1 1
pikzibner

Što Vas je oduševilo na Vašem V.A.G-u (novom ili starom)

Recommended Posts

Meni je najbolje na mojoj duji kad operem nekog Hondaša ili novog mercedesa c klase na 210... tj. najdraži su mi pogledi tipa :wow :boji :eek :bok<_<:o:huh::mellow: ..... :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema mi jaceg nego kad stanem na parkiralistu kraj auta istog godista i shvatim koliko je shvabo ispred svih, dizajnom, kvalitetom ma sve (mozda sam subjektivan :lol2 ), recimo jedna zanimljivost, tek kad sam kupio ovaj auto (ujedno i moj prvi uopce) sjedim jednog "neradnog" dana na poslu i planiram ugradnju daljinskog i bla bla, nego zamislim se ja nesto oko rezervera, pa kak se on zakljucava? Nema bravice na cepu...poklopac se samo gurne i otvori...grrr pa ukrast ce mi gorivo...neda meni vrag mira nego trk do parkiralista probam ja kad ono poklopac ne ide :rotfl ma reko vidis ti svabu na sve je mislio. I jos jedna zanimljivost, citam na nekom forumu kak si je lik slozio u nekom korejskom autu (mislim da je neki daewo 2000g.) da mu unutarnje osvjetljene ostane radit jos desetak sekundi nakon zatvaranja vrata, pa reko zato ja vozim vw oni su to imali i 10 g prije :respekt . I tako ima tih sitnica mali milion!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima hrpu toga zbog cega ga obozavam...A opet ima trenutaka kad mi je zao sto nemam doma sjekiru!!

Kad to malo zbrojim,odusevljava me svojom osobnoscu..al bez zajebancije! Taj VW ima dusu...

I sta me konkretno odusevljava...spontani smijesak koji mi se pojavi kad sjednem u njega!! :care

 

frende nasi ljubimci su ti poput Herbieja, imaju srce i svaki svoju osobnost...

neko ce mi rec da sam poludio... :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf II GTI 16v. Osjecaj krutosti, utegnosti, spoja s cestom.....osjecaj koji dan danas pamtim dok auto cami u garazi i sanjam dan kad cu ga opet svakodnevno osjecat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve do svako sitnog detalja koji je postavljen u njega.. :D

 

Kec mi na primjer nije bio u pogonu od 1996.god. Nakon 12 godina je kresnuo kao da je jucer bio zadnji put vozen..

 

Ne znam, jednostavno uzivam u tom autu.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

s obzirom da sam sve na njemu promijenio iz svojih hirova od kada ga imam (limarija, unutrašnjost, motor, ovjes,...) netko sa strane bi pomislio da me apsolutno ništa na njemu nije oduševilo ni dirnulo :rotfl , ali istina je ipak drugačija. od kada sam bio klinac u osnovnoj zavolio sam tu marku. možda zato što je stari imao i vozio 10-ak keca i duja, jetti pa me taj narodni vagen vozio cijelo djetinjstvo, prvi auto koji sam vozio, oprao, razbio (ako ne brojim tetinu peglicu koju sam sa 11god zakucao u garažu od starog :lol2 ). vw scene su mi bila lektira od 12-te godine do danas...

svi moji auti su bili vw ili grupacija: passat 35i, takav isti karavan, A4, duja i polo kao winter vageni, trica koju vozim već 7god, a i sada razmišljam o novoj vozilici, koja će definitivno ponovno biti vag

 

za mene vw nije auto, već punopravni član obitelji :wub:

 

čak sam i curu obrlatio da i ona hoće voziti ta dva slova koja puno znače, iako je prije ludila za kosookima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo, a sta ti vojin sig govori? ;-) hebeni....auto s dusom :)

 

sioux, sve ovo po cemu mislis da je mk3 ispred svojih vrsnjaka....je imao i generaciju stariji golf :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

najdraže mi je doć u favorita i kupit svaki misec 2 nova ležaja

to me oduševljava kako se moji lako izbijaju (a novi praktički)

:rotfl :rotfl :rotfl :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
sioux, sve ovo po cemu mislis da je mk3 ispred svojih vrsnjaka....je imao i generaciju stariji golf :D

 

ma ne samo vrsnjaka, i puno puno mladjih auta :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada sam kupio svog golfa bio sam skeptican...al kad sam sjeo i otisao samo km dalje do benzinske sve je to palo u vodu...

udobnost(iako kazu da je tvrd),tisina,nema skripanja,cvilenja plastike i naravno genijalna profilirana sjedala...i unutarnja rasvjeta( 100x modernije on npr novog"pežoa" kojem je sve narandžasto). i svaki puta sjedam u njega sa velikim gustom ....aj sad motor :jebe: al rijesit ce se to

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeftino???

pa sad, kako kome, uloženo-dobiveno kod mene super, ide a golf je, nekako skladan.

 

Nije to nista drugo negoli bolest, BOLEST.

 

ih libe majne golvw

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je odusevila duša samog automobila :wub: Jer MK1 GTI oznacava i dan danas kult tih tri slova.. i malo tko ostane ravnodusan kada ga vidi u pokretu ili parkiranog...

 

...

 

...

 

Aj dosta romantike... odusevio me MFA... jer i dan danas neki auti nemaju vanjsku temperaturu, temperaturu ulja, prosjecnu potrosnju i trenutnu potrosnju u svom automobilu ;) a kec je to imao vec 80tih ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je stari davne 93. uzeo trojku GL TD .....ja sam imao samo 9 godina. Sa 11 godina to mi je bio prvi auto kojeg sam vozio.....možda sam se onda zatelebao u vw....ne možda, nego sigurno...bio je samo 3 godine kod nas, a onda je do kupnje ovog moga, kućanstvo razvozila legendarna "katrica".....

 

...valjda mi je ta trojka ostala u srcu i zato sam se odlučio baš za nju...

 

..često puta idem negdje samo iz razloga da se provozam u svom golfu, a ne zato jer moram (to su jednostavno gušti, gušti, gušti) :D ...

 

...vw se zavukao pod kožu i neće van....

Edited by TROJAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

četri pijanca, pun gepek, pun tank = 1100 km s tim da samo jurili 100 po staroj za more :lol2 :lol2

 

pet pijanaca, pun gepek, nova godina Prag, 1400 km ko da smo otišli do placa ;)

 

čađo je neuništiv :bilder

Share this post


Link to post
Share on other sites

kratko . pouzdanost...

 

sjednem, zapalim i idem kam hocu, 1km, 10 km, ili 1000 km, svejedno, znam da cu doci bez kvara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odoševljava me to da i nakon ovih 8 ipo godina šta ga vozin (corrado),a od toga je sigurno pola bia u kvaru ili se slaga,i dalje iman isti osječaj užitka kad ga upalin i iden se provozat,nenadđebivo,cruising koji liječi sve bolesti,stresove,probleme i slične stvari..... :vopi

 

p.s. -ne može se on toliko puta pokvarit koliko ga ja puta mogu popravit :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Golf IV TDI - Darko

kvaliteta izrade, cinjenica da sam u 107.000 km imao samo 82 kn troska na njemu ( osim reovitog servisa ). I jednostavno preheben motor ( 130 ks TDI ), cupa i trga osovinu a trosi ispod 5l na 100 km. Jednostavno neshvatljivo ali mi je drago zbog tog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene je oduševilo to u kolikoj je mjeri Chick magnet :D

a da ne spominjem cruising, mozak na pašu i uživanjeeee... ajoooj, jedva čekam toplije dane!!!

Nema ljepšeg od vožnje vrucim ljetnim noc;ima, prazan grad, lagani chillout house svira.... aaaaaaa, rasplakat cu se.... :care

Share this post


Link to post
Share on other sites

..Imam je.eno glupav osmjeh svaki put kad ga pogledam i najshebaniji dan mi popravi.... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1