16 16
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

Original dimenzija za golfa 5 ti je 195/65/15, puno je jeftinija guma. Odi ih upisati ako mislis da bi murija mogla zajebavati...

 

A koje gume, jbg ovisi koliko para mislis dat, sve osim nekih kineskih ce bit ok i da nisu neke eco jer su od kurca...

 

Upisana mi je ta dimenzija. Znam da ispod 400kn ne mogu dobit nešto dobro, a to niti ne tražim.

 

Ajmo još nešto preporučite. :D

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites

goodyear

dunlop

michelin

sta god da stavis neces pogirjesit... iako imam ja za prodat goodyear u toj dimenziji u super stanju, skinuo sam ih sa svog mk6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna netko koliko bi mi naplatili kod furlana skidanje čelićnih felgi sa zimskih guma i stavljanje na nove ljetne koje uzmem kod njih? :D

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve su bf goodrich? u kojoj su kategoriji po kvaliteti?

jer se cine dosta povoljne a trgovci uvijek hvale da su to kao podmarka neke poznatije vrste gume (nemgou se sjetiti koje tocno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barum bravuris 3hp ili dayton d320?ima li ko iskustava sa navedenim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam. nisam jos felge dao polirati ali moj frend ima i dobre su. dobro drze

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo čitam u Glasu Istre da nema više loših guma, tako da ne brinete :lol2 :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigle su mi gume ali dot nije s brojevima vec slovima moze mi netko provjeriti: DOT NEOF JFAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj s druge strane gume..mora pisati...i nepise ti uvjek dot ispred godine proizvodnje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak je, evo baš sam mijenjao gume, na vanjskoj su isto samo slova koja valjda nemaju veze s dotom nego su slučajno istog oblika, a dot je s unutrašnje strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze misljenja- Hankook ventus prime 2 ili Uniroyal rainsport 3? cijena je skoro ista..nezz koja bi bila bolja

Edited by D.M

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje su bile zapakirane dvije i dvije i vidila se vanjska i unutarnja strana, ali ocito se tako potrefilo da je dot bio s oni strana gdje su prijanjale jedna na drugu. Sad kad sam raspakirao nasao sam dot koji je 4914 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jucer stavio dvije nove dunlop sport maxx rt 18" a dot je 0315 haha

kaze vulkanizer jos su vruce hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sava intenza UHP? jel to valja kaj?

stavil bi ih odzada dobra je cijena, imao sam intenzu običnu i bolja je od goodyera exellanca.

Pa ako je po njoj UHP bi trebao bit bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljene danas, jbt uz nju gledam goodyear identična, čak neke kanale sava ima dublje, a jeftinja 300kn po komadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 16