mk4 golfa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali pašu mikro remenice radilice, vodene i servo pumpe sa VR-a na prihvate od duje 16V?

 

Želim sve na jednom mikro remenu kao što VR ima, ali neznam dali su prihvati isti?

 

Ovak:

 

diagram.jpg

 

 

 

 

Hvala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dali pašu mikro remenice radilice, vodene i servo pumpe sa VR-a na prihvate od duje 16V?

 

Želim sve na jednom mikro remenu kao što VR ima, ali neznam dali su prihvati isti?

 

Ovak:

 

diagram.jpg

 

 

 

 

Hvala! :)

 

 

Ne duja ima remenicu radilice na 4 vijka a vr na jedan centralni veliki, možeš iskemijati od trice tdi ili passata

što ti se vidi i na ovoj tvojoj slici i vr s klimom ima obostrano kanalni remen, tj kanale s obje strane remena

Edited by puks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam od G60 na radilici, i ona mi je za 3-4mm više van od G60 remenice vodene pumpe, a remenica vodene se poklapa sa natezačem i alternatorom koji su od ABF-a.

Sad me još zanima zapravo koju remenicu radilice uzet a da paše direkt po "izbačenosti" sa ovime, i koja bi mikro remenica pasala na servo pumpu od duje?

 

:) Nadam se da sam donekle dobro objasnio.

 

(Skužio sam da VR ima čelavu remenicu vodene, tj da se onda njemu vodena pumpa vrti kontra naspram moje, ne?)

Edited by MOTA BOY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od čega mi paše prednji dio mosta na duju ako želim imati prednji nosač motora od trojke tdi? Koliko sam shvatio, da bih imao prednji nosač od trojke moram i taj most staviti koji ne paše sa mk3.

 

53791467594b9cd95d0d.jpg

Edited by brončani

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ziher al mislim da ti od passata međulinije paše

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ljudi imam jedno pomalo glupo pitanje. Molim bez drvlja i kamenja....i´m just begginer. Znaci zanima me, sto sve pase na duju td sa ostatka VAG koncerna a da je unutar plug n play ili minimal sex kod ugradnje? Interijer, podvozje, motor?

Edited by Slavwac

Share this post


Link to post
Share on other sites

pašu li sa pola 8n2 prednje glavčine i rukavci na golfa 3?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ugl sve sa golfa mk3,corrada,passata 35i

 

Uglavnom ne..90% stvari ne paše s jednog na drugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čije sve ZADNJE čeljusti pašu na mk3 GTI/VR6 zadnji most? Ubiše me onaj mehanizam ručne na njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24