0
Robby

golf 2 gti upali i ugasi se

Recommended Posts

golf 2 1.8 8v gti 9o god pocelo je prije 2 tjedna,isao sam u zg i stao na jezevu natocit goriva i upalim ga i on se odma ugasi i tako desetak puta i onda je upalio i sve normalno.I sve je bilo dobro do sinoc,opet isti slucaj,i kad ga ostavim nekih sat dva onda normalno upali,a kad ga ugasim i idem odma upalit,nece, tek nakon desetog puta.sta bi moglo biti?molio bih za pomoc.hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može biti puno toga,pumpa goriva,senzor temp.vode,15+ na bobini,bravica...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Može biti puno toga,pumpa goriva,senzor temp.vode,15+ na bobini,bravica...

 

 

a kako da eliminiram nesto od toga?kuzim se u dizele,ali u benzince nesto malo,jer mi je ovo prvi benzinac,do sad sam samo sa starim slago dizele

Share this post


Link to post
Share on other sites
Razvodnik?

 

nema druge idem u garazu,pa cu krenut od razvodnika,pa prema zadnjem kraju,valjda cu nac sta ga hebe.hvala na savjetim,ako jos neko zna savjet dobrodosao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedan đavo za koji da me ubiješ nemrem se sjetit kak se zove!!!

 

Uglavnom ide iz getribe u motor ak se ne varam i ima ime nešto sa senzor, ma nemam pojma kak se zove! pošalji Petru VR6 poruku i pitaj ga za senzor iz getribe ak to uopće imaš! To čudo ima manifestaciju da ti se auto može ugasiti sam od sebe, može raditi neko vrijeme pa kad ga ugasiš i hoćeš upaliti nema šanse. Pa kad se ohladi opet upali...uglavnom rijetka stvar

 

Toliko od mene, ali najbolje da poslušaš druga Matu, kreni od razvodnika najlakše :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

baljulji, nema on to na 1.8, tj. digifantu (ili k-jetu)

Share this post


Link to post
Share on other sites
baljulji, nema on to na 1.8, tj. digifantu (ili k-jetu)

 

 

da,nemam toga,da motor je 1.8 digifan

Share this post


Link to post
Share on other sites
baljulji, nema on to na 1.8, tj. digifantu (ili k-jetu)

 

A napisel sem ak to uopće ima, kaj ja znam? Sam dajem savjet! :D:mah :plac :plac :plac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj kontakt ključem i pikni probirštiftom na 15+ na bobini - ako nema struje vjerovatno je bravica ključa...ideš redom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daj kontakt ključem i pikni probirštiftom na 15+ na bobini - ako nema struje vjerovatno je bravica ključa...ideš redom.

 

 

evoga nasao u cemu je problem,kako si rekao bravica kljuca prekida,hvala na pomoci,ali sad se javio jos jedan problem,dok je hladan radi na 3 klipa,idem sad provjerit svjecice,razvodnik i stavit drugu bobinu.dok krenem jos malo radi na 3 i onda pocne normalno radit do pola gasa,a poslije pocne trokirat.sumnjam na bobinu,procito sam tu na forumu da ona zna zezat tak ako se dobro sjecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
evoga nasao u cemu je problem,kako si rekao bravica kljuca prekida,hvala na pomoci,ali sad se javio jos jedan problem,dok je hladan radi na 3 klipa,idem sad provjerit svjecice,razvodnik i stavit drugu bobinu.dok krenem jos malo radi na 3 i onda pocne normalno radit do pola gasa,a poslije pocne trokirat.sumnjam na bobinu,procito sam tu na forumu da ona zna zezat tak ako se dobro sjecam.

Meni je tako bilo i promjeno sam svjecice i sad je sve super.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0