16 16
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

U HR, Vulkal definitivno. 2 puta sam kod njih uzimo 19"-ke i daju na rate. Zadnji set sam jos kupio na snizenju s 20%. Vidis gume ispred sebe, nema muljanja ni nista.

Ulja direkt - moras platit unaprijed i onda cekas da dodju gume. Kolega narucio gume i doso mu je skroz drugi model od istog proizvodjaca. Plus, dot je bio poprilicno ajmo rec star, godina i pol. A to meni osobno ne odgovara. U Vulkalu sam uzeo gume stare niti 3 mj. Jesu sigurno bile skuplje nego kod ulja direkt, ali jbg. Vidio sam ih iapred sebe, pregledo i to je bilo to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vulkal mi je trenutno br.1 isao sam na njihovu stranicu imaju ponudu boli glava, a imaju i popusta dosta. Jedino me muci ako preko neta kupim koji ce mi doci DOT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nazoves ih i pitas koji je dot. Meni su iz Zagreba poslali gume u Osijek bez obaveze da ih kupim. Oso u Osijek, pogledo gume i dot i tocno je bilo ko sto je covjek iz trgovine u Zagrebu reko. Dobio popust, ispeglo American i ajmo dalje..

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

A di su ti u osijek poslali ima i tamo vukal ili? I sam cu na american peglati ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u Osijek Vulkal i mislim da je tamo kad prodjes Pet Centar, ako se ne varam.. s desne strane.. Ali nazovi Zagreb i oni ce ti dat broj telefona od poslovnice u Osijeku. I sve ti mogu poslat tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslovnica OSIJEK - Tel: 031/530-400

 

 

 

 

i pitanje cisto informativno...

ima ko iskustva s Nexen N8000 gumom???

guma izgleda brutalno, po testovima je medu boljima, ali gubi bodove na potrošnji tj krace traje..cijena je izrazito povoljna..

i mislim da nisu ne kvalitetne poput kineskih marki, jer je Nexen Made in Koreja, Hyundai vlasnik...

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

i pitanje cisto informativno...

ima ko iskustva s Nexen N8000 gumom???

guma izgleda brutalno, po testovima je medu boljima, ali gubi bodove na potrošnji tj krace traje..cijena je izrazito povoljna..

i mislim da nisu ne kvalitetne poput kineskih marki, jer je Nexen Made in Koreja, Hyundai vlasnik...

UPppp

šta nitko nema iskustva s tom gumom?

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPppp

ta nitko nema iskustva s tom gumom?

Ima ju moj stari na f30 bmw-u i zadovoljan je.. Prije je imao continental i kaze da ne osjeti razliku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo gledam sebi ljetne 225/40 r18, jedini nacin placanja je american pa npr pase vulcal a mislim se izmedju gy f1 asym 2, gy effi grip, dunlop sp maxx i mozda cak malo jeftinije uniroyal rainsport 3! Imam i nelosu ponudu za pirelli nero gt xl ali ih nemogu svrstati medju konkurenciju ovih gore nabrojanih!

Dosta toga sam cita, slovenija mi je daleko, puno negativnih kritika uljadirekt a autoantonio, autohrvatska su ipak skuplji.

Neradim puno km i voznja je osrednja, znam tu i tamo stisniti gas ali sve je to jako lagano sve skupa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

F1 Asy2 u Vulkalu.. lijepo provučes na Amex i amen. Ja sam isto tako, samo sto su moje bile jos na akciji -20%. Odlična guma! Imo sam je na GTI-u preko 40 tisuća i sad je imam na Tiguanu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

el ko uzimao michelin energy saver?... malo jesu skuplje, ali dugo traju... 185/60 r14 ili 195/50 r15...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije baš da dođu plastika

dobra je guma ali da je odlicna nije sa obzirom koliko košta,

uzmi fuldu ecocontrol manje košta nego enery saver

nije ništa lošija niti bolja

omjer uloženo dobiveno je ok

i za normalnu vožnju sasvim solidna guma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma netko bi htio dat za gume parsto kuna i da traje i drži cestu vječno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako već ideš na eko gume, preporučio bih Continental. Ja sam imao na Polu 6 ljetnih sezona ConitEcoContact3, i nisu otvrdnule, niti postale plastika. Nakon 6 ljetnih sezona, mekane poput žvakaće. Doduše mala kilometraža, cca 25 tkm. Mali gubitak performansi po mokroj cesti u odnosu kad su bile nove. Ma da generalno gledano, eko gume ni kad su nove ne drže nešto ekstra po mokroj cesti. Ali za svoju klasu, tj. eko gumu, dobra guma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nexen: 8000, 9000, nfera su4

Federal ss-595 i ss-595 evo ??

sve su gume od 570- 600kn.. 225 40 18 dimenzija

 

da li je imao tko iskustva s kojom? i koju uzet od tih navedenih? (moze i preporuka al oko te cijene otprilike)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao federal 595 mislim da ss,195/45/15,prednje otisle za sezonu s tim da nije bilo startanja,a na zadnjem kraju nakon 2 god kao nove,bile na dvojci tdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede nikome

cunga lunga gume bi iskljucio iz opcije.

znaci hocu da guma valja, 100 kn gore dole nebitno

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 16