3 3
dalibor

VR6 tuning

Recommended Posts

iz 2.8 ne možeš preko 3, iz 2.9 ide.

 

uzmeš original mjere i pogledaš od drugih proizvodača što ide ukup...

 

čelo klipa, klipnjača, bolzen u klipu, odmjera od čela do bolzna, promjer...i bušenje onda no onu mjeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bregaste cca 600-700 eur

ispušne grane cca 350- 400 eur

mapiranje cca 200 eur

--------------------------------------

 

1150-1300 eur za cca 20-30 ks

 

 

dragane ti si imao vr6 u mk II ( AAA) 2.8 sa bregastim + grane +chip, eto sada imaš 2.0 16v sa k-jet-om u mk II , budi iskren i reci koji ti je auto bio brži

Share this post


Link to post
Share on other sites
vicetov vr je 3 litre ja mislim, a sta je radio neznam, dario lj bi mogao znati bolje

Ne pričaj gluposti,Vice ima 2.8motor,gdje si to čuo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne pričaj gluposti,Vice ima 2.8motor,gdje si to čuo?

 

 

 

daaaaa i big turbo i jak pogon i 11-10 sec vrijeme ,

 

 

e da evo primjer za par pametnjakovica da od vr-a fabrickog i njegovog zvuka nema nista dok puhalica ne sjedne http://www.youtube.com/watch?v=HFtkjnniFII...feature=related

 

 

vesko imal kakvih klipova o vicetovoj duji ? nasao samo jedan na youtube , imal jos gdje na kakvoj stranici ili gdje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragi moj g-unit!evo biti cu iskreno!recimo moj auto plavi 5 vrata je imao sa vr6 motorom 1100kg 2.8vr6 8mjereno na (digi-vagi)

i sve to sto si ti nabrojo sam imao motor kompletno ureden onaj tko je radio ista na vr6 tipa novih klipova svega servisa zna da se cifra penje debelo preko 10 000 kn!

sad evo imam duju kupea sa 2.0 16v motorom zdravim motorm koji ima stvarnih 130 000 i sto reci cisto da nevjerujes vr6 sa svime time je imao samo malo bolje prolazno vrijeme dal neku stotinku!

da sam sve to napravio na 16v gdje bi mi bio kraj!

sad cu ti reci isprobao sam dosta motora 16v zivcaniji i bolji na startu ali kasnije umire na cilju-vr6 lijen u pocetku ali kasnije pokazuje sve cari!

s ovime hocu reci 6 godina sam vozio vr6 u duji i vr6 je moj zivot i taj motor mi je drag bez obzira na njegove mane i prednosti!

zvuk radi kojeg obozavateljima sperma sama curi u hlace!

takve stVARI proizvodi samo VERZETZTE REIHE!

Edited by dragan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma.RI.n - znaš i sam da Big Ron ima 3.1 u kecu... kolko točno je ccm neznam...

 

nadam se da u Speedu nešto više piše... a do tada čekam Nizde-a da mi da časopis...:P

 

i znam da je bio taj motor 2.9.... u njemu se radi o nekih 240ps atmosfere...samo što je išao na ITB pa druge IS grane, elektronika....dalje neću bubat napamet...to je ono što znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne pričaj gluposti,Vice ima 2.8motor,gdje si to čuo?

 

neznam jel mi to rekao dario ili bruno, jedan do njih dvoje je jos jesenas dok sam kod brune po glavu isao

Share this post


Link to post
Share on other sites
iz 2.8 ne možeš preko 3, iz 2.9 ide.

 

Kako to misliš? Kad na svakom bloku piše 2.8 - 2.9

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vjeko-vr

ja sam imao četiri golfa vr6 2,8 ako ću reći iskreno svaki je išao drukčije,a ovaj sa slike naj slabije,a naj ljepše radi,u startu ljen ako se misliš vozit nesmiješ puštati ispod 3500,ali taj auto tko voli,stvarno ga voli,imao sam i gti 2,0 16v iskreno bio je ljen a kad dođe do 180 izgubi svu snagu,ubrzava i dalje ali mrtav,ja bi uvijek vr6,bez obzira na njegovo plačkanje novčanika što goriva,što održavanja.

MOJE MIŠLJENJE::::::::::::

 

 

ŽIVIO VR6 :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj odgovor sam dobio u prvi par postova a ovo sad dalje je samo

:zder :zder

 

pito sam cisto iz radoznalosti posto se iz svakog motora moze nesto izvuc pa me eto zanimalo

 

i doso sam do zakljucka da trebam puhalo nabavit odradit jednu zimsku sezonu i evo da starac dobije zraka

Edited by dalibor

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vjeko-vr

rođo samo pun gas,nemaš greške!!!! auto je zvjerka uz neke dorade :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
3 3