0
ivan80b4

Samobor meet

Recommended Posts

ček ček, prvo bi bio uspjeh da se i ovako dogovorimo na parkingu, a da se kao neslužbeni meet ne računa kafić cool :)

jedina mala zamjerka je šmidhen, čemu se skrivati tamo i plašiti zalutale male curice :P

kaj nema recimo mercator dovoljno velik parking i to na kraju gdje ionako nitko ne parkira, pa ga mi zauzmemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

stizem i ja,ako sredim felge (neki znaju zakaj nazalost) ,ajd ovak niko nece nis konkretno rec pa cu ja predlozit subotu oko 18 ili 19 kod merkura,tamo je uvijek prazno a i svi nas vise pa malo sminkica,ili mozemo se spicirat pa kod kina doc.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako stoje stvari ovaj tjedan imam auto i onda ide pa pa tako da mogli bi se nac ovaj vikend u samoboru negdje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim i ja,probat ću još neke nagovoriti. A za mjesto susreta bih predložio parking u centru iza kina,ima okolo birceva , fast fuda,kebab, giros itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dolazim i ja,probat ću još neke nagovoriti. A za mjesto susreta bih predložio parking u centru iza kina,ima okolo birceva , fast fuda,kebab, giros itd.

da kod barbe sam bio svaku subotu na nocnom gablecu ja i frend treba imat dobru podlogu za ic dalje u pohod... moze dogovorite se ja cu doc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dolazim i ja,probat ću još neke nagovoriti. A za mjesto susreta bih predložio parking u centru iza kina,ima okolo birceva , fast fuda,kebab, giros itd.

 

 

Da ali subota navecer je pun parking onak skroz... bolje na merkuru ili na konzumu dole. jer je veci parking a za cugu lako... isfuraju se gajbe kakve i to e to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajme, čitam i čitam i ne vjerujem da se Vi, samoborci, toliko dogovarate :palacd

Toliko parkinga, toliko birceva, a vi pričate o šmithenu :rotfl Ma svi sjednite u svoje ljubimce i meet kod mene i Ironica :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajme, čitam i čitam i ne vjerujem da se Vi, samoborci, toliko dogovarate :palacd

Toliko parkinga, toliko birceva, a vi pričate o šmithenu :rotfl Ma svi sjednite u svoje ljubimce i meet kod mene i Ironica :palci

 

potpis hehe

a i zadnja rečenica je već imala smisla, budući da se prošli tjedan tako i dogodilo :P

 

p.s.

 

ja sam u 18h kod merkura!

Edited by BadBoi

Share this post


Link to post
Share on other sites
decki mene nema sigurno dns,. ... prodo sam golfa prije 3 min i sad sam u bedu....

a svi oni planovi?! šta ti bi? :mellow:

ma dođi, sad barem imaš para pa da zapijemo :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
0