1 1
pikzibner

Što Vas je oduševilo na Vašem V.A.G-u (novom ili starom)

Recommended Posts

Prvi bas moj VW, Golf III VR6...zvuk koji te tjera da mu daš gasa....smrzaval sam se svaki put kad sam cul...nikad nikakvog kvara ( osim kaj sam ga potrl)

 

Na autoputu na 210kmh pukel stazni remen, a jos 10km do naplatnih...teperatura porasla do kraja, nakon toga stal sam na benzinskoj u bunkeru sam imal stari remen stavil ga gore...pocekal da se malo ohladi i dalje gas...nikakvih nuspojava na VR-u

 

Drugi moj VW....Golf 5 GTI....kad sam ga prvi put vozil nisam mogel k sebi dojti...kak to ide,kak se drzi....smijali smo se ko luđaci...strava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kad je vec tema dignuta iz prasine pa da i ja napisem koju...

 

Kupio corrada vr6 pred malo i stvarno predobar osjecaj za volanom, zvuk bolesno dobar i jednostavno ljubav na prvi pogled. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj osjećaj kad sjednes u njega i uključiš barem poziciju i unutrašjnjost ti samo zasvjetli i daje ti mnoge mogućnosti <3 Polo 6n2 <3

Edited by Zvone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj osjecaj kad prvi put sjednes u nesto sto je tvoje..nesto o cemu si dugo mastao..neopisivo!

Plus lezanje na cesti, zvuk , volan, sicevi... ma sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

makar je dizel,i svi govore gle seljačinu kak ima auto od 54 ks,meni je opet gušt,jel znam da kad ga registriram da imam nešto svoje,po mojem guštu složeno,da nije trul ni hrđav,a opet sa svojih 25 godina izgleda kao neki auto koji je sad izašao iz tvornice, i opet mami poglede drugih koji mogu samo sanjat da imaju jednog takvog starca u zavidnom stanju :)

Edited by vbratkovic_GTI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neopisiv gust kad u pasonji karavancini polozim siceve pa onda ubacim stol koji nemoram rastavljat, 6 stolica, rostilj, gajbu drva... <3

 

ili

 

plave brojke i crvene kazaljke <3 nemogu se odlucit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam svoj auto,al starci imaju Pola 9N 1.4 pa se u njemu vozikam

 

Odusevljava me mjenjac,nevjerovatno koliko je precizan i koliko je lagano saltat

 

Nekad imam osjecaj da puhnem u njega presalto bi :lol2

Edited by Car GTI

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1