0
Guest Faker-V-TDI

Turbina za Golfa V 1.9 TDI

Recommended Posts

Guest Faker-V-TDI

Ovako imam probelm s turbinaom na golvu v 1.9 TDI to je 105 konja motor,turbina je krepala poceo je bjelo dimiti i cviliti... sada me znaima dali netko zna koliko kosta nova turbina za tog golfa??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nećeš kupovati novu jer je poskupa, daj svoju reparirati ak se može i sve 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Faker-V-TDI

e sada nisam je jos skinuo dolje i neznam sto je tocno sa turbinom uopce niej rpoblem lova ja na novi auto nezelim stavljati nista reparirano itd.. ili polovno najradije bih kupio novo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ps kad već kupuješ novi turbo odma si uzmi od 130 ili 150KS turbo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
e sada nisam je jos skinuo dolje i neznam sto je tocno sa turbinom uopce niej rpoblem lova ja na novi auto nezelim stavljati nista reparirano itd.. ili polovno najradije bih kupio novo

daj nama tih 15kkn i rješimo turbinu.kolega pre skupa j nova koliko god da imaš para.kaj je sa garancijom veliš da je auto nov.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ak si već uspio sjebat turbinu na novom golfu ond si stvarno konjina na kvadrat

 

a kad si ti tak pametan aj reci zašto je on to konjina

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se turbina razletila,pogotovo ako je mnogo oštećen tlačni dio turbine (usis) onda uz izmjenu turbine ide i izmjena intercooler-a. Naravno zbog špene koja se razleti po cjelom tlačnom sistemu cijevi....

 

Tako stoji u vw literaturi

Share this post


Link to post
Share on other sites
a kad si ti tak pametan aj reci zašto je on to konjina

 

To pitaj njega, a ne mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako imaš novaca kupi novu i uopće nemoj razmišljati o polovnoj,dečko koji reparira turbine se žali da ima puno problema sa repariranjem polovnih turbina na novim autima jer su sve tolerancije toliko jako precizne...

poslije reparacije znaju proći 15 000-20 000 km i ponovo crknu...

 

NOVO i pusti razne priče na stranu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
To pitaj njega, a ne mene.

 

OT:

Ja bih za ovakve komentare tipa kpnjina i sl. davao ban na 10 dana odmah - bez warna!

Share this post


Link to post
Share on other sites
OT:

Ja bih za ovakve komentare tipa kpnjina i sl. davao ban na 10 dana odmah - bez warna!

 

ja isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad ako je momak sje*ao turbinu dakle po tvom je momak ;;KONJINA;; je rajt :palacd:palacd , svima bi se to moglo desit , kad bolje razmislis bolje :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

a možda se poznaju pa se časte ljepim izrazima

 

kilometraža nema veze s tim kaj je turbina crkla koliko sam čuo da nema pravila kad če se rasut,na g5,pasatu,seatu,škodi evo na mom se rasula na 8700km pažena i mažena stavljena nova pod garancijom isa ovom prošo 125kkm.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a možda se poznaju pa se časte ljepim izrazima

 

kilometraža nema veze s tim kaj je turbina crkla koliko sam čuo da nema pravila kad če se rasut,na g5,pasatu,seatu,škodi evo na mom se rasula na 8700km pažena i mažena stavljena nova pod garancijom isa ovom prošo 125kkm.

 

ima. dosta njih ode na cca. 50k km bez obzira kako paziš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta točno ide u tom paženju turbine?

Kazu i da nove turbine poslje 100000km odu,kao da im je to maximum

Share this post


Link to post
Share on other sites
A šta točno ide u tom paženju turbine?

Kazu i da nove turbine poslje 100000km odu,kao da im je to maximum

ne forsaš dok se motor ne ugrije,ne gasiš kad si ga izganjal,paziš na ulje itome sl.

gle nema pravila meni je vrisnula na 8tisuča,od frenda stari ima pasata iz 98g i 400i nešto tisuča nikad ništa dirano na motoru,servisi remen,pumpa i to.pa sad ga fučkaj.

ja sam ljetos skidal komplet usis i opral turbina ma ni mrve lufta igdje a ta je prošla 125kkm.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0