7 7
dvojka

zapusteni stari VW-i

Recommended Posts

A,šta reči,ni oni sami neznaju valjda ko je vlasnik,to ti je naša Hrvatska....

EDIT:dvojka me pretekao za sekundu,a evo,dakle,iste informacije imamo...

Edited by Galaxy

Share this post


Link to post
Share on other sites
A koji je razlog zasto se nemogu kupiti? Ko je vlasnik?

 

 

gore odi na treći link,i na dnu stranice piše razlog,ustvari ovo već napisano,velika šteta i sramota :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

U dvoristu nekadasnje zagrebacke tvornice svile...

img4771n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika130.jpg

 

 

Slika129-1.jpg

 

Kabina T1,2 tila T2 , branici.....nebi volija da završe kao kutije ako kome triba otpad kod emmezete u kaštilima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I koja je sudbina tih automobila?

Jeli to jos tivo i jeli se da otkupiti?

 

I dan danas tamo propadaju...SVI

Share this post


Link to post
Share on other sites

dans dobijo jos jednog keca i sad je na otpadu

DSC00418.jpgDSC00419.jpgDSC00420.jpgDSC00421.jpgDSC00422.jpgDSC00423.jpg

 

motor je 1.3 nevaja i ima kompletnu plinaru s rucnom pumpom ahhaha

Share this post


Link to post
Share on other sites
ima li na njemu ista korisno niksa

 

 

ima za mene zadnji bocni keder u koji ide ona niklovalna lajsna i plastika ispod haube sto stiti vodu da neude u ventilator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priča

Nekidan brat i ja čupamo nekog opla recorda iz grmlja tu u susjednom mjestu :D i dođe neki stari i govori

Aj fala bogu da ste mi odveli to više,aj dođite i odvezite mi i ovaj stari vw kombi doli iz drače,samo mi smeta,zarasta je u travu

 

Ala veselja,ja kažen to je to,evo t1 ka iz topa.....kad ono kita,je vw,ali t2 i to još ispilan do zadnjeg komadiča.....bar ga je bilo lako kotrljat do prikolice :lol2

 

Sad je na gomili i čeka odlazak za kunu kilogram :palacg

 

opl :lol:

9gf3ut.jpg

t,kabina,krov i bokovi

300ck1x.jpg

fvwv3s.jpg

10f6ovp.jpg

314cdno.jpg

2u7unx5.jpg

289czv9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti ovakav plavi je raspilan uzduž i popreko kod Mađara u Ri....fora bi bio za ga ofarbat i stavit prednji kraj u sobu ili garažu, kao neki stolić ili pult :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
popreko kod Mađara u Ri....

 

Gdje je to? Nije bitan t2 nego me zanima ta lokacija ˝kod Mađara˝? :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Šumci iznad Grbaca :)

Mađara nema vec jedno 4-5 god, bar na staroj lokaciji, tamo su sad neke kuce napravljene. Osim ako nije na nekoj drugoj lokaciji, iako sam ja cuo price o njemu neke tako da ne vjerujem....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mađara nema vec jedno 4-5 god, bar na staroj lokaciji, tamo su sad neke kuce napravljene. Osim ako nije na nekoj drugoj lokaciji, iako sam ja cuo price o njemu neke tako da ne vjerujem....

 

Bio kod njega pogledat auto pred niti mjesec dana...ako to nije bio fantom, onda je on još tamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bio kod njega pogledat auto pred niti mjesec dana...ako to nije bio fantom, onda je on još tamo :)

Nemam pojma, znam da je bio prije tamo preko puta auto marta, a tamo su sad neke kuce sagrađene. Bit ce da je na drugoj lokaciji....Da nije sad gore kod croatia osiguranja ili je to neki drugi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod croatia osiguranja je martić,a za mađara neznam....znam da je zatvorio otpad....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Isti ovakav plavi je raspilan uzduž i popreko kod Mađara u Ri....fora bi bio za ga ofarbat i stavit prednji kraj u sobu ili garažu, kao neki stolić ili pult :P

 

mislis na ovo ;)

P1010115-1.jpg

Edited by dim

Share this post


Link to post
Share on other sites
kod croatia osiguranja je martić,a za mađara neznam....znam da je zatvorio otpad....

Pa to je i meni cudno. Bila je prica da je lik prepisao svu imovinu ljubavnici kako nebi morao placat alimentaciju, i onda mu ova uzela sve. I onda je lik ostao bez gaca i navodno pilio okolo drva da prezivi. To su samo price tu iz kvarta, jer je njegov otpad bio 200 m od mene, tako da neznam jel istina....gerbi, daj malo info di si ti to bio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj se vi dogovorite oko tog mađara na pm,ili na kavi....mađar ovo mađar ono a nigdi slike vw-a.....malo ste otišli off

Share this post


Link to post
Share on other sites

roko stvar kod ovoga t2 je da je to t2a serija, ima li mozda trapova od tog kombija? ako da cuvaj mi to, pase na saraf na t1, taj t2a je prva serija t2, radjena odmah nakon t1 i jakooo ih je malo a prepoznaju se najlkase po ovim zmigavcima dolje do branika a t2b ima zmigavce gore kod otvora za zrak

Share this post


Link to post
Share on other sites
roko stvar kod ovoga t2 je da je to t2a serija, ima li mozda trapova od tog kombija? ako da cuvaj mi to, pase na saraf na t1, taj t2a je prva serija t2, radjena odmah nakon t1 i jakooo ih je malo a prepoznaju se najlkase po ovim zmigavcima dolje do branika a t2b ima zmigavce gore kod otvora za zrak

 

 

ja ti znam jednog takvog T2a kompletnog samo pojela ga korozija i jedan kotac fali (ako se ne varam i motor je unutra)

ima i branike (one cijenjene...) ma sve je na njmu osim prednjeg znakica jer je kod mene :palci

 

ako te zanima vise na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7