5 5
dino46

SISAK meet

Recommended Posts

hahahahahha,kako zakon....samo nisam vidio koji je krug,pa se stalno morao ustajati... :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecer Momci

 

Vidim organizira se neko skupljanje u Karlovcu,a kolega i ja zainteresirani smo za to,naravno ako smo dobrodošli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vecer Momci

 

Vidim organizira se neko skupljanje u Karlovcu,a kolega i ja zainteresirani smo za to,naravno ako smo dobrodošli :)

Što se mene tiče može,sad ostaje presuda na drugima....što više to bolje... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
svi FauVeovci su dobrodosli :palacg

 

Hvala xD

 

Nego zanima me kad bi se tamo trebali nac i gdje u Karlovcu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karlovac?

 

a mene se nis' ne pita jel' se smije i to? :lol2:lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Karlovac?

 

a mene se nis' ne pita jel' se smije i to? :lol2:lol2:lol2

 

 

 

Poštovani,

 

 

Kako su Sisčani u zadnje vrijeme složna ekipa kakve nema, nakon što smo obišli Zagreb i Čakovec, uz malo iskustva na forumu došli smo do ideje da posjetimo i Karlovac jer znamo da u tom gradu ima veći broj volkswagena i njihovih ljubitelja, stoga se bilježimo da bi posjetili vaš grad na četiri rijeke i vas Karlovčane, a sve u cilju zajedničkog putovanja, druženja i razmjene iskustava.

 

 

Hvala!

 

VW team SK.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj onda u nedjelju na Korani ili??

 

radje Billa,ako SK ekipa zna di je?...

ponekad zatvaraju poligon,kad su tekme i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
radje Billa,ako SK ekipa zna di je?...

ponekad zatvaraju poligon,kad su tekme i sl.

joj da, zaboravih...

 

pa pričeka ih netko od nas na naplatnima

Share this post


Link to post
Share on other sites
joj da, zaboravih...

 

pa pričeka ih netko od nas na naplatnima

 

ako se dogovore i dolaze budem ih ja pricek'o... ionako smo Cortez i ja nesto pricali da bi org. ovu nedjelju jer su rekli lijepo vrijeme pa da iskoristimo...

a nisam znao da se SK ekipa dogovara,sad znam :D pa mozemo,nas ce se skupit' i bit' ce nas puno previse :palacg

 

 

SK crew,dog. te se i javite :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako se dogovore i dolaze budem ih ja pricek'o... ionako smo Cortez i ja nesto pricali da bi org. ovu nedjelju jer su rekli lijepo vrijeme pa da iskoristimo...

a nisam znao da se SK ekipa dogovara,sad znam :D pa mozemo,nas ce se skupit' i bit' ce nas puno previse :palacg

 

 

SK crew,dog. te se i javite :respekt

a valjda budemo :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam opet pun auto, ista ekipa ko za Cakove, sto znaci da ne moram slikat! :D

 

Ko jos ide s kolima, i tko s kim opcenito? dogovorite se!

Edited by bubelud

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok, posto imamo GPS, lako cemo doci do Bille, samo dajte tocnu adresu. I u Cakovcu smo tocno dosli, doduse malo preko livade ali ajde, dobro nas je Garmin vodio.. :P

 

Kad se vi obicno nalazite tamo? Mislim, posto su dani kraci, trebalo bi nesto ranije, pa bi i mi trebali ranije krenut..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja imam opet pun auto, ista ekipa ko za Cakove, sto znaci da ne moram slikat! :D

 

Ko jos ide s kolima, i tko s kim opcenito? dogovorite se!

 

pa ja bih trebao voziti igora i draža, ako uspijem stavit krovnu lajsnu do nedjelje....

oko kolko se ide pa da se i ja prikrpam u VG da upoznam malo ekipicu!! :fakjea :fakjea

pa nemam pojma oko 12h,1h....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ulica ti je Kralja Petra Krešimira IV 15

 

 

kako vama odgovara... sto prije to bolje... da sunce iskoristimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa ja bih trebao voziti igora i draža, ako uspijem stavit krovnu lajsnu do nedjelje....

 

pa nemam pojma oko 12h,1h....

 

do nedjelje bu valjda pisao tocan polazak :palacg pa se ja prikrpam u VG u kolonu :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
do nedjelje bu valjda pisao tocan polazak :palacg pa se ja prikrpam u VG u kolonu :fakjea

moze, deal :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dino stavljaj tu lajsnu pa da idemo :rotfl!

ak ti znas, dolazi i pomagaj....al samo ako si to vec radio u par navrata :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad nitko nece nista konkretno napisat, aj onda u 12 krecemo s Kauflanda recimo i to je to!

 

Gjuro, onda smo u cca 12:40 u Gorici. Di se nademo?

Edited by bubelud

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5