0
variant

Pioneer promjena boje displeja

Recommended Posts

Radio sam ja na svom radiju, nije pioneer, sony-ev je ali mislim da je princip isti...

Rastavi se ta maska, ovaj kotacic se samo izvuce, display odvojis od plocice i imas led-icu sa jedne strane i ona svijetli bijelo, ispred nje sam stavio plavu foliju i meni odlicno svijetli tako da nije potrebno mijenjati led-icu...

 

Nije neki problem...

 

Sretno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Radio sam ja na svom radiju, nije pioneer, sony-ev je ali mislim da je princip isti...

Rastavi se ta maska, ovaj kotacic se samo izvuce, display odvojis od plocice i imas led-icu sa jedne strane i ona svijetli bijelo, ispred nje sam stavio plavu foliju i meni odlicno svijetli tako da nije potrebno mijenjati led-icu...

 

Nije neki problem...

 

Sretno...

 

Hvala puno, kakvu foliju si koristio!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda bolje potrazit drugi radio da ne bi bilo da ostanes bez toga

 

nije ti lose ni bijelo-crvena kombinacia

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozda bolje potrazit drugi radio da ne bi bilo da ostanes bez toga

 

nije ti lose ni bijelo-crvena kombinacia

 

:palacg

 

da,ja sam kupio Pioneer-a koji svjetli plavo-crveno,lijepo se uklapa sa ostalim :D

 

fotka093.jpg

 

drukciji nisam htio ;)

 

750kn prije 3god. ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ovaj dobio sa autom, odlično se uklapa sa kompletnom unutrašnjošću a kad malo bolje razmislim mislim da će displej u crveno jer su mi sve žaruljice po kabini, pa tako i na centralnoj konzoli crvene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točno tako ja svog jučer prodal samo zbog toga kaj je sredrn i to me pikalo u oči

 

i sad imam privremeno isti radio ko vec

Share this post


Link to post
Share on other sites
0