2 2
mehaniker

vag-com! sta moze?

Recommended Posts

evo ovak , uzmem si vag-com i sta sve mogu, jel samo ocitat greske i servis i pobrisat ili jos nesto?

frend prek toga ispravio kilometrazu dok je zamijenio sat u golfu 4! ima neki kao program uz vag!!

 

kaj to sve sljaka onda?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo ovak , uzmem si vag-com i sta sve mogu, jel samo ocitat greske i servis i pobrisat ili jos nesto?

frend prek toga ispravio kilometrazu dok je zamijenio sat u golfu 4! ima neki kao program uz vag!!

 

kaj to sve sljaka onda?!

 

Ja bih volio naci neki vodic ili popis stvari sto se moze. Znam da se moze cijelo cudo stvari pogotovo na MK5 golfu . Za Mk4 neznam sa sigurnoscu sto se moze ...

 

Neznam gdje se informirati vise..

 

Isto me muci kao i tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

možda vam pomogne

http://www.inet.hr/cashregister/vagcom.htm

 

Kada jednom uspješno otvorite kontroler dobivate mogućnost da iz njega očitate zabilježene greške i obrišete ih iz memorije. Osim ovoga moguće je čitati mjerne blokove kontrolera i pomoću njih u realnom vremenu pratiti promjene raznih fizikalnih veličina u vozilu kao što su broj okretaja motora, količina usisanog zraka, brzina ubrizgavanja goriva, temperatura motora i slično. Sve ove vrijednosti mogu se pratiti brojčano ili pomoću preglednih dijagrama. Iduća funkcija je Readiness. Klikom na nju pokrećemo provjeru spremnosti raznih sustava vozila.

Edited by Emma

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam koji se prog dobije, upravo mi doslo sve! narucio sam odmah 5 komada :) !!!

 

onaj inet link mi je pomogao najvise! zahvaljujem emma! sad me jos zanima koja je razlika u can sistemu, jel razlika u softwareu ili samom prikljucku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako si narucio 5 kom sa te stranice to su stari kablovi koji rade od 95 do 2001

 

jasno da niej samo soft

 

razlika je u kablu !

 

a auti od 2002 imaju can

Share this post


Link to post
Share on other sites
na golfu 5 možeš radit ama baš sve šta god zamisliš

Ajde ovako nabroji par stvari....zanima me.....il neki link ako imas.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam narucivao sa te stranice jer su oni skupi! da daj neki link ili nabroji sve kaj se moze na petici! jel onda i cetvorke imaju can?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest danideni
nisam narucivao sa te stranice jer su oni skupi! da daj neki link ili nabroji sve kaj se moze na petici! jel onda i cetvorke imaju can?

KKL 1995-2001

CAN-Bus 2001-2007

golf 4 ima od 2001 CAN-Bus

KKL i CAN-BUS mogu vise nego sto hoby mehanicer moze primjeniti.

KKL (kabli+software) =400Kn

dodatak za KKL za podesavanje kilometraze =300Kn

CAN-Bus (kabli+software) =900Kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol. ja sam prodavao 805 ver. sa 2x2 adapterom i softwerom za 100-110 EUR negdje. Godinu nazad.

 

za "programere" imaš KWP. Samo ako nešto zajebeš...onda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest danideni
ako se vec tu reklamira onda

 

Can- Bus ver 704 750kn

jel ti govoris o full verziji ili o kloniranim kablima i chreckanim sofwareom?

ako je full verzija ja bih uzeo par komada ,nema veze sto su ispali iz kamiona :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel ti govoris o full verziji ili o kloniranim kablima i chreckanim sofwareom?

ako je full verzija ja bih uzeo par komada ,nema veze sto su ispali iz kamiona :rolleyes:

 

a ti govoris o orginal ?

 

neznam kakav crackan software !?

 

skini program sa njihove stranice i kabal radi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakvih 100 eura ili 400 kuna! 15-30 eura!!!! evo dobio sve 2x2 i KKL, sve radi ko avion, tacho je samo software kojim prek kkl na epromu mijenjas km(sto je protuzakonito) al ionak recimo svaka auto kuca sa polovnim autima to radi!

 

ah korupcija! hihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Petrov vag-com 704 i radi odlicno al i ja bi onaj dodatak za popravak stanja na digitalnim km satovima (malo za promjene he he)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajde ovako nabroji par stvari....zanima me.....il neki link ako imas.... :)

 

 

imam ti u pdf dosta stvari. samo ne znam kako stavit to ovdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma kakvih 100 eura ili 400 kuna! 15-30 eura!!!! evo dobio sve 2x2 i KKL, sve radi ko avion, tacho je samo software kojim prek kkl na epromu mijenjas km(sto je protuzakonito) al ionak recimo svaka auto kuca sa polovnim autima to radi!

 

ah korupcija! hihihi

 

 

onda mi nabavi 5-10 komada 805 sa 2x2 adapterom, nabavna ti je 45 + 5 = 50 u TAJSKOJ! onda malo poračunaj kako dodze sa poštarino i carino. za 20 eura uzimam odmah 10 komada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
onda mi nabavi 5-10 komada 805 sa 2x2 adapterom, nabavna ti je 45 + 5 = 50 u TAJSKOJ! onda malo poračunaj kako dodze sa poštarino i carino. za 20 eura uzimam odmah 10 komada.

 

 

bas sam ja htio rec !

 

moze i meni 10komada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni na jednom ovom linku nije objasnjeno sto treba napraviti da se otvori ova ili ona mogucnost..

 

Na vortexu sam nasao kratki vodic za golf 5 sta se moze

 

 

kako omoguciti dizanje stakla na galjinski

 

kako omoguciti kad blicas da se pale maglenke i jos 100 tog i sve ima step by step objasnjeno

 

 

svugdje ovdje pise na kom principu radi program...to je nis koristi

Share this post


Link to post
Share on other sites
imam ti u pdf dosta stvari. samo ne znam kako stavit to ovdi

Ajde molim te i meni na mail baci ako ti se da..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2