2 2
TheFog

VW Xmas party 2009

Recommended Posts

xmas-2009.jpg

 

VOLKSWAGEN XMAS PARTY 2009 by Volkswagen Club Croatia

19.12.2009. s početkom u 20h u caffe baru "Palma" na Baniji u Karlovcu, kod Bille (isto mjesto kao i svih prethodnih godina).

 

Dragi prijatelji, poštovani članovi kluba, iskrena mi je čast, a jos veće zadovoljstvo, pozvati Vas na posljednji organizirani događaj kluba u ovoj sezoni, a meni osobno najdraži - "VW X-mas party"!

 

Uz prvenstveno zabavu, očekujte i tombole, poklone, te brojna druga iznenađenja!

 

Dođite na tulum koji se ne propušta, druženje s ekipom koja se ne zaboravlja, noć u kojoj nitko ne ostaje trijezan! :)

 

VOLKSWAGEN XMAS PARTY 2009 by Volkswagen Club Croatia

19.12.2009. s početkom u 20h u caffe baru "Palma" na Baniji u Karlovcu, kod Bille (isto mjesto kao i svih prethodnih godina).

 

Dvije karte koje će vam olakšati traženje kafića "Palma":

Karta #1

Karta #2

Ako se netko ipak izgubi, zovite nekog, brojevi su nam u profilu ;-)

 

VWidimo se :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nego šta neg sam tamo...... :punk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto mi je datum bio jako bitan da vidim imal avio karata... nasao sam karte al izlet bi me došao 92eura (let sim-tam) + troskovi pijače i meze a to je mao hebeniji izdatak za 12ti mjesec s obzirom da tad imamo mnogo blagdana pa treba darivat neke ljude a i mozda poc na kakav doček van HR.

 

Sad dolazimo do naj bitnijeg. Nadam se osposobit duju i doc do Splita i nekome se tamo uvalit u automobil za na x-mass

Pa bi molio poštenu dušu da se javi s ponudom (moralnom ofkors) da me trpi do gore i natrag.

Imam neke veze u rent-a caru pa mozda ak bude kakav transfercic al sumljam

HVALA

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pošto mi je datum bio jako bitan da vidim imal avio karata... nasao sam karte al izlet bi me došao 92eura (let sim-tam) + troskovi pijače i meze a to je mao hebeniji izdatak za 12ti mjesec s obzirom da tad imamo mnogo blagdana pa treba darivat neke ljude a i mozda poc na kakav doček van HR.

 

Sad dolazimo do naj bitnijeg. Nadam se osposobit duju i doc do Splita i nekome se tamo uvalit u automobil za na x-mass

Pa bi molio poštenu dušu da se javi s ponudom (moralnom ofkors) da me trpi do gore i natrag.

Imam neke veze u rent-a caru pa mozda ak bude kakav transfercic al sumljam

HVALA

 

ako nema niko iz splita ima iz šibenika :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve ovisi opet o poslu... :unsure: ,ali volija bi doc vise nego ista,ja i cila ekipa iz Zadra...,nadan se da se vidimo... :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ulovim vremena eto i mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se dolazi i ove godine, malo se oduzeti opet :lol2 i podruziti se sa najboljom ekipom :palacg

btw rajkec dofuraj one curice :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove godine bio sam prvi put na Wortherseeu, prvi put u Karlovcu, prvi put u Šibeniku.. bilo bi šteta da ne nastavim tradiciju..

 

:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
najvjerojatnije ACC ekipa dolazi

 

:cuga naravno, kaj uopće u to sumnjaš ???? :bam:

Edited by audidriver

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sad dolazimo do naj bitnijeg. Nadam se osposobit duju i doc do Splita i nekome se tamo uvalit u automobil za na x-mass

Pa bi molio poštenu dušu da se javi s ponudom (moralnom ofkors) da me trpi do gore i natrag.

Imam neke veze u rent-a caru pa mozda ak bude kakav transfercic al sumljam

HVALA

 

Ma druze bit ce bar 5-6 auta iz Splita, imam mista koliko oces, ne boj se! :zivio

 

Ma lipo je i na VWTS-u i na svakom meet-u, ali x-mass party je nesto posebno i nesto sta se ne propusta!

 

Ekipa vidimo se za sankom! :vopi

 

p.s.

Nek se jave dobrovoljci za dovest moj auto nakon party-a do sobe kod naseg Šace u Mostanjama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s.

Nek se jave dobrovoljci za dovest moj auto nakon party-a do sobe kod naseg Šace u Mostanjama :lol:

 

milicu mogu ja??????

naravno da se dolazin oduzet, to je nesto sta se ne propusta jos ona onobarica di su sobe khm khm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
2 2