1 1
pikzibner

Što Vas je oduševilo na Vašem V.A.G-u (novom ili starom)

Recommended Posts

Oduševile me to što je serijski bio na 16" diskovima 288 mm, u to vrijeme je bio mislim pojam za svoju klasu, te unutašnjost a najviše motor na koji se ne mogu žalit, štoviše rijetko koji G3 gti 8v može šta bolje.

jedino što ne turbina zna nekad iznevjerit ali nešto mora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam g3 tdi to mi je prvi auto i oduvijek mi se svidjao a odusevljava me ono pali i vozi kud hoces i nikad me nije izdao iako ima 270 000 km na satu a jos uvijek dobro ide i nema sanse da ga mjenjam za nesto drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene je oduševila izrada tog auta,trajnost sklopova,lakoća servisiranja,ponašanje u vožnji,držanje ceste,a mislim da nema auta koji bolje izgleda spušten i s dobrim felgama od golfa..kao što lazo veli..golf ima dušu.a otkud ljubav prema vw ne znam..to spada pod zen valjda.

 

uglavnom znam da će sljedeći auto biti bjeli MK5 diesel

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo u svojem kratkom vozackom iskustvu, passat me odusevio jer je sto bi neki rekli "tvrd " i daje predobar osjecaj voznje, vozio sam i punta i bravu ,ali nije to to , vw je za mene auto za one koji gustaju u voznji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je odusevilo to sto je auto toliko prostran da moram traziti djete na zadnjem sicu i sto ti auti traju, traju, traju.......

a imao sam desetak dvojki, dvije trojke, dva venta, pet jetta i ovo mi je treci passat i tko zna sto ce jos biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam golfa dvojku 87 godiste i napravio sam s njime 60 000 km i on samo ide i ide i nikad se ne pokvari...jos nisam nist mjenjal ni slagal na motoru, odlican je u voznji i jednostavno obozavam zvuk golfa bez obzira koji je motor, tdi ili gti ili 1.6 dizel...jednostavno odlicno

 

najdraze su mi scene kad mi golfija popljuvaju tipovi s bembarama i meckama sve dok netreba itci negdje u brda di bmw nejde, pa onda ja pocnem pljuvati...moj golfic ide i u planine, polje, sumu i po autocesti i to 170 :vozi kud si zamislim tam me vozi i jos uvijek je najljepsa dvojka u selu :-)

barem ja tak mislim haha

a odusevljava me jednostavno to kaj cure vole mojeg golfica :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kod mog me najvise odusevio..pogađate? zvuk odnosno rikaaaaaa

 

 

zvuk...kratko i jasno....

 

 

Necu bespotrebno trosit slova sa tipkovnice...ova dva krasna mladica su rekli sve za mene!!!! :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Das Auto : mk2 , 1.6 td , 51kw - presao kilometara i kilometara bez kvarova uz redovan servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam jesan pisa al trenutno me odusevljava mocan izgled sprida, okrugla svitla s dubokim branikom i maglenkama i s obrvom, prejak je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

najvise od svega me odusevljava vw scena.

ljudi su svi kao braca,slozni,spremni pomoc i zabavit se.

poznam i bmw-jase,hondase,fiatiste,ali sta su vwovci,nije nitko!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
najvise od svega me odusevljava vw scena.

ljudi su svi kao braca,slozni,spremni pomoc i zabavit se.

poznam i bmw-jase,hondase,fiatiste,ali sta su vwovci,nije nitko!!

 

das auto das ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

obozavam vw zbog njegovog tvrdog ovjesa(mk3) :da

Edited by trojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST
najvise od svega me odusevljava vw scena.

ljudi su svi kao braca,slozni,spremni pomoc i zabavit se.

poznam i bmw-jase,hondase,fiatiste,ali sta su vwovci,nije nitko!!

 

Ovo najvise, svi ostali se nekako pljuju...ili se druze sa Wagenasima

 

A najvise mi se svida u V.A.G. predvidljivost, to je najbolji opis

 

Po meni najveca mana nedostatak zadnjeg pogona u ponudi :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod duje me oduševio nevjerovatan osjećaj stabilnosti poslje ugewindavanja - kao po tračnicama da voziš i osjećaj je fenomenalan - svaki put pomičem granice brzine u zavoju T4 (ime zavoja u kojem sam s kecom izletio :afro: ) i tražim onu točku proklizavanja ali kvragu neće izletit - valjda pametniji popušta :D

a trojčica je potpuno druga dimenzija vožnje i svega i ona crta njemačkog inženjerstva se još jače očituje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest alf

Dok sam imao mk4 GTI TDI odusevljavalo je: kvalitet izrade vozila, cvrstoca i preciznost izrade svih spojeva i vozila cjelokupno, recaro sjedista :palacg , lezanje, funkcionalnost kojom ni malo ne zaostaje za drugim hatchevima, prilicno dobra dinamicka svojstva, odrzavanje koje je na razini klasicnih VW modela.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a trojčica je potpuno druga dimenzija vožnje i svega i ona crta njemačkog inženjerstva se još jače očituje B)

 

Kazo nešto se dogodilo s tobom ja te ne prepoznajem :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kazo nešto se dogodilo s tobom ja te ne prepoznajem :rotfl

opet sam se zaljubio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo moje dobre osobine kog golfa 3 GTI-a ukratko nema ih jer mi je auto izmamilo puno puno novaca a nisam dobio nista. Bolje sam ga cuvo nego sebe samog ali uvjek nesto nevjerovatni su bili kvarovi gdje bi got poso moro bi napola puta izmrcit ruke,ali isto tako znam dosta ljudi koji neodrzavaju gti-a ni 1% a i dan danas pali i voze bez problema.Tako vjerovatno sam ja bio bez srece kao sto kazu bolje se rodit bez ku.... nego srece!Sada vozim Audi A3 18T i zasad nakon 40000 km bez ikakvog kvara (nesmjem ga puno hvalit pocet ce se i on kvarit) :D;)

A na AUDIU me odusevilo zvuk brzina elasticnost ugođaj stabilnost i potrosnja!

Edited by ivan@turbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto sam ja fanatik za tim policima :D mogu reci da je u ono vrijeme po izgledu, ergonomiji i kvalitete izrade bio No. 1

Pug 106,saxo, fiesta i ostali su kilometrima iza njega po kvaliteti izrade, auto ima unutrasnjost klasu veceg auta i dan danas ima unutrasnjost puno ljepsu i od novijeg pola,fieste i slicnih... xenon u serijskoj opremi B) ... posebnost, to je ono sto je VW imao ali nazalost polako gubi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

TDI ispod haube... prede k'o macak,nikad kvarovi,samo redovni serv. ... :wub:

samo neka tako ostane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1