7 7
dvojka

zapusteni stari VW-i

Recommended Posts

Cuj neznam ko je slagao auto 2 godine i još nije kompletiran. Od dana današnjeg auto je kompletan i vozi, a i ide "frende"

 

Namaze te 325 E36

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iman ih 4 u ok stanju,neče u rashod,svi s papirima,neki i registrirani....valjda je to dosta zasad

 

Meni je to gušt rastavlajt i sastavljat......ako ima ko da bi udomia ove krš karoserije,iz 3 dijela i sa 6 vrsta boje na sebi i spreman je dat veču cijenu nego dobijem u željezo nek se javi.Sve ču mu prodat :lol2

 

Ispravne,neslomjlene,očuvane,i korisne dijelove ja uredno slažem u garažu po kutijama......sve šta je napuklo i ne služi svrsi ide u kontejner,pa da je sad neznan od kojeg auta......a i puno dobrih stvari ide u smeče jer nemam di baš sve to držat,a sad nema tržišnu cijenu niti se traži.....možda če se to za 20 godina prodavat ko suho zlato al di to držat do tad.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa iman ih 4 u ok stanju,neče u rashod,svi s papirima,neki i registrirani....valjda je to dosta zasad

 

Meni je to gušt rastavlajt i sastavljat......ako ima ko da bi udomia ove krš karoserije,iz 3 dijela i sa 6 vrsta boje na sebi i spreman je dat veču cijenu nego dobijem u željezo nek se javi.Sve ču mu prodat :lol2

 

Ispravne,neslomjlene,očuvane,i korisne dijelove ja uredno slažem u garažu po kutijama......sve šta je napuklo i ne služi svrsi ide u kontejner,pa da je sad neznan od kojeg auta......a i puno dobrih stvari ide u smeče jer nemam di baš sve to držat,a sad nema tržišnu cijenu niti se traži.....možda če se to za 20 godina prodavat ko suho zlato al di to držat do tad.....

 

tako je :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf 2 za drva, bar nece drva struliti unutra, iako po slici auto ne izgleda ko da je za otpis (al to je po slici)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav otpis,pravi mali transporter za ovu zimu pola kubika drva i dvije kante lože + 2 osobe i ne buni se

drva za kuću a kantice za njega hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tko je zaboravio na svojeg passata? :mellow: (slikano u "zloglasnoj" Samoborskoj,nisam ja slikao)

 

25f0mkx.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Passat Lubeničar

Doslovno

Ja san davno kupia u jednog starog ovakvog karavana VR6,stari je prodavač na tržnici

Kaže stari '700 kg lubenica u passatu,ide brže uzbrdo,nego nizbrdo' :lol2

 

evo jedan friški s mog otpada

 

2zqzgvm.jpg

fmoqyq.jpg

142hoqf.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo jedan friški s mog otpada

 

142hoqf.jpg

 

 

:palacd

tko ga je silovao??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Malo koji odavde izađe 'živ' :lol:

nmhuz7.jpg

 

Roko nemos mi ovo pokazivat :rotfl ja mislija da je rocco u garaži a on tamo leži...i još jedno pitanjce za dubrovčane,jedan dan kad mi je stari iša u DU po jedno auto reka mi je da ima jedan čovik koji drži u garaži Golf II GTI edition-a već par godina,i da je auto u odličnom stanju i da ga nebi proda za išta...zna li ko malo više o tom autu i čoviku

Edited by rrocado

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i neman garažu u koju stane auto

 

Triba je široki ovih dana na ubacivanje motora al san danas osta bez planiranog 2.0 8v

 

Sad ču morat raskopat zelenog corrada i uzet G iz njega ili golfa raskopat pa ubacit abf-a :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja i neman garažu u koju stane auto

 

Triba je široki ovih dana na ubacivanje motora al san danas osta bez planiranog 2.0 8v

 

Sad ču morat raskopat zelenog corrada i uzet G iz njega ili golfa raskopat pa ubacit abf-a :lol2

 

Ajde tribas to napravit,ma najbolje bi bilo da ubacis g-60 :lol2 jesi naša felge za njega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

rocco moram dovest prijatelja da ovo vidi,znas ti da on voli grobove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
rocco moram dovest prijatelja da ovo vidi,znas ti da on voli grobove :D

 

 

za roka i tvog frenda od bivsih corrada: "grobovi im nikad oprostiti ne mogu" mate miso kovac :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisan ja napravia groblje od tih auta

Bivši vlasnici su zaslužni za to

 

Ja zaslužujem nagradu-PEHAR-jer ih udomljujem,neke oživim a od nekih uzmem 'organe' da bi drugi nastavili živit :lol:

 

 

Kad smo već kod zapuštenih vwa

 

 

Lociran je,tj sad bi se prodava onaj corrado G60 ako se ko siča,negdi iz slavonije je bia,crvene boje,u spojlerima,sa 2 bijele crte priko auta,viper wannabe

Auto je usa tržište,kupljen je da donira klimu za drugo auto.Sad stoji tako raskopan,znači ima sve osim klime i treba ga sastavit,oko 2000 eura

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam mislio da si ga ti napravio grobom, nego si ih pokopo, u presu, kuzim da nisu vecina za nist drugo :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Roko nemos mi ovo pokazivat :rotfl ja mislija da je rocco u garaži a on tamo leži...i još jedno pitanjce za dubrovčane,jedan dan kad mi je stari iša u DU po jedno auto reka mi je da ima jedan čovik koji drži u garaži Golf II GTI edition-a već par godina,i da je auto u odličnom stanju i da ga nebi proda za išta...zna li ko malo više o tom autu i čoviku

 

 

prva mi je cut ali veliko je podrucje

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva i meni takodjer...mozda ce znat stariji clanovi iz du vise.. moze bit svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
prva i meni takodjer...mozda ce znat stariji clanovi iz du vise.. moze bit svasta.

 

 

Ja znam jednog takvog iz Konavala koji drzi gti-a vec par godina u garazi samo nezz jeli edition

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC00906.jpg

nekada moj vr6 izbacen zbog ubacivanja dizela,isto nakraju neslavan zavrsetak

DSC00905.jpg

ovega je mup izabro da bude rasturen u djelove "gti-a" a i gnjileks sasija :rotfl

Edited by VWlaho

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja znam jednog takvog iz Konavala koji drzi gti-a vec par godina u garazi samo nezz jeli edition

 

to je taj vjerovatno drži ga dosta u garaži već,u njega mi je ćaća uzea renaulta twingo,i reka mi je da ima recaro siceve,tonirana stakla,itd......jel znaš toga čovika osobno ili?

Edited by StGTI

Share this post


Link to post
Share on other sites
to je taj vjerovatno drži ga dosta u garaži već,u njega mi je ćaća uzea renaulta twingo,i reka mi je da ima recaro siceve,tonirana stakla,itd......jel znaš toga čovika osobno ili?

 

 

Znam ga odlično,živi 1km od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znam ga odlično,živi 1km od mene

 

daj jel mos vidit sta je sa tin autom,bi li ga tija prodat i ako mos bacit koji sliku...naravno ako ti nije problem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7