0
Antunhr

Kako ocistiti servo letvu

Recommended Posts

Ukratko. Trebam ocistiti servo letvu jer sada kada padne ispod nule doslovno imam mazut vadlja u samoj letvi ili su zacepljene one cijevcice pa mi servo zuji ujutro, tesko se okrece volan dok se malo ne zgrije motor. Obavezno ga moram voziti nakon sto ga upalim. Ako ga upalim i ostavim na mjestu puno ulja mi izbaci na posudicu jer se valjda stvori pritisak.

Pitanje je kako to pocistiti da ne skidam servo. Jeli postoji kakva mogucnost da ispustim ulje( gdije se ispusta ) pa ubacim unutra neko sredstvo za pranje ili mozda naftu koja bi procistica cijevcice i izvadila taj mazut.

Reparaciju ni u ludilu ne mislim ili uzimati drugu servo letvu. Na temperature iznad nule servo je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moguce da ti je samo ulje staro mozes ga ispustiti na servo pumpi tako da skines lajtung

a sto se tice ispiranja sistema bolje natoci drugo ulje pa ispusti pa onda ponovno natoci nego ispirati jer bi moglo izgristi simeringe u letvi pa bi mogla procuriti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci nigdije ne postoji na samoj letvi volana nekakav saraf. Dosta je tesko to i vidjeti kada je taman iznad mosta letva.

Probati cu tako da ispustim ulje, naspim novo, pa tako jedno dva puta dok se ne obnovi ulje.

Steta sto neznam koja tekucina bi mogla nagristi malo to ulje da se ispere a opet da ne osteti letvu i pumpu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0