7 7
dvojka

zapusteni stari VW-i

Recommended Posts

jedan sam na mljetu vidio prije godinu, a ni ja bas nisam upoznat reklo bi se primorje,konavle nadje se tamo koji :palacg srce dubrovika nema kud s tim kantama i ne reg auta bas po gradu tesko ces vidit

 

ako nista stari moj nek ti nebu tesko potrositi 50kn nafte il benzina, naci ces to neku odrpinu, staviti na oglas i zaraditi najmanje 10.000kuna, sa vlasnikom se da dogovoriti ok cjena a mi iz sredine drzave smo zedni t1, neki imaju bogami ok dzep, a stranci da ne govorim

 

 

dalmacija s otocima i kvarner je najbogatiji dio hrvatske po pitanju starih vozila i onih ekstra dobrih

 

znate da u opatiji imamo cak i de loreana

Share this post


Link to post
Share on other sites
de loreana

 

 

:eek :eek :eek

 

postoji li neka fotka od toga?

Share this post


Link to post
Share on other sites
:eek :eek :eek

 

postoji li neka fotka od toga?

I jedan DeLorean za malo povratka u Budućnost :)

 

24052010054.jpg

 

Ostalo uskoro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jos jedna legenda trune, mk1 kamper :fakjea

 

 

111310083741.jpg

ovo prvi put u zivotu vidio

 

 

 

ako ima dobre duse vjerujem da bi ga vlasnik dao posto poto

 

 

 

joooo da ga imam cime dovesti kako bi ga volia imat...pa makar stajao ispred kuce bezveze

Share this post


Link to post
Share on other sites
26fbd22d1f9e4093b7e249d.th.jpg Edited by robe

Share this post


Link to post
Share on other sites
autofreak slabo ti znas za transportere u svom kraju, decki iz zagreba ih lakse nadju u tvom kraju, vec par komada, najmanje 2 su dosla zadnja 2-3 mjeseca odozdo, iz samog dubrovnika

 

http://img37.imageshack.us/img37/3261/p1010505kh.jpg

 

 

 

Znam ponešto a najosnovnije da 1 stariji gospon kupuje T1ice i dalje ih prodaje po finim svotama... Do sad ih je kroz njegovo dvoriste proslo bar 5komada s tim da je nekoliko bez papira al kome trebaju djelovi to neigra ulogu.

 

Tj čovjek je u lokalnom oldtimer-clubu pa tako informacije lakše i brže stižu do onih koji trebaju takvo šta.

 

Priznajem..u banani sam od 7og mjeseca jer su mi takve stvari zasad zadnja briga pošto vrijeme curi a stomak raste :rotfl

 

3 se redovno vozaju.. duplakabina.. i "putnički" siceva nema.... te jedan teretni....

 

0bodova jer su prvi vlasnici il sinovi od pok oca (opet 60 godisnjaci)....

 

Posljednji je bio pun cimenta i 2 mješalice za beton.... kad sam to vidio.. uvatila me mala snaga :(

 

A sad pa lešinarit i obilazit vlasnike svako 1-2mj.... to ipak nemislim tj nisam takav ;-)

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

caddy mk1 se mogao naručiti od 15 do 20 različitih modela, ne mogu se sad sjetiti točnog broja, ali tipa kamper kao ovaj na slikama, furgon ste mislim svi vidjeli, pa furgon ali sa staklima, pa sa zatvorenim tovarnim prostorom, bilo je toga dosta, koga baš doslovno zanima nek malo potraži po netu, sigurno će naći. meni su slike ostale na starom hardu

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam bio na jednom otpadu,i sreo VR6 2.9 sincro 97g,vozio je prije 5god i bio je odlican,dok nije bio posudjen losim rukama koji su zavrsili s njim pod puten u bogenu pomeli kamen...vlasnik i ovaj nisu se mogli dogovorit al godine su prolazile vlasnik otpada je poceo cupat djelove(sincro se moga napravit nije vele bio razbijen...

DSC00816.jpg

srce vr6 2.9 navodno je jako malo presao,tamo desno se vidi kardan, a ovako je zgnjece zbog razno ranih auta koji su lezali na njemu

DSC00817.jpg

DSC00818.jpg

ovdj gdje sad stoji pasat pravo je proletio sincro,i eto koliko je dovoljno za auto odlicno zavrsi ovako...

DSC00789.jpg

i moj GTD 84G,i buba stara ona s malim okruglim stopkama :palacgDSC00510.jpg

ja i spuco smo dokrajcili 90g corrada isto tako prije nekad nekad je bio odlican rado 140tkm-a :angry:

Edited by VWlaho

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nije pitah vec radije ce istrunut i na kisi i svim neprilikama je jako dugo ovako samo je prije nekoliko premjesten... roko pokustat cu se proboriti,iako mislim da ga je vlaga sredila !

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne nije pitah vec radije ce istrunut i na kisi i svim neprilikama je jako dugo ovako samo je prije nekoliko premjesten... roko pokustat cu se proboriti,iako mislim da ga je vlaga sredila !

 

Iz kojeg razloga motor i pogon nisu na prodaju ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Iz kojeg razloga motor i pogon nisu na prodaju ?!

 

 

vlasnici otpada su malo cudni i ja mislim da pi platio u suhom zlatu

Share this post


Link to post
Share on other sites
vlasnici otpada su malo cudni i ja mislim da pi platio u suhom zlatu

 

Znaci znaju da se to trazi pa cekaju zrtvu koja ce platit 4 puta vise nego sto to vrijedi a njima se ne zuri jer imaju dovoljno primanja od drugih dijelova a ne ovise o tom VR-u !

 

 

Zanimljivo..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znaci znaju da se to trazi pa cekaju zrtvu koja ce platit 4 puta vise nego sto to vrijedi a njima se ne zuri jer imaju dovoljno primanja od drugih dijelova a ne ovise o tom VR-u !

 

 

Zanimljivo..

 

 

tako nekako

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je bio tad jedini VR u gradu koji je vajao.. i dovežen je skroz tvornički a i tako je zbomban. Denu tko je vlasnik tog otpada.. nije valjda jos Gavranovic?

Motor je mozda unisten al nebi se cudio da se to vrati u pogon uz relativno male troskove.

 

Steta trojke jer tih 2.9 ima jako malo da su ok a ako se ovaj moze popravit to bi bilo zanimljivo imat

Share this post


Link to post
Share on other sites
to je bio tad jedini VR u gradu koji je vajao.. i dovežen je skroz tvornički a i tako je zbomban. Denu tko je vlasnik tog otpada.. nije valjda jos Gavranovic?

Motor je mozda unisten al nebi se cudio da se to vrati u pogon uz relativno male troskove.

 

Steta trojke jer tih 2.9 ima jako malo da su ok a ako se ovaj moze popravit to bi bilo zanimljivo imat

 

 

jos je on

Share this post


Link to post
Share on other sites

da gavranovic,nece prodat vr zasto nece boli ga za to,deno je odusta odog vr-a,auto vise nije ni za sto ocerupan imberlan jednino ta getriba motor sve je pod upitnikom

 

svene tesko je razumiti te likove ako svacas ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma treba to drpit kroz tu ogradu van......

 

To sam baš krenuo komentirat..šta qrac seru, preko noći doć, ogradu srezat i van sa svim

Share this post


Link to post
Share on other sites
To sam baš krenuo komentirat..šta qrac seru, preko noći doć, ogradu srezat i van sa svim

 

... daj se uozbiljite s ovakvim idejama

 

vi bi bili svi sretni da vam neko makne motor iz dvorišta,jel?

Share this post


Link to post
Share on other sites
... daj se uozbiljite s ovakvim idejama

 

vi bi bili svi sretni da vam neko makne motor iz dvorišta,jel?

 

Pa ja ne serem kad netko hoće nešto kupit..

 

Tak dođe lik meni, prvi puta ga vidim..ja perem motor i kaže on "ti ćeš meni prodat taj motor", ja kažem nije na prodaju, i on opet "kad ti kažem da ćeš ga ti meni prodat" i ja opet da nije na prodaju, i kaže on ma sve je na prodaju.. I ja sad mozgam, ok, daj 2000€ i vozi motor, kaže on to je punoooooooo..E pa reko si da ću ti ga ja prodat, sad daj 2k€ :rotfl

 

Al ruku na srce ne kradem drugima jer nebi volio da meni kradu..

 

BTW i moj VR je vani, ali je s njim i njem.ovčar :rotfl

Edited by smoki

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nešto nije na prodaju onda nije na prodaju,šta sad...

ionako taj motor koji je godinama na kiši i nema neku vrijednost,jaka stvar 2,9 dec gore-dolje ma šta god ko govorio,je rijedak al za taj 1 mm širi cilindar ja ga nebi dizao u nebesa

jedino šta bi meni u cijeloj toj priči bilo zanimljivo je komp od 2.9

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7