0
TheFog

Suradnja VWCC i HAK

Recommended Posts

Suradnja VWCC I HAK-a

Nova Pogodnost za članove VWCC

 

U Hak se mogu učlaniti svi članovi VWCC koji su uplatili članarinu. Godišnja zajednička članarina za članove VWCC iznosi 200 kn. Zajedničkom članarinom ostvarujete punopravno članstvo VWCC i AK Siget (HAK-a). Znači, oni članovi koji su već uplatili članarinu za VWCC ukoliko žele postati članovi AK Siget (HAK-a) neka se jave putem PM administratoru. Pogodnosti koje Vam nudi AK Siget (HAK) navedene su na http://www.hak.hr

Nakom uplate u roku od 15 dana na svoju kućnu adresu dobivate iskaznicu HAK-a

 

Ako niste članovi VWCC, a želite postati i članom AK Siget (HAK-a), godišnjom uplatom od 200kn postajete članom oba kluba.

 

Napomena: Da bi ste ostvarila pravo povlaštenog članstva u Hak-u potrebno je biti članom VWCC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako hoda to ako si član HAK-a, da li treba nešto posebno napominjati kod plaćanja godišnje članarine?

meni je istekla recimo u petak, i sad obnavljam, a imam već uplatnicu od HAK-a, i platio bih internetom

Share this post


Link to post
Share on other sites

molbe za učlanjenje u HAK se ne predaju direktno HAK-u, već VWCC koji ih nakon evidencije članstva VWCC proslijeđuje u HAK.

Znači, oni članovi koji su već uplatili članarinu za VWCC ukoliko žele postati članovi AK Siget (HAK-a) neka se jave putem PM administratoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene zanima ima li nekih dodatnih pogodnosti za članove VWCCa u odnosu na ostale članove HAKa (ovo što si stavio pod napomenu)

ili

je pogodnost to što član VWCCa može postati član HAKa "automatikom"

... već sam član HAKa, pa me zanima ovo "povlašteno" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

? ne kužim

Edited by Bagi

Share this post


Link to post
Share on other sites
mene zanima ima li nekih dodatnih pogodnosti za članove VWCCa u odnosu na ostale članove HAKa (ovo što si stavio pod napomenu)

ili

je pogodnost to što član VWCCa može postati član HAKa "automatikom"

... već sam član HAKa, pa me zanima ovo "povlašteno" :D

povlašteno je u tom smislu što imaš prilike učlaniti se u HAK sa 50% popusta

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pogodnost vam je ta šta sada nećeš dati npr. 100kn članarinu za vwcc i 200 za HAK, nego za 200 koje uplatiš vwcc-u bit ćeš i član hak-a, znači imaš uštedu 100kn ako sam ja dobro skužio

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAK-ova kartica je u džepu, danas uplaćeno 200,00 za VWCC članarinu + HAK članarinu.

 

Šteta što nisam stigao brže to odraditi jer mi je članstvo u HAK-u isteklo prije 10-ak dana, ali je i ovako ispalo expresno i elegantno, bez šetanja i gnjavaže.

Svaka preporuka, a i 100 kuna je ostalo u džepu.

 

Hvala Miri i Željku na informacijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pozitivnim povratnim informacijama! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanjce...

jel bi mogo ja sad nadoplatit razliku tih 100kn pa da dobijem i HAK članstvo ili to igra samo u kompletu... :huh:

Članarinu platio prije nekih mjesec i pol...

 

Unaprijed zahvalan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se učlaniš,dali to uključuje one neke besplatne vučne službe u okrugu km?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako se učlaniš,dali to uključuje one neke besplatne vučne službe u okrugu km?

 

 

naravno, dodatnom uplatom od 100 kn postajes ravnopravni clan HAk-a sa svim pogodnostima koje HAK ima u svojoj ponudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jel sam ak-siget igra ili i ostale županije

Šta je sa Pulom

"AK Siget" je jedini ponudio takav vid suradnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Znam ispasti u dudek ali nije mi jasno ako dobijem Hak karticu i auto mi crkne u recimo Zadru kaj ekam da iz AK Siget netko dojde.

Jer spominje se da samo AK Siget izaao u susret???

 

I jo 1 pitanje: u 8mj mi izlazi Hak lanstvo pa me zanima ak se sad ulanim u VW dali odmah da uplatim 200kn pa da se produi hak lanstvo do 8mj idue godine ili da ekam pa isto ostvarim popust u 8mj.

 

Hvala unaprijed!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dolazi ti ugovorni suradnik koji je najbliži tebi u Zadru

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jel sam ak-siget igra ili i ostale županije

Šta je sa Pulom

 

 

Uzmi Si od AMC-a Asistenciju pa ti je isto.

 

Prodao sam ih već xxx komada i ekipa više nego zadovoljna pogotovo ovdje u istri gdje je hak zastupljen sa svojim vozilima =,0001%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na početku ovog mjeseca sam uplatio 100kn za produženje VWCC članarine, i 12.06. mi istiće u FAK-u članstvo, i došla mi je uplatnica na 200kn.

Dali je moguće da prebacim članstvo da mi bude VWCC i FAK zajedno?

 

Fala! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidjet ćemo i tu novu asistenciju...teško da se može takav posao organizirati na području cijele HR da to bude na nivou...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na početku ovog mjeseca sam uplatio 100kn za produženje VWCC članarine, i 12.06. mi istiće u FAK-u članstvo, i došla mi je uplatnica na 200kn.

Dali je moguće da prebacim članstvo da mi bude VWCC i FAK zajedno?

 

Fala! :palacg

 

 

Miro, Fog? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miro, Fog? :rolleyes:

 

 

..daj mi na PM pošalji podsjetnik...malo gužva, ali nema veze, radimo 24 sata :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoću li i dalje imati SIDU ako se učlanim u PAK? :lol2

 

Hvala Bagijićiju na konkretnom feedbacku! Ovo će dobro doći uskoro!

 

Dobra ideja šefovi! :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
0