2 2
Bagi

Razbi mi čovik aute

Recommended Posts

slabe ja tu stete vidim, nista strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

takvih šteta se netreba bojat...tu samo šušku mirišem....nedaj bože većeg zla...kaj nije na 4.0 promila klinička smrt??

Share this post


Link to post
Share on other sites

nakon 4 promila mozes putovati kroz vrijeme, preskocis 5-6 sati bez problema, uopce ih se ne sjecas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
takvih šteta se netreba bojat...tu samo šušku mirišem....nedaj bože većeg zla...kaj nije na 4.0 promila klinička smrt??

 

 

ako si cuo za onog sta je kod Kauflanda sa Touaregom pokusavao pregazit banderu a malo je zaglavio onda znas da je preko 4 jos "normalno" ... :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
takvih šteta se netreba bojat...tu samo šušku mirišem....nedaj bože većeg zla...kaj nije na 4.0 promila klinička smrt??

dobro je dok te udari netko ko moze platit ak je vec doslo do toga

a sta ako te udari neki koji nema ni osiguranja ni nicega sta onda???

zat0o bolje mir netreba me nitko udarat niti mi treba necija lova

samo iznosim svoje misljenje :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja uopće ne mislim uzimati lovu, nego hoću da mi se auto složi kakav je bio

poznato je da za novce koje bih dobio nagodbom sa osiguravajućom kućom, u ovlaštenom servisu ne mogu reći ni dobar dan

obzirom da je frajer razbio još dva auta koja nisu više u voznom stanju, za očekivati je da ću imati problema sa naplatom, jer će osiguranje pokušati iz svega izići što bezbolnije

 

treba platiti višesatni očevid, vatrogasce i šlep službu, pored ove 4 štete

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tako!

 

Još je gora situacija sa starijim autima jer kod njih proglase totalku i daju ti u pravilu 20% manje od kataloške vrjednosti i amen!

tako da ja stučem rrada dobil bi cca 10000kn a pišljivi blatobran mi u ovlaštenom dođe 2800kn! Al dobro ®oco je tu da spasi stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam god imao neku štetu uvijek mi je ostalo love bilo s autom i motorom...imao sam sreće jer su bila novija vozila u pitanju...nedaj bože da se opećem...to je moje iskustvo...

 

a bagi, odfuraš auto u servis i neka račun šalju osiguranju....

 

neznam šta ti je sve otišlo, malo pameti i love bi ti ostalo... a ne pada lova s neba...uvjek je dobro došla...

Edited by marko.p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda imaš sreče!

 

mene sad zanima za sterje aute jel možeš ti izvest tako da ga otpeljaš u ovlašteni oni ga naprave i račun ti je veči nego totalka kaj su ti ponudili od osiguranja! Sad dal ti osiguranje podmiri troškove ovlaštenog ili ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu je situacija drugacija....ako je šteta veća od 70% tržišne vrijednosti auta onda se auto ne popravlja i ti dobiš 70% tržišne vrijednosti auta...znaći auto vrijedi 10000 kn, šteta je 8000 kn, a ti dobiš 7000 kn i auto ti ostaje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuuuu,vidi budale sto ucini,kakav debil,treba mu uzet vozacku i poderat pred facom

 

drzim fige da ti osiguranje rijesi kola u potpunosti + neki kes za dusevnu bol koja je vjerujem velika :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je auto noviji(Petica) tesko da e se osiguranje izvuci.Odi u ovlasteni servis i neka ti naprave predracun koji ona saljes na osiguravajucu kucu.Inace ovakve majmune bi trebalo pobacati u Savu na treznjenje :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Bagi , pa ti skroz na..bo ! :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako si cuo za onog sta je kod Kauflanda sa Touaregom pokusavao pregazit banderu a malo je zaglavio onda znas da je preko 4 jos "normalno" ... :lol2

 

Šta nije to Glumac bio prije par godina??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ćoek

a ne reće jel bekriji od 3 i nešto promila bilo išta?????????

mislim kad su ga komšije uhvatile :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Šta nije to Glumac bio prije par godina??

 

e bas taj :)

dobar sam mu sa sinom ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žao mi je kolega, nadam se da ćeš što prije riješiti taj problem i da se GTI vrati u prvobitno stanje. To je čisti peh

 

Tih 3,xx promila nije ništa. Na našem području za prošlo Martinje lik je napuhao 4,17, policija ga zaustavi, ok naže da mu se žuri na drugu feštu xD U Kloštru Podravskom proglasili su lika klinički mrtvim sa 5 i nekaj promila. Lik se otrijeznio i piči dalje.

 

Ovdje je najbitnije da nitko fizički nije stradao

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2