16 16
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

Continental Sport 2...predobra guma!!!

A Toyo R888 je prica za sebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

GY Eagle F1 Asymetric 2 225x40x18 XL....guma nadmasuje sve Continentalove koje sam imao do sad....

Share this post


Link to post
Share on other sites

polako počinjem razmišljat o zimskim gumama pa me zanima šta bi preporučili za dimenziju 195/65/15? nabavio sam čelične a gume su u banani pa bi se zaputio u sloveniju

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam prošle godine te pirelli gume i zanimljivu šaru imaju, ali vidim da ih nemaju u ponudi ni lasic ni furlan. Dunlopice mi vuku dosta na Savu S3. Vidim da ima dosta u Goodyeark Ulta grip :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
polako počinjem razmišljat o zimskim gumama pa me zanima šta bi preporučili za dimenziju 195/65/15? nabavio sam čelične a gume su u banani pa bi se zaputio u sloveniju

 

GY Ultra Grip 7 ili Dunlop WinterSport 3D.

S tim da je Dunlop puno skuplja i nisam baš siguran da opravdava skoro 25€ po komadu veću cijenu, GY definitivno

Sava Eskimo ako živiš negdje gdje se trebaš penjat uzbrdo po snijegu, nikako za kišu i ako se voziš na duge relacije jer je koma svugdje osim u dubokom snijegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno montirao Federal 595 RSR i guma je super

 

prije sam vozio R888 pa mi je to referenca

 

RSR nisu bučne drže isto a na nekim dijelovima čak i bolje te su vozljive po kiši..sve +

 

uskoro još hard test na Grobniku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
samo i opet samo Bridgstone Potenza .............
Odlicne,i jos mi se cini da su dugo mekane nesmetaju im godine...

 

Ako netko zna di ih ima povoljno u 195 50 15 dimenziji u slo ih nema,a htio bih opet uzet

Share this post


Link to post
Share on other sites
polako počinjem razmišljat o zimskim gumama pa me zanima šta bi preporučili za dimenziju 195/65/15? nabavio sam čelične a gume su u banani pa bi se zaputio u sloveniju

Imal sam Dunlop WinterSport M3 i super je guma. Sad imam Michelin Alpin A4 osjetno bolja od Dunlopice

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odlicne,i jos mi se cini da su dugo mekane nesmetaju im godine...

 

Ako netko zna di ih ima povoljno u 195 50 15 dimenziji u slo ih nema,a htio bih opet uzet

 

 

Imao sam sve 4 dunlop sport max nove na a4, igrom slučaja morao sam dvije promjeniti i uzeo bridgestone potenzu... razlika je ogromna, bridgestone je 5 puta bolji, a i vidi se na balansirki koja guma je kvalitetnije izrađena, naravno bridgestone, i nikad više ništa drugo za ljetnu gumu.... jedva čekam da ove dvije dunlopice potrošim i kupim još dvije potenze... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

triba mi savjet...

 

kupujen gume za golf 2... šta preporučate a da su dobre za kišu?

 

175/70/13 dimenzije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

original na autu su 205/55r16...mogu li stavit 195/60r16 dimenziju za zimske gume? ili bolje da idem na col manju 195/65r15?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su ljetne 205 55 16 a zimske 195 65 15 i mislim da je to ok a tako bi i tebi preporučio

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozao sam godinama na toyo t1r i sad presao na uniroyal rain sport 2 mogu samo reci savrsena na mokrom auto ljepi za asfalt

Share this post


Link to post
Share on other sites
vozao sam godinama na toyo t1r i sad presao na uniroyal rain sport 2 mogu samo reci savrsena na mokrom auto ljepi za asfalt

 

a kakve su po suhom? bolje od t1r ili lošije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimulje u dimenziji 195/50/15 ,uopće nemam ideju kaj uzeti i koja je dobra/kvalitetna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zimulje u dimenziji 195/50/15 ,uopće nemam ideju kaj uzeti i koja je dobra/kvalitetna

 

 

sava kume najbolja zimska guma :palacg

 

ja ih imam vec 3 god i nema di nisam bio po snjegu :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak je, savu i ja vozam, za zimu dusu dala, naravno za te pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 16