0
smmania

golf 2 spajanje radia

Recommended Posts

ovako htio bi spojit u golfijanu blaupunkt hamburg mp57 medutim ne kuzim bas zice od duje,na onom orginal euro konektoru (ima vw i audi znak) su zice drugacije rasporedene pa ako bi mi ko molim vas mogo rec koja je koja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa trebas imat crvenu zutu i crnu,nastimas raspored kao na radiju,a zvucnike probas spojit i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa trebas imat crvenu zutu i crnu,nastimas raspored kao na radiju,a zvucnike probas spojit i to je to.

ja imam smedu ,crvenu,zuto-bijelu,plavo-bijelu.za zvucnike lako to znam al neznam koja je zica za sta

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj kupi euro jackove i dodi do mene, jati spojim to za 15 min ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bubni sliku,netko ce ti označit...najjednostavnije. Prema ovome crvena plus,smeda masa.zvučnike si nađeš.jedino gdje ti je kontakt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta nije.jesi spojio crvenu na na crvenu na radiju,zutu s radija isto na tu crvenu. pogledaj jel ti ta zuto-bijela ima napon kad das kontakt,ondaje to kontakt pa spojis rvcenu na zutu,zutu na crvenu da ti pamti stanice.

a smeđa je masa.i to mora radit,jesi probao sta uopce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema zute nigdje samo bijelo zuta,dvije bijele,crvena,smeda,sivo smeda .sad sam ìzvuko jos jedan jack al cudan konektor neki polutrokut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš 5 žica,spajaj,nabavi ispitivač napona,iskombiniraj nešto.....vježbaj,možeš samo spržit koji osigurač,a naučit češ kako se spaja :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

svast.

odi u elektro centar,kupi par stopica,osigurac i kuciste,metar termobuzira.3 metra vodica 2.5mm2.provuci novu instalaciju od akumulatora +,masu spoji na sasiju,dovuci si kontakt sa brave.i onda spojis sve lijepo i nemas brige s tom izolacijom.a to izoliraj i u k..

onda bar znas sta imas.

ja sam to prvo napravio kad sam kupio radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A groma ti samo ovdje ljudi spajaju radio bez ispitivača.... ništa osobo al svakih malo se netko javi sa pitanjem koje boje su žice...

 

Na crvenoj i žutoj moraš imat + . žuta stalni a crvena kontakt, spoji probir lampicu na masi i traži di imaš stalni +, a di imaš kad daš kontakt...

 

ako hoćeš da ti radi bez kontakta onda spoji i crvenu i žutu na stalni +, kad znaš di ti je + probir lamicu spoji na njega i traži minus...

 

Zvučnike valjda znaš koji su ti....

 

Tu imaš raspored pinova na euro konektoru :D

 

http://www.hardwarebook.info/ISO

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo spojio na kraju niko nije imo pravo mara je bila bijela ,stalni plus je crvena sta sam spojio na permanent 12v da mogu palit kad ocu.hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

probirka bi imala pravo.kosta cca 8 kuna

ajd drago mi je da radi. :palacg :palacg

Edited by type-r

Share this post


Link to post
Share on other sites
0