7 7
dvojka

zapusteni stari VW-i

Recommended Posts

Nema tu ni Ž od Žbunja :lol2

 

I duguješ još one slike od k70 :zivio

 

nema jer sam ga ja jadnog pomaka :palacg

k70 je još živ samo sam slabo prolazia kroz misto u kojem je

Share this post


Link to post
Share on other sites
Šta je s ovim kecom? Priča neka i to... :)

 

 

Auto je sredinom 90ih dovezen iz Italije i danas je takav cili original sidala, putno računalo itd ali je u papirima 1,3 jer taj čovik je imao tog 1,3 koji je bio totalna šteta i onda je ovog doveza i prebacia papire na njega ( i auto se tako vec 15 godina registrira)

Sada ga je uzeo novi vlasnik koji ga je htio raditi ali s nedostatkom vremena auto je završia na livadi ja sam nekako došao do njega i pitao ga za cijenu i traži oko 800,900 EURA što je za mene previše :palacd:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Di van je ljubav prema vw-u

Za đinđe minđe bacate bogatstvo a za original GTi-a ne bi dali par sto eura :lol:

 

 

Iman ja papire od GTi-a 83-a,crveni,pa ako triba da bude original :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Di van je ljubav prema vw-u

Za đinđe minđe bacate bogatstvo a za original GTi-a ne bi dali par sto eura :lol:

 

 

Iman ja papire od GTi-a 83-a,crveni,pa ako triba da bude original :bravo

 

a kako to sada izvesti s tim papirima.

Ja sam razmisljao da ga uzmem al jednostavno ti papirime me ubijaju sto nisu original kuzis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako uopce ''srediti'' te papire kad se treba fleksat i varit ?! mislim ono..nikako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilegalno prevariti ono okolo veznog, pa ako te tko prijavi ako se sazna, sigurno ide nekakva kaznena prijava...ili legalno, 1400kn pa atest motora...treba netko s kecom GTIem reći da li mu u papirima piše samo 1600/1800 ili i Golf GTI, iako se i to uz malo sreće upiše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabacit cu jos koju sliku otici cu ponovno pricat s vlasnikom , probat ga upalit , podovi mi izgledaju ok mada cu ga na dizalicu dici i detaljno pogledat a onda ko zna mozda se i zaljubim :wub: pa je povedem kuci da nezavrsi s nekim 1,6 d motorom da se vozi po polju. Bolje da nisam nikada vidio taj auto jer mi ga je žao i želim mu podariti novi život i ako se cijena spusti sve je moguće :palacg:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
.......

 

 

koja je godina auto??

izgleda u dosta dobrom stanju :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ilegalno prevariti ono okolo veznog, pa ako te tko prijavi ako se sazna, sigurno ide nekakva kaznena prijava...ili legalno, 1400kn pa atest motora...treba netko s kecom GTIem reći da li mu u papirima piše samo 1600/1800 ili i Golf GTI, iako se i to uz malo sreće upiše...

 

Da..pogotovo kada se ovako javno netko hvali da je motor ovaj a papiri oni. Jasno t je da tako nesto nemoze zaziviti ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno. Generalno, još uvijek ima ljudi na tehničkom (vezom) koji će pored Golf upisati i GTI i pod kubike upisati i 1600/1800 bez atesta. Ali kada bi netko poslao Wolfsburgu mail s tim brojem šasje, autentifikacijom naravno da ne bi dobio pozitivnu povratnu informaciju o ikakvom GTIu. Nije mi samo jasno kako su to ljudi prije rješavali, jer je pun klinac GTI kečeva, 1.3 u papirima, a ništa ne baca na to da su presloženi. Pretpostavljam da se puno muljalo i izmuljavalo na ovaj ili onaj način :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam kupio Passata 16V 91. god. Auto je došao iz Švicarske u Hr.

 

Čovjek ga je kupio novoga u CH , dolazio kod mene na ljetovanje , kasnije se doselio i uvezao auto.

Auto je u papirima bio 8V tj. snaga, čovjek mi je rekao da je pri uvozu nekako namuljao ove na carini da se upišu manje kW...

 

To je bilo pred 10-ak godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da..pogotovo kada se ovako javno netko hvali da je motor ovaj a papiri oni. Jasno t je da tako nesto nemoze zaziviti ..

 

 

da baš se hvalim :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
kako uopce ''srediti'' te papire kad se treba fleksat i varit ?! mislim ono..nikako

 

okines i zavaris bokun lame i bez galame :palacg:rotfl

Edited by VWlaho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema šta fleksat

Uzme papire od gti-a

odvede ovog 1.3 na atest da je ubacia motor od gti-a i iz priloženih papira dobije nove gti papire za ovog keca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad uzmeš toga

 

Sredstva koja su u postupku pripreme za prodaju koja HAK prikuplja i čuva u ime RH

nisu stari al su zapušteni

 

rr5ys5.jpg

1zc3ig4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT
Kad uzmeš toga

 

Sredstva koja su u postupku pripreme za prodaju koja HAK prikuplja i čuva u ime RH

nisu stari al su zapušteni

 

rr5ys5.jpg

1zc3ig4.jpg

 

U kojoj ovi hali zive??

Share this post


Link to post
Share on other sites
U kojoj ovi hali zive??

 

 

:lol2 dobro pitanje

 

 

svi bi htjeli odgovor

Share this post


Link to post
Share on other sites

hala malo van centra Zagreba ili ti ga Radnička cesta caarinsko skladište oduzetih vozila na koja nisu plačena davanja ili su uvezena na VOĆE I POVRČE , Lambo ima rupe od metaka po desnim vratima :lol2

 

http://www.vecernji.hr/vijesti/auti-vrijed...j-clanak-253715

Edited by R32

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7