7 7
dvojka

zapusteni stari VW-i

Recommended Posts

ri vw jeba ga ti pa slao sam ti su sliku i reko sve

 

a covjek koji je spasio ovu sambu u srbiji isti dan je nasao i karmana i jos jedan t1 bus, inace ima oko 7-9 t1 kombija i nesto karmana

Share this post


Link to post
Share on other sites
ri vw jeba ga ti pa slao sam ti su sliku i reko sve

 

a covjek koji je spasio ovu sambu u srbiji isti dan je nasao i karmana i jos jedan t1 bus, inace ima oko 7-9 t1 kombija i nesto karmana

pratim to i nikad nisam shvatio odakle mu pare i kamo će sa svime time. ona je bogataš za mene :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i Joseph...imaju novaca, štele i šeme za muljanje kada treba kupiti, ali za restauraciju nitko nema ni volje ni vremena...sve će to u staro željezo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
pratim to i nikad nisam shvatio odakle mu pare i kamo će sa svime time. ona je bogataš za mene :palacg

 

mislim da radi nesto na brodu, platformi ili slicno i naveo je da sve pare ulaze u "sigurnu investiciju"mislim da se iza tog svega krije njemacko i englesko trziste :D

 

Kao i Joseph...imaju novaca, štele i šeme za muljanje kada treba kupiti, ali za restauraciju nitko nema ni volje ni vremena...sve će to u staro željezo...

 

đaba mu sve, i onaj scirocco trune mjesto da mi ga je prodao, ima i djelova za 944 sve nektrune radije

Share this post


Link to post
Share on other sites
ri vw jeba ga ti pa slao sam ti su sliku i reko sve

Da znam, ali nisam doznao nista vise. Mislio sam ako netko slucajno zna nes vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT
Kao i Joseph...imaju novaca, štele i šeme za muljanje kada treba kupiti, ali za restauraciju nitko nema ni volje ni vremena...sve će to u staro željezo...

 

Onda je on budala i to zesca,ako do sad nije ni jednog obnovio,ni nece,tako da za trud :palacd :palacd :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Onda je on budala i to zesca,ako do sad nije ni jednog obnovio,ni nece,tako da za trud :palacd :palacd :palacd

 

 

 

 

puno ljudi samo priča i misli da će nešto napraviti pa na kraju to samo propada, treba zasukati rukave i odreći se dosta stvari da se nešto složi :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
puno ljudi samo priča i misli da će nešto napraviti pa na kraju to samo propada, treba zasukati rukave i odreći se dosta stvari da se nešto složi :palacg

 

al najkrvavije je ono: nema cijenu ne prodaje se, nebudem nikad prodavao, i istina je ne prodaje, ima samo srece sta novijih auta djelove prodaje pa ajde ovo pregrize ali gle ovog ljepotana

steta da to trune

 

 

34pjk8x.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sa mse prilike natjecati s njime o poznavanju i posjedovanju nekih rijetkih djelova pa mi se malo otvorio...kaže da nove detalje, branike, krom sitnice čuva na tavanu, doma, jer je mk1 najbolji auto ikad i da će to sve vrijediti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imao sa mse prilike natjecati s njime o poznavanju i posjedovanju nekih rijetkih djelova pa mi se malo otvorio...kaže da nove detalje, branike, krom sitnice čuva na tavanu, doma, jer je mk1 najbolji auto ikad i da će to sve vrijediti :)

 

 

Da al to je zalosno,jer on u biti cuva te aute od kojih se neki mogu jos spasit i voziti.I cuvat ce ih jos par godina dok dijelovi nebudu rijetki i nesto vrijedili,tada ce ih raskopat i prodat to sta ostane od njih.... :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
al najkrvavije je ono: nema cijenu ne prodaje se, nebudem nikad prodavao, i istina je ne prodaje, ima samo srece sta novijih auta djelove prodaje pa ajde ovo pregrize ali gle ovog ljepotana

steta da to trune

 

 

34pjk8x.jpg

 

 

jedan spašen,malo raznješiš gazdu i da vidiš... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojedinci to skupljaju,gomilaju,čuvaju i ne prodaju

A to im zamjeramo samo iz ljubomore :D

Mi smo isti ko i oni

Jer bit skupljanja i je da samo ti imaš tu marku i taj model,to je san svakog kolekcionara

Ako on ostavi sebi jednog T1,ili karmanna a ostale rasproda drugima onda taj njegov nema više neku vrijednost

 

 

Da ste u njihovoj poziciji isto bi se ponašali :palacg

 

A uredit i restaurirat ih neče nikad,propast če ko što i sad propadaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi tu plaču za nekim starim autima , a da vam ih se pokloni , 99% ljudi ga ne bi napravilo kako treba jer je to dug i jako skup posao.

Nisu vani restaurirane sambe bezveze 40 000 + €

 

U svakom-drugome topicu se spominje manjak novaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasao i ja dns jednog -

limarija veli covijek odozdo zdrav ko dren, unutrasnjost isto super e sad izvana bi trebalo spricat

img1469zt.jpg

img1470z.jpg

img1471f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
glumac, umjetnik i restaurator

 

Sve je jasno...

 

Nije bas tako,nije mu ovo prvi Karmann,imao je (mozda jos ima) jednoga koji je bio u odlicnom stanju.

Koliko sam cuo o njemu nije covjek koji ce kupit-prodat da zaradi,nesto i slozi,sad kolko je to istina neznam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svi tu plaču za nekim starim autima , a da vam ih se pokloni , 99% ljudi ga ne bi napravilo kako treba jer je to dug i jako skup posao.

Nisu vani restaurirane sambe bezveze 40 000 + €

 

U svakom-drugome topicu se spominje manjak novaca

 

You might be an old school dubber if you'll actually put $10,000 into a car you paid $500 for :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo ljudi, restaurator nije samo covjek koji aute restaurira! ima i slikarski konzervator i restaurator a to veze s karmannom nema

Share this post


Link to post
Share on other sites
alo ljudi, restaurator nije samo covjek koji aute restaurira! ima i slikarski konzervator i restaurator a to veze s karmannom nema

Ja sam pretpostavio da se bavi autima iz razloga sta ima ghiu...nista drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT
Svi tu plaču za nekim starim autima , a da vam ih se pokloni , 99% ljudi ga ne bi napravilo kako treba jer je to dug i jako skup posao.

Nisu vani restaurirane sambe bezveze 40 000 + €

 

U svakom-drugome topicu se spominje manjak novaca

 

Istina :palacg

Ali treba pokusati ili dati sansu onome tko to zeli,meni je pred nosom utekao t2a,ko boca je bio ali sto je tu je ,naici ce drugi.

...cemu cuvanje toga kad ce propasti.

moja susjeda ima tresnje i cili dan sidi ispod stabla i ne da ubrati ni jednu a ona ima 90 god i ne moze ni pomisliti da bi jednu ubrala,al iz inata ne da nikome,glavno da je njezino stablo puno,u prijevodu (sto samo od sebe ne istrune od hrdje) :palacd:palacd

 

malo sam OT ali eto nisam za to da takve vrijedne stvari propadaju zbog inata

Share this post


Link to post
Share on other sites
jedan spašen,malo raznješiš gazdu i da vidiš... :palacg

 

Svi psići svijeta na okupu ne bi raznježili njega....

Evo jos malo slika izbliza kad sam ga žicao da ga proda pred cca 5 godina...

 

DSC00363.jpg

DSC00362.jpg

DSC00364.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba jako puno odricanja i love za restaurirat neki oldtimer.

Mnogi tu na forumu kažu "e da mi je jedan takav, ja bi ovo, ja bi ono"

Žena i ja smo Bubu kupili prije cca 3 godine i još uvijek čeka za resturaciju. Znate Vi uopće kamo sve treba zvat i odlazit da se neki dio kupi za takav oldtimer?

 

To je rupa bez dna. Svatko tko kupi par takvih komada je ustvari na pravom mjestu u pravo vrijeme. Rijetki bar jedan-dva komada resturiraju za sebe.

Imam prijatelja u Srbiji koji ima 5 komada T1-inica doma. Od toga za sebe radi Sambu i Bubu ovalku iz 1948.

Ostalo će nać nekog kupca.

Još jedan prijatelj iz Primoštena ( Roko ga zna sigurno ) ima doma bar 30-tak takvih oldtimera (T1, T2, Buba) Ii od toga ništa ne sređuje a ni prodaje.

Čovjeka to vesli i točka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Joseph još jedan scirocco...ali šta kad postoje još tri u Ri u voznom stanju...jedan čak u li la salonskom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7