0
green devil

GT turbo

Recommended Posts

pozdrav ekipi!

zanima me da li bi navedeni karburator dao dosta benzina na motoru 1.8 g60?

umjesto puhalice bi išla turbina!

dfa li je to premaleno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavi digifant gore i kupi si chip za G60 turbo. Uštedjeti češ si živaca i doći će ti jeftinije.

Ako ti ipak kemija, javi se Djumi , on je imao keca 1.6T sa GTT karbom.

 

U ri su kemijali jedan Corrado G60 sa turbinom , nije nešto štimalo pa su stavili karburator od maseratija turbo - opet nije radilo nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostavi digifant gore i kupi si chip za G60 turbo. Uštedjeti češ si živaca i doći će ti jeftinije.

Ako ti ipak kemija, javi se Djumi , on je imao keca 1.6T sa GTT karbom.

 

U ri su kemijali jedan Corrado G60 sa turbinom , nije nešto štimalo pa su stavili karburator od maseratija turbo - opet nije radilo nikako.

 

 

čuo sam da je problem pogodit tlak turbine i tlak benzina?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveći problem bi bila temperatura jer se sa iste ( stražnje!) strane nalaze i karbovi i (ispod njih ) turbo,-tako da bi temperatura usisnog zraka bila visoka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kimi1.8t

Radilo bi ,ali slabo, jer je 5GTT 1.4 motor i njegov difuzor(ventouri) je premali za 1.8 motor, tj falilo bi zraka zbog prevelike restrikcije.

Isto kao da stavis fergazer npr. od 1.1 na 1.8. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Radilo bi ,ali slabo, jer je 5GTT 1.4 motor i njegov difuzor(ventouri) je premali za 1.8 motor, tj falilo bi zraka zbog prevelike restrikcije.

Isto kao da stavis fergazer npr. od 1.1 na 1.8. :)

 

 

zbunjuje me đuma!

on tvrdi da bi radilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najveći problem bi bila temperatura jer se sa iste ( stražnje!) strane nalaze i karbovi i (ispod njih ) turbo,-tako da bi temperatura usisnog zraka bila visoka.

 

 

možda solucija sa pregradnim limom ili sl

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj kolega sastavio keca koji ima motor i komp od g60 1H ali je stavio turbo i auto ide kao lud...... ima samo jedan problem, turbina je iza pa se već nakon 10 km deranja cjela užari i onda ide malo slabije!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

manni cuo sam za tog keca. Al kazu ovi iz vt koji su "gledali" i da je to 20vt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
moj kolega sastavio keca koji ima motor i komp od g60 1H ali je stavio turbo i auto ide kao lud...... ima samo jedan problem, turbina je iza pa se već nakon 10 km deranja cjela užari i onda ide malo slabije!!

 

 

 

tvoj kolega mozda ima malo problema sa kasnim palenjem...

predpostavljam da je neka kkk turb od 1.8 t,ili nes za benzinca...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kimi1.8t

Turbina se na malo jacem boljem benzincu (recimo s chipom), na punom gasu uzari na crveno, vec za 1km. :)

I to je savim normalna pojava.

Edited by kimi1.8t

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kimi1.8t
manni cuo sam za tog keca. Al kazu ovi iz vt koji su "gledali" i da je to 20vt :D

 

Koji je to kec sa 20vt. Kakve boje? Metalik plavi sa 4 pogona sto je bio na SR-u ili neki drugi?

Taj plavi za kojeg ja znam je iz, cini mi se Vinkovaca, ili Zupanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koji je to kec sa 20vt. Kakve boje? Metalik plavi sa 4 pogona sto je bio na SR-u ili neki drugi?

Taj plavi za kojeg ja znam je iz, cini mi se Vinkovaca, ili Zupanje.

 

 

 

to moze biti kec samo od zeljke audijev motor unutra 20vt, poznajem licno tipa ako je to taj kec?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koji je to kec sa 20vt. Kakve boje? Metalik plavi sa 4 pogona sto je bio na SR-u ili neki drugi?

Taj plavi za kojeg ja znam je iz, cini mi se Vinkovaca, ili Zupanje.

 

pa pricalo se da je u slatini neki 20vt kec i isli ga decki gledat a sad izgleda da je to taj g60 turbo u biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

kim taj plavi je iz sela kod vinkovaca, Zeljko Hardi..1.8t

heben auto

Edited by srki

Share this post


Link to post
Share on other sites
kim taj plavi je iz sela kod vinkovaca, Zeljko Hardi..1.8t

heben auto

 

 

 

srki mislim da mislimo na istog zeljka, bio sam na sr u tuzli sa njim i sa draganom vr6, odlicna raja jos bolja ekipa :palacg , kec je brutala, imao je nekih sitnih problema mislim da je sad sve u full-u kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, na istoga mislimo, ali nazalost i na zadnjem raceu u osijeku golf nije bio u pogonu...stalno mu je ispadalo crijevo sa turba...

nadam se da ce ga uspjeti osposobiti za drugu sezonu...

slazem se da su odlicna ekipa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj u slatini je sigurno 1.8 turbo (neki) i auto je lud evo par slika dok nije bio gotov - jebiga

 

92e00443.jpg

c053f82f.jpg

4e9a2ffa.jpg

 

auto je jedno vrijeme bio i na oglasniku za 3400eura al kad je stavio na papir kompletnog novog keca sa turbom, roll barom, skoljkama, svim mogucim ojacanjima, omp diskovima i plocicama, nekim duplim pumpama, novim gumama i radnim satima - skužio je da je glup.... i sad se više neprodaje..

 

poslikam ga cjelog pa tu ubacim slike ak nije bed..

i prodaju se te felge borbet BS 8x15 i continental nove gume za 4000kn al to moram slikat i stavit u oglase..

 

off topic do jaja al valjda neće nikom toliko smetat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kimi1.8t
kim taj plavi je iz sela kod vinkovaca, Zeljko Hardi..1.8t

heben auto

 

Znamo se Zeljko i ja jako dobro, kao i ostatak ekipe iz Skavonije koji voze keceve.

Decki su prva liga, samo ih malo j..u financije.

Sta mislis zasto je isao na 1.8T 20v? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znamo se Zeljko i ja jako dobro, kao i ostatak ekipe iz Skavonije koji voze keceve.

Decki su prva liga, samo ih malo j..u financije.

Sta mislis zasto je isao na 1.8T 20v? :D

 

 

 

ebiga ako licno zeljka mogu zezat financije onda stvarno :lol2:lol2:rolleyes:

mislis kimi da je 1.8 T AGU ILI AUQ ili ne bitno koja oznaka idealna za keca ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kimi neznam zasto je isao na 1.8t, ali znam da je to pun pogodak...auto ideee brutalno, 4x4 i taj motor, odlicna stvar :D

sto se tice financija, mozda nema zelja problema s njima, mozda ostali iz ekipe imaju..znam da on ima i s4 uz keca za svaki dan heh..

Edited by srki

Share this post


Link to post
Share on other sites
0